• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Stargard Poetów

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Poetów

Znaleźliśmy 53 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Stargard

14839882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 3099115 14839882 Na sprzedaż działka budowlana w Cisewie.Działka leży częściowo na terenie mieszkaniowym, a częściowo na terenie przeznaczonym pod rolnictwo.  Możliwość uzyskania Warunków Zabudowy. Cisewo, 16 km do Szczecina, 10 km do Starg...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

315 000 PLN

-
-
3500 m2
-
14955781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 5546639 14955781 Atrakcyjna działka o pow. 1000 m2 z warunkami zabudowy w Grzędzicach (gm. Stargard).Działka znajduję się w miejscowości Grzędzice (ok. 40 km od Szczecina, 7 km od Stargardu). Powierzchnia działki wynosi 1000 m2- wymiary ok. 33x30 . Teren działki obję...

Grzędzice (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

159 000 PLN (159 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15799469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26188722 15799469 Marzysz o budowie domu w cichej, zielonej okolicy, a jednocześnie chcesz mieć szybki dostęp do udogodnień miasta? Ta wyjątkowa działka o powierzchni 1200 m² na obrzeżach Stargardu to idealne miejsce dla Ciebie!Kluczowe Atuty:Duża powierzchnia (1200 m...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

119 000 PLN (99 zł/m2)

-
-
1200 m2
-
15706639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24306542 15706639 Na sprzedaż 3 działki o łącznej powierzchni 5014 m2 z koncepcja na 16 segmentów ok 2000 PUM objęte planem zagospodarowania przestrzennego w Lipniku.Lipnik to miejscowość położona około 3 km na zachód od centrum Stargardu, po południowej stronie szo...

Lipnik (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 200 000 PLN

-
-
5014 m2
-
15702457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24234819 15702457 UWAGA, została ostatnia sztuka!Działki położone w Pęzinie przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z usługami nieuciążliwymi. Nieruchomości położone przy drodze asfaltowej jak i wewnętrznej. Wodociąg i prąd przy działce w drodze, kanaliz...

Pęzino (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

73 000 PLN

-
-
1273 m2
-
15704341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24261526 15704341 Oferta na wyłącznośćSprzedam 8 działek budowlanych koło Stargardu w miejscowości Grabowo. Działki mają kształt prostokąta. Dojazd do działek drogą gminną oraz prywatną drogą dojazdową. Dla każdej z działek została wydana decyzja o warunkach zabudowy....

Grabowo (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

210 825 PLN (45 zł/m2)

-
-
4685 m2
-
14955790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 5546638 14955790 Atrakcyjna działka o pow. 1000 m2 z warunkami zabudowy w Grzędzicach (gm. Stargard).Działka znajduję się w miejscowości Grzędzice (ok. 40 km od Szczecina, 7 km od Stargardu). Powierzchnia działki wynosi 1000 m2- wymiary ok. 33x30 . Teren działki obję...

Grzędzice (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

159 000 PLN (159 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15768288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25538173 15768288 Działka 10 km za Stargardem w miejscowości Stara Dąbrowa 1935 m2. WYDANO DECYZJĘ O WARUNKACH ZABUDOWY na budowę dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych z garażem, wielkość pow. zabudowy max 30 % wielkości działki, wysokość budynku 9 m, dach d...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

106 425 PLN (55 zł/m2)

-
-
1935 m2
-
15761380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25381587 15761380 Stargard ul. Bornholmska – Działka Budowlana 2781 m² - PUM do ok. 2000 m²Przedstawiamy wyjątkową okazję inwestycyjną – działkę budowlaną o powierzchni 2781 m², położoną w rejonie Parku Przemysłowego w Stargardzie. To teren z ogromnym potencjałem dla ...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

977 000 PLN (351 zł/m2)

-
-
2781 m2
-
15704102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24256263 15704102 Cisza, woda, zieleń i spokój - czy tego szukasz?Mam atrakcyjną ofertę!!! Działka 1001 m2 położona w bliskiej odległości od drogi głównej, jednocześnie w drugiej linii zabudowy co zapewnia ciszę i spokój. Idealne miejsce na budowę domu całorocznego, d...

Żarowo (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

150 000 PLN

-
-
1001 m2
-
3810769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 1691999 3810769 Nieruchomość gruntowana niezabudowana znajdująca się w Stargardzie Szczecińskim w centrum osiedla mieszkaniowego. Na tym terenie działka nie jest objęta planem zagospod. przestrzennego, obowiązuje studium i warunki zabudowy. Działka ma pow. 3345 m2. ...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 700 000 PLN

-
-
3345 m2
-
15865932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27305765 15865932 Na sprzedaż działka budowlana nr 261 o powierzchni 3000 m², położona w samym centrum Małkocina (woj. zachodniopomorskie).Działka posiada wydane warunki zabudowy oraz dostęp do drogi publicznej, co czyni ją idealną propozycją pod budowę domu jednorodz...

Małkocin (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

225 000 PLN (75 zł/m2)

-
-
3000 m2
-