• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Strzała Długa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Strzała i Długa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż działki

15656076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23405744 15656076 Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 851 m², położoną w miejscowości Radzewo przy ul. Pomorskiej 5, w odległości 9 km od Kórnika i 30 km od Poznania. Spokojna okolica oraz malownicze położenie nieruchomości na cennych przyrodniczo obszar...

Radzewo (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

208 000 PLN

-
-
851 m2
-
15895797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27962759 15895797 Zapraszam do zapoznania się z ofertą unikatowej działki położonej w miejscowości Kamień ( gm. Szemud ) o powierzchni aż 4792 m2.Działka w Kamieniu to doskonała propozycja zarówno dla osób szukających miejsca na swój wymarzony dom, jak i inwestycji w ...

Kamień (Pomorskie, gm. Szemud)

1 193 208 PLN

-
-
4792 m2
-
15719228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nad rzeką Liwiec | 12 500 m2 | inwestycyjnie 24563335 15719228 Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Kamieńczyk, w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Liwiec.Atutem tej oferty jest bliskość rzeki - jej urokliwy brzeg znajduje się zaledwi...

Wyszków (Mazowieckie, gm. Wyszków)

1 200 000 PLN

-
-
12500 m2
-
15894899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27950618 15894899 Na sprzedaż dwie atrakcyjnie położone działki budowlane w miejscowości Wiekowo (gmina Witkowo, powiat gnieźnieński), zaledwie kilka kroków od Jeziora Niedzięgiel – jednego z najbardziej malowniczych i popularnych jezior w regionie. To idealne miejsce...

Wiekowo (Wielkopolskie, gm. Witkowo)

125 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15872284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27489627 15872284 Działka budowlana Rąbień, ul. OgórkowaNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1045 m², położona w spokojnej i rozwijającej się okolicy w miejscowości Rąbień, przy ul. Ogórkowej.Szczegóły nieruchomości:Numer działki: 40014Powierzchnia: 1045 m²Prz...

Rąbień (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

180 000 PLN (172 zł/m2)

-
-
1045 m2
-
15857595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27126887 15857595 Zapraszam do zakupu działki położonej w Złotnikach, gmina Dalików - w połowie drogi między Aleksandrowem Łódzkim i Poddębicami.Działka nr 614 ma w tej chwili status rolnej i powierzchnię 1577 mkw. w kształcie prostokąta. Posiada bezpośredni dostęp do...

Złotniki (Łódzkie, gm. Dalików)

125 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1577 m2
-
15835654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27078145 15835654 4 działki mieszkalno-usługowe przy lesie Pokój 1972 m²Na sprzedaż 4 działki mieszkalno-usługowe położone bezpośrednio przy linii lasu, w centrum miejscowości Pokój (ul. Namysłowska).Najważniejsze informacje:4 działki sprzedaż w całościŁączna powie...

Pokój (Opolskie, gm. Pokój)

185 000 PLN (94 zł/m2)

-
-
1972 m2
-
15849263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26962602 15849263 Grunt położony w gminie Iłów, powiat sochaczewski. Właściciel nieruchomości dysponuje warunkami zabudowy pod farmę fotowoltaiczną. Nieregularny kształt działki. Dostęp do sieci energetycznej. Zgodnie z decyzją możliwa jest budowa obiektu infrastrukt...

Budy Iłowskie (Mazowieckie, gm. Iłów)

375 720 PLN

-
-
25048 m2
-
15285166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 14764047 15285166 Działka o powierzchni 1280 mkw w malowniczej miejscowości pod Konstancinem Jeziorną! ✔️ Lokalizacja: Powiat Piaseczyński, Gmina Konstancin Jeziorna, HabdzinZaledwie 2,5 km od Konstancina-Jeziorny! 20 km do centrum Warszawy!✔️ Nr działki: 661✔️ Własno...

Habdzin (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

490 000 PLN (383 zł/m2)

-
-
1280 m2
-
15257587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 14014221 15257587 Działka jedyna w swoim rodzaju - optymalna wielkość 1500 m2. Woda, prąd, kanalizacja na działce. Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjną działkę o pow. 1503 mkw w otulinie lasów. Całość powierzchni dzieli się na dwie odrębne działki. Na terenie dzi...

Kania Góra (Łódzkie, gm. Zgierz)

219 000 PLN (146 zł/m2)

-
-
1503 m2
-
14169761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27101 14169761 Piękne miejsce.W pobliżu tereny leśne i rzeka Narew. Nieruchomość z wydanymi prawomocnymi warunkami zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie dwóch budynków letniskowych (budynków rekreacji indywidualnej). Parametry zabudowy:wskaźnik wielkości ...

Poddębie (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

250 000 PLN

-
-
1896 m2
-
15895131 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Malownicza działka z dostępem do jeziora! 27959733 15895131 Na sprzedaż wyjątkowe działki położone w miejscowości Recz 1, gmina Rogowo, w niezwykle spokojnej i naturalnej okolicy pomiędzy jeziorami.To oferta dla osób, które szukają przestrzeni, prywatności i miejsca pod budowę domu całorocznego z dala od miej...

Recz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Rogowo)

712 435 PLN

-
-
3851 m2
-