• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Wyszków Kamieńczyk

Znalezionych ofert: 1

15886745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27766437 15886745 Kamieńczyk – atrakcyjna działka rekreacyjna na osiedlu domków letniskowych przy rzece Bug.Szukasz idealnego miejsca oddalonego od zgiełku miasta, gdzie każda chwila będzie okazją do głębokiego relaksu na łonie natury? Ta wyjątkowa działka r...

Wyszków (Kamieńczyk) (Mazowieckie, gm. Wyszków)

120 000 PLN (128 zł/m2)

-
-
935 m2
-