• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Środa Wielkopolska

Znalezionych ofert: 2

15877857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27580797 15877857 0% prowizji od kupującego. Całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. Polecam lokal użytkowy, świetnie nadający się na gastronomię, sklep, gabinet czy salon urody. Lokal jest o powierzchni 103,9 m2 i składa się z trzech pomieszczeń: sala ...

Środa Wielkopolska (Wielkopolskie, gm. Środa Wielkopolska)

419 000 PLN (4 068 zł/m2)

11
-
103 m2
-
15840995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 26787630 15840995 Z przyjemnością prezentujemy funkcjonalny i doskonale zlokalizowany obiekt magazynowo-produkcyjny o dużym potencjale inwestycyjnym. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 23 774 mkw., na której zlokalizowane są zabudowania o łącznej powi...

Środa Wielkopolska (Wielkopolskie, gm. Środa Wielkopolska)

14 977 000 PLN (1 523 zł/m2)

1
-
9834 m2
2019