• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Siwiałka Leśna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Siwiałka i Leśna

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż działki

15823010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26641672 15823010 Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1842m2 położona nad samym jeziorem z bezpośrednim dostępem do wody i linią brzegową o długości 27m. Ta pięknie zlokalizowana działka znajduje się pomiędzy wsiami Owieczki i Dębnica gm....

Kłecko (Wielkopolskie, gm. Kłecko)

470 000 PLN (255 zł/m2)

-
-
1842 m2
-
15861792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27212895 15861792 Przepiękna działka o powierzchni 6000m2 (ostatnia na reprezentacyjnym miejscu) Poznań Strzeszyn  Z pozwoleniem na budowę Nieruchomośc - ostatnia działka w niepowtarzalnej lokalizacji, otoczona lasem, w pobliżu jezioro Rusalka i j. Strzeszynek oraz j....

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 600 000 PLN (600 zł/m2)

-
-
6000 m2
-
15850618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26999970 15850618 Działka nad morzem koło Mrzeżyna – Roby - woj. zachodniopomorskie, powiat Gryfice, gmina TrzebiatówWyłącznie w naszej ofercie !!!Oferujemy Państwu ogrodzoną działkę nr 1464 o powierzchni 1245m2 w kształcie kwadratu, o płaskim ukształtowaniu, w sąsied...

Roby (Zachodniopomorskie, gm. Trzebiatów)

240 000 PLN (193 zł/m2)

-
-
1245 m2
-
15743300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25006565 15743300 Sprzedam malowniczo położoną działkę w miejscowości Baranowo za Mosiną, na nowym osiedlu mieszkaniowym, w bardzo cichej i spokojnej okolicy. Miejscu temu towarzyszą liczne lasy, oraz rzeka Warta. Działka ma wydane warunki zabudowy pod zabudowę bliźni...

Baranowo (Wielkopolskie, gm. Mosina)

260 000 PLN (170 zł/m2)

-
-
1531 m2
-
15128494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 10474315 15128494 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o przeznaczeniu produkcyjno–usługowym, zlokalizowana w strategicznym punkcie komunikacyjnym i w niewielkiej odległości od centrum miasta.Bezpośrednie sąsiedztwo skrzyżowania ul. Elbląskiej i Trasy Sucharsk...

Gdańsk (Rudniki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

9 950 000 PLN (786 zł/m2)

-
-
12666 m2
-
15865929 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27305763 15865929 Na sprzedaż działki budowlane Krupin, pod OleckiemSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch atrakcyjnie położonych działek budowlanych w miejscowości Krupin, zaledwie kilka minut od Olecka.Oferta obejmuje:- działkę o powierzch...

Krupin (Warmińsko-Mazurskie, gm. Wieliczki)

85 000 PLN (34 zł/m2)

-
-
2522 m2
-
15853781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27060503 15853781 DZIAŁKA INWESTYCYJNA Z PROJEKTEM I POZWOLENIEM NA BUDOWĘ 1,1250 HA OLECKO, UL. EŁCKASerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego gruntu inwestycyjnego o łącznej powierzchni 11 250 m² (1,1250 ha), położonego na granicy mia...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

1 350 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
11250 m2
-
15847157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26903690 15847157 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową działką 2,2146 ha z widokiem na jezioro. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu natury i spokojnej okolicy, idealnej do zamieszkania lub inwestycji - Olszewo, gmina Olecko.Opis nieruchomości:Działka ...

Olszewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

359 000 PLN (16 zł/m2)

-
-
22146 m2
-
15676609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23773516 15676609 Kompleks 13 malowniczych działek nad Jeziorem Olszewskim Olszewo, gm. OleckoPowierzchnie: od 3001 m² do 6290 m² Cena: 40 złm² Media: wodociąg, prądZ przyjemnością prezentujemy unikalną ofertę sprzedaży 12 z 13 przestronnych działek budowlanych...

Olszewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

120 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
3001 m2
-
15891260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27893672 15891260 MNICHOWICE GMINA ŻÓRAWINA WROCŁAW DZIAŁKA BUDOWLANA NR 2617 POW. 1273 M2 i NR 2614 POW. 989 M2Działki położone wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej, na obrzeżach miejscowości, z dogodnym dojazdem do Wrocławia jak również do autostrady A4.Działki...

Mnichowice (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

407 360 PLN

-
-
1273 m2
-
15890116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27870142 15890116 Suchy Dwór - 2 km Wroclaw Ołtaszyn Mmzpmedia!Polecam działkę budowlaną o powierzchni 911 m2 w miejscowości Suchy Dwór pod Wrocławiem, 2 km od wrocławskiego osiedla Ołtaszyn. LOKALIZACJA I PRZEZNACZENIE: * Działka przy ul. Lawendowej. * Przeznaczona ...