• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Szaniec Norty

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Szaniec i Norty

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż działki

15889282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27846626 15889282 Niepowtarzalna działka o powierzchni 3 185 mkw., otoczona zielenią i starodrzewiem, w sąsiedztwie lasów oraz terenów rekreacyjnych- idealna propozycja pod budowę rezydencji lub inwestycję. Nieruchomość położona w miejscowości Wiązowna Kościelna, w d...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

900 000 PLN (283 zł/m2)

-
-
3185 m2
-
15858630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27151108 15858630 Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Osiniec. To propozycja dla osób, które szukają miejsca pod budowę domu w spokojnym otoczeniu, z dala od zgiełku, a jednocześnie z wygodnym dojazdem.LokalizacjaNieruchomość znajduje się przy Alei D...

Osiniec (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

160 000 PLN

-
-
810 m2
-
15802241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26258549 15802241 Na sprzedaż działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 2,2281 ha, położona w Bolechowie, gmina Czerwonak, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi wojewódzkiej — ul. Poznańskiej. Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Kluczowy...

Bolechowo (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

2 500 000 PLN

-
-
22281 m2
-
15759557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25339964 15759557 Polecamy na sprzedaż urokliwą nieruchomość położoną w niezwykle malowniczym miejscu – w miejscowości Skubarczewo (Wielkopolska), tuż obok jeziora i lasów objętych programem Natura 2000. To wyjątkowa propozycja dla osób, które marzą o życiu w harmonii...

Skubarczewo (Wielkopolskie, gm. Orchowo)

350 000 PLN

-
-
1200 m2
-
15771338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana w super lokalizacji 25578230 15771338 Do kupienia działka budowlana 859 m2, Grodzisk MazowieckiObowiązuje MPZP z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną (MN): jeden budynek mieszkalny (co najwyżej dwie kondygnacje naziemne) i jeden budynek towarzyszący (garaż, altana, budynek gospodarcz...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

715 000 PLN

-
-
859 m2
-
15707076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24313130 15707076 Sprzedam działkę 3070 m w milanówku super lokalizacji przy głównej głównej drodze, działka plan przestrzenny zagospodarowania można na niej dom wybudować wolnostojący- rezydencje ewentualnie kilka domów dwu lokalowych działka wymiary głównej ulicy 24...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

920 000 PLN

-
-
3070 m2
-
15691613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24018326 15691613 MAŁA NEGOCJACJA CENY!!!Sprzedam bardzo ładną działkę 18061m2 w Podkowie Leśnej zaledwie 10km od Warzawy miasta ogrodu z bardzo dobrym dojazdem z kazdej drogi szybkiego ruchu ,połozonej około km od stacji kolejki WKD która może być przeznaczona na dzi...

Podkowa Leśna (Mazowieckie, gm. Podkowa Leśna)

6 500 000 PLN

-
-
18061 m2
-
15373084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 17067046 15373084 Przedstawiam do sprzedaży grunt rolny pod inwestycję o wielkości 2,98ha, położony obok Targowiska Gminnego (znane i ważnej dla tego rejonu giełdy owoców miękkich i warzyw) w Nowym Przybojewie, przy drodze powiatowej Nr 3071W Goławin-Załuski. Rejon d...

Czerwińsk nad Wisłą (Nowe przybojewo) (Mazowieckie, gm. Czerwińsk nad Wisłą)

1 350 000 PLN (45 zł/m2)

-
-
29800 m2
-
15873203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27513568 15873203 Działka, którą opisujemy, ma powierzchnię 2200 metrów kwadratowych i znajduje się w Cząstkowie w Polsce. Ma wymiary 30 metrów szerokości i 73 metry długości. Działka jest przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną i znajduje się w spokojnej, zielonej ok...

Cząstków Polski (Mazowieckie, gm. Czosnów)

398 200 PLN (181 zł/m2)

-
-
2200 m2
-
15845434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26860796 15845434 Działka rolna w Galowicach gmina ŻurawinaIdealna jako lokata kapitału, pod rekreację (domek holenderski)  lub dla rolnika Pow. 2999m2- bezpośrednie sąsiedztwo jednego domu- kształt nieregularny 33x108x47x73- teren płaski- dojazd do działki  poprzez s...

Galowice (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

150 000 PLN (50 zł/m2)

-
-
2999 m2
-
15812553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26531917 15812553 Działka z warunkami zabudowy nad jeziorem,30 m linii brzegowej – Pojezierze Drawskie0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGOKoszty pośrednictwa pokrywa tylko SprzedającyLOKALIZACJAWyjątkowo położona działka w miejscowości Piaseczno, gmina Czaplinek, w samym sercu P...

Piaseczno (Zachodniopomorskie, gm. Czaplinek)

450 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
13702683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 51784 13702683 Działka budowlana w bardzo atrakcyjnej lokalizacjiz pięknym widokiem w kierunku jezioraw Kaliszu Pomorskim na Pojezierzu Drawskim0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGOWynagrodzenie Pośrednika pokrywa tylko SprzedającySzukasz swojego miejsca na Ziemi? Na tej dział...

Kalisz Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kalisz Pomorski)

130 000 PLN (116 zł/m2)

-
-
1124 m2
-