• Nieruchomości Polska
 

Lokale komercyjne garaże na sprzedaż

Znalezionych ofert: 48

15867840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 27352761 15867840 Mokotów to jedna z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Warszawy, oferująca doskonałą infrastrukturę oraz dogodny dojazd do centrum miasta. Cicha i zielona okolica zapewnia komfort życia, a liczne parki i tereny rekreacyjne sprzyjają aktywnemu ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

135 000 PLN (9 000 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15892708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 27899134 15892708 Chrzanów, ul. Kolonia Fabryczna - do sprzedania garaż (z możliwym najemcą) Oferujemy garaż o powierzchni 26 m2 wraz z działką (pow. 43 m2) położoną na terenie objętym MPZP (oznaczony jako 3KDW - tereny dróg wewnętrznych). ...

Chrzanów (Małopolskie, gm. Chrzanów)

83 000 PLN (3 192 zł/m2)

11
-
26 m2
1975
15856672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 27100108 15856672 Oferujemy do sprzedaży garaż murowany o pow. 16,58m2 zlokalizowany w Czeladzi na os. Dziekana. Garaż znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta, w ciągu garaży. Dodatkowe informacje: - stan prawny: sp&oacut...

Czeladź (Piaski) (Śląskie, gm. Czeladź)

79 000 PLN (4 938 zł/m2)

11
-
16 m2
-
15890577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Garaż na Niedźwiedniku | Koniec rys na samochodzie 27879789 15890577 Szukasz bezpiecznego schronienia dla swojego auta lub dodatkowej przestrzeni magazynowej w sercu Niedźwiednika? Na sprzedaż oferujemy murowany garaż położony przy ul. Leśna Góra, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji dla mieszkańców okoliczny...

Gdańsk (Niedźwiednik) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

110 000 PLN (5 789 zł/m2)

1
-
19 m2
-
15862411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 27226242 15862411 Do sprzedaży miejsce postojowe położone na poziomie -2 w garażu podziemnym w apartamentowcu Rondo Verona przy rondzie Powstańców Śląskich we Wrocławiu (rok budowy: 2008 )Do garażu wjeżdża się przez bramę otwieraną na pilota. Teren przed budynkiem mon...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

70 000 PLN (4 667 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15868258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Garaż przy ul. Wiosennej i ul. Srebrnej 27369838 15868258 GARAŻ NR 6 o pow. 18,5m2, na osiedlu przy ul. Wiosennej i Srebrnej w SkowarczuLOKALIZACJAObiekt położony na znanym osiedlu przy ul. Wiosennej w Skowarczu. Garaż sąsiadujący zarówno z Osiedlem Wschodnim oraz Osiedlem Zacisze przy ul. Srebrnej. GARAŻGa...

Skowarcz (Pomorskie, gm. Pszczółki)

120 000 PLN (6 667 zł/m2)

11
-
18 m2
2021
15868257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Garaż pow. 18,5 m2, Skowarcz ul. Wiosenna 27369837 15868257 GARAŻ NR 5 o pow. 18,5m2, na osiedlu przy ul. Wiosennej w SkowarczuLOKALIZACJAObiekt położony na znanym osiedlu przy ul. Wiosennej w Skowarczu. Garaż sąsiadujący zarówno z Osiedlem Wschodnim oraz Osiedlem Zacisze przy ul. Srebrnej. GARAŻGaraż o pow. ...

Skowarcz (Pomorskie, gm. Pszczółki)

120 000 PLN (6 667 zł/m2)

1
-
18 m2
2021
15845077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 26850388 15845077 Na sprzedaż garaż zlokalizowany na osiedlu Grzegórzki - Aleja Pokoju (odcinek między Nullo a Rondem Grzegórzeckim, obok Szafera i Kordylewskiego). Unikat na rynku - garaż nie jest miejscem postojowym a stanowi odrębną, murow...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

240 000 PLN (16 000 zł/m2)

11
-
15 m2
1968
15612765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 22455845 15612765 * zdjęcia należą do właściciela oferty Na sprzedaż miejsce w hali garażowej w budynku ul. Przewóz 40e (Kraków, Płaszów). 3 piętro, wjazd typu ślimak, budynek z windą. 40 tyś. do negocjacji Zapraszam do kontak...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

40 000 PLN (3 333 zł/m2)

11
-
12 m2
2012
15747990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 25105005 15747990 Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602 Przedmiotem sprzedaży jest miejsce postojowe w hali garażowej przy ul. Kamieńskiego. Istnieje możliwość dokupienie kilku dodatkowych miejsc postojowych w tej lokalizacji.Najważniejs...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

38 130 PLN (3 466 zł/m2)

11
-
11 m2
-
15301100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 15180364 15301100 MIEJSCE POSTOJOWE NA KĘPIE MIESZCZAŃSKIEJDo sprzedania miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej.Istnieje możliwość zakupu dwóch miejsc postojowych, niezależnych obok siebie w cenie 105 000 zł. Wjazd od ulicy Dmowskiego, brama na pilota.Poziom - ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

55 000 PLN (3 929 zł/m2)

11
-
14 m2
-
15887965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 27797909 15887965 *Zdjęcia należą do właściciela oferty Garaż na sprzedaż - świetna lokalizacja, Kraków Prądnik Czerwony Na sprzedaż funkcjonalny garaż w zabudowie szeregowej, położony w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części Krakowa - Pr...

Kraków (Prądnik Czerwony), Kwartowa

160 000 PLN (8 889 zł/m2)

1
-
18 m2
2000