• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Piotrowice Fabryczna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Fabryczna

Znaleźliśmy 5 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Piotrowice

15714343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24457090 15714343 Oferta sprzedaży dotyczy działki budowlanej położonej we wsi Piotrowice w gminie Karczew. Działka o powierzchni 1200 mkw. w kształcie prostokąta o wymiarach około 37,5x31,5 m. Działka położona w pierwszej linii zabudowy z bezpośrednim wjazdem z dro...

Piotrowice (Mazowieckie, gm. Karczew)

249 000 PLN

-
-
1200 m2
-
15756688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 25261665 15756688 Na sprzedaż działka rolna 1,0778 ha – Piotrowice, gmina Karczew, przy DK50 Oferujemy działkę rolną o powierzchni 10 780 m², położoną w miejscowości Piotrowice (gmina Karczew), z bezpośrednim dostępem do drogi krajowej nr 50 na odcinku między Górą Kal...

Piotrowice (Mazowieckie, gm. Karczew)

650 000 PLN

-
-
10778 m2
-
15285621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 14764073 15285621 Na sprzedaż działka o powierzchni 0,15 ha w cichej okolicy. Z pięknym widokiem na okoliczne pola. Sprzedam działkę w Piotrowicach gm. Kostomłoty, blisko Kątów Wrocławskich (8 km).Działka o powierzchni o,15 ha położona jest w cichej okolicy wsi, w dru...

Piotrowice (Dolnośląskie, gm. Kostomłoty)

280 000 PLN (176 zł/m2)

-
-
1588 m2
-
15666130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 23584761 15666130 Na sprzedaż atrakcyjna działka w cenie 297000 PLN, położona w Piotrowicach, gmina Kostomłoty, powiat Środa Śląska. Ta piękna nieruchomość znajduje się na skraju wsi, oferując spokojne i malownicze otoczenie idealne dla osób szukających miejsca na bud...

Piotrowice (Dolnośląskie, gm. Kostomłoty)

297 000 PLN (99 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15589858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21972404 15589858 Opiekun oferty:Robert KordowskiTel.: 602-101-602Informacja podstawowe:Działka budowlana o pow. 877 m2 w Lisowicach przy ul. Jaśminowej. Prąd, wodociąg i kanalizacja na terenie działki. Główne atuty działki:- regularny kształt,- cisza,- dojazd prywatn...

Piotrowice (Dolnośląskie, gm. Kostomłoty)

219 000 PLN

-
-
877 m2
-