• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Stare Czarnowo Słoneczna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Słoneczna

Znaleźliśmy 21 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Czarnowo Stare

14931028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 4939176 14931028 Działka budowlana o powierzchni 6462m2 z istniejącymi dwoma budynkami mieszkalnymi w stanie do odbudowy lub wyburzenia w miejscowości Żelisławiec gmina Stare Czarnowo. Oba domy są w bardzo złym stanie, od dawna nie zamieszkałe. Moźliwa odbudowa lub b...

Żelisławiec (Zachodniopomorskie, gm. Stare Czarnowo)

413 000 PLN

-
-
6462 m2
-
15820269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26645351 15820269 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa (własność) w Binowie o pow. 2,1094 ha.Dojazd drogą gminną zarówno od południowej jak i zachodniej strony.Wodociąg w drodze.Prąd biegnie wzdłuż zachodniej granicy działki (linia naziemna).Nieruchomość leży na terenie ...

Binowo (Zachodniopomorskie, gm. Stare Czarnowo)

421 880 PLN

-
-
21094 m2
-
15704085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24256257 15704085 Malowniczo położona działka w Binowie miejscowości rekreacyjnej w pobliżu jeziora Piasecznik Wielki z jednej strony, a polem golfowym z drugiej. Doskonałe miejsce wypoczynku. Wokół wybudowano kilka nowych domów. Naprzeciw tej działki sad owocowy. Mal...

Binowo (Zachodniopomorskie, gm. Stare Czarnowo)

294 600 PLN (150 zł/m2)

-
-
1964 m2
-
15882809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27673406 15882809 OKAZJA ! Na sprzedaż malownicza działka z pozwoleniem na budowę, o powierzchni 17018 m2. Lokalizacja:Dobropole Gryfińskie, gmina Stare Czarnowo. Atrakcyjna lokalizacja w granicach szczecińskiego parku krajobrazowego Puszcza BukowaDobry dojazd do ...

Dobropole Gryfińskie (Zachodniopomorskie, gm. Stare Czarnowo)

170 000 PLN

-
-
1718 m2
-
15893697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27916507 15893697 Stare Czarnowo 3 działki czekają na nowego nabywcęOpcja zakupu osobno lub razemMiejscowy plan zagospodarowania :Działki oznaczone symbolem 10 MNU w Starym Czarnowie - teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub usługiwymiary :1. d...

Stare Czarnowo (Zachodniopomorskie, gm. Stare Czarnowo)

177 100 PLN

-
-
1265 m2
-
15335276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 16116120 15335276 Działka o powierzchni 4300 m2 przy drodze krajowej nr 119 , 1,5 km za Starym Czarnowem.W Studium Uwarunkowań i Kierunków Uwarunkowania Przestrzennego działka o symbolach - U,P strefa lokalizacji funkcji usługowych U, produkcyjnych P, usługowo- prod...

Dębina (Zachodniopomorskie, gm. Stare Czarnowo)

259 000 PLN

-
-
4300 m2
-
13345135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 1636472 13345135 Do sprzedaży działka zlokalizowana w malowniczym miejscu. Klasa gleby IIIb i IVa, kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach ok. 190 x 60m. Dojazd drogą utwardzoną, działka znajduje się przy drodze. Odległość od jeziora 400m. Istnieje możliwość dokup...

Kołowo (Zachodniopomorskie, gm. Stare Czarnowo)

839 860 PLN

-
-
11998 m2
-
13305182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 1595161 13305182 Do sprzedaży działka zlokalizowana w malowniczym miejscu. Klasa gleby IIIb i IVa, kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach ok. 190 x 60m. Dojazd drogą utwardzoną, działka znajduje się przy drodze. Odległość od jeziora 400m. Istnieje możliwość dokup...

Kołowo (Zachodniopomorskie, gm. Stare Czarnowo)

839 860 PLN

-
-
11998 m2
-
15795458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26097171 15795458 Na sprzedaż działka budowlana,o powierzchni 2698 m², położona w malowniczej miejscowości Binowo,tylko kilka minut jazdy samochodem od Binowo Park Golf i jeziora Binowskiego.Umiejscowiona w urokliwym zakątku Binowa, powierzchnia - 2698 m², (szerokość ...

Binowo (Zachodniopomorskie, gm. Stare Czarnowo)

399 000 PLN

-
-
2698 m2
-
15883678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27675398 15883678 OKAZJA ! Na sprzedaż malownicza działka powierzchni 1951m2. Lokalizacja:Dobropole Gryfińskie, gmina Stare Czarnowo, Atrakcyjna lokalizacja W granicach Szczecińskiego parku krajobrazowego Puszcza BukowaDobry dojazd do Szczecina., 7 km od Szczecin-...

200 000 PLN

-
-
1951 m2
-
15792416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26015858 15792416 Wyjątkowa posiadłość z własną linią brzegową jeziora — Binowo koło Szczecina Na sprzedaż niezwykle malownicza działka o powierzchni 2,5 ha położona w miejscowości Binowo, zaledwie kilkanaście minut jazdy od Szczecina. To unikalna oferta dla osób ceni...

Binowo (Zachodniopomorskie, gm. Stare Czarnowo)

3 700 000 PLN (148 zł/m2)

-
-
25046 m2
-
15610390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22408309 15610390 OKAZJA ! Na sprzedaż malownicza działka z pozwoleniem na budowę, o powierzchni 1951 m2. Lokalizacja:Dobropole Gryfińskie, gmina Stare Czarnowo, Atrakcyjna lokalizacja w granicach Szczecińskiego parku krajobrazowego Puszcza BukowaDobry dojazd do S...

292 000 PLN

-
-
1951 m2
-