• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Ostrykół Dworski Polna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Polna, Ostrykół i Dworski

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż działki

15737672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka 5 km od morza z WZ i projektem 24888264 15737672 Zapraszam do zakupu pięknej działki położonej w spokojnej miejscowości Będzinko (Zachodniopomorskie).Zaledwie 5 km od morza,(8-10 min)Idealna lokalizacja dla osób szukających spokoju, natury i jednocześnie wygodnego dostępu do niezbędnej infrastruktu...

Będzinko (Zachodniopomorskie, gm. Będzino)

165 000 PLN

-
-
1040 m2
-
15839120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26740848 15839120 BEZ PROWIZJI, ZAKUP BEZPOŚREDNI Działka budowlana ze starodrzewiem, usytuowana około 300 m od stacji WKD Podkowa Leśna Zachodnia, oraz  pięknego parku ze stawem. Administracyjnie Owczarnia ul.Piastowska Wymiary około 25 m x 60 m Świetny dojazd do W...

Owczarnia (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 650 000 PLN (1 110 zł/m2)

-
-
1487 m2
-
15882200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27658276 15882200 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-inwestycyjna w Tarnowie Podgórnym.Oferujemy wyjątkową okazję inwestycyjną: działkę budowlano-inwestycyjną o numerze ewidencyjnym 114426, zlokalizowaną przy ul. Poznańskiej 153 w Tarnowie Podgórnym, której ł...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

2 350 000 PLN

-
-
5495 m2
-
15827818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26605321 15827818 Burmistrz Miasta Józefowa O g ł a s z a Czwarty Przetarg Ustny N i e o g r a n i c z o n y na sprzedaż prawa własności nieruchomości położonej w Józefowie kOtwocka...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

900 000 PLN (583 zł/m2)

-
-
1545 m2
-
15869049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27397419 15869049 Urokliwa działka położona na rozwidleniu ulicy Reymonta i Tatrzańskiej W rzeczywistości są to dwie działki, jedna od ulicy Reymonta, druga od Rodziewiczówny. Działki w trakcie opracow...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

350 000 PLN (298 zł/m2)

-
-
1174 m2
-
15823014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26641674 15823014 Polecam działkę budowlaną o powierzchni 776 m², położoną w malowniczej okolicy w Strykowie przy ul. Tęczowej (gmina Stęszew, powiat poznański), niedaleko miejscowości Sapowice. Nieruchomość otoczona z każdej strony terenami zielonymi, zapew...

Strykowo (Wielkopolskie, gm. Stęszew)

250 000 PLN (322 zł/m2)

-
-
776 m2
-
15823007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26641673 15823007 Na sprzedaż pięknie położona działka o pow. 804 m2, zlokalizowana w Tarnowie Podgórnym przy cichej i spokojnej ul. Ostróżkowej. Działka nr: 57711 Wymiary: szer. 22 m x dł. 36 m Powier...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

449 000 PLN (558 zł/m2)

-
-
804 m2
-
15448955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 18796438 15448955 9300m2  w planie: MN (U - po przekształceniu w urzędzie - wyjaśnię w rozmowie)   teren suchy Przez narożnik dużej działki przechodzi linia wys. napięcia 400KV,- jest strefa pasa techn...

Nowy Konik (Mazowieckie, gm. Halinów)

760 000 PLN (82 zł/m2)

-
-
9300 m2
-
15338319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16190868 15338319 BEZ PROWIZJI !!! PROMOCJA !! Do sprzedania są 4 działki przyległe do siebie (1000złm2) wg załączonych zdjęć. Najmniejsza ma około 2200m2 a największa ok.2800m2 , można kupić od razu wszystkie (ok.9800m2 stanowiących je...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

1 980 000 PLN (900 zł/m2)

-
-
2200 m2
-
15706560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Inwestycja w dynamicznie rozwijającym się Bojanie 24304913 15706560 Oferta biura The House Nieruchomości.Bojano to kaszubska miejscowość, która dynamicznie się rozwija i oferuje idealne połączenie bliskości miasta z urokami natury. Dzięki świetnej infrastrukturze i rosnącej liczbie mieszkańców jest to doskonała inwes...

Bojano (Pomorskie, gm. Szemud)

570 000 PLN

-
-
1555 m2
-
15843234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26806856 15843234 Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1147 mkw, położona w jednej z najbardziej spokojnych i perspektywicznych części Nasielska, przy ul. Słonecznej.Gotowa pod budowę domu – pozwolenie na budowę + media + projekt domu.To idealne miej...

Nasielsk (Mazowieckie, gm. Nasielsk)

216 000 PLN (188 zł/m2)

-
-
1147 m2
-
15655927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 23396410 15655927 Do sprzedaży dwie działki w Popowie- Letnisku gminie Somianka o powierzchni 3104 m2 i 3401 m2 , mniejsza działka oznaczona literami B i Bz - przeznaczenie mieszkaniowe i rekreacyjno - wypoczynkowe, większa działka oznaczona Bz- tereny rekreacyjno w...

Popowo-Letnisko (Mazowieckie, gm. Somianka)

155 200 PLN

-
-
3104 m2
-