• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 66

15890492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal handl-usług-parter-BEZ PCC-BEZ PROWIZJI ! 27878454 15890492 NOWOCZESNY LOKAL USŁUGOWY - BYDGOSZCZ, SZWEDEROWO0% PROWIZJI !!!           BRAK PCC !!!Szukasz idealnego miejsca na swój biznes lub pewnej inwestycji pod wynajem?Oferujemy na sprzedaż nowoczesny lokal handlowo-usługowy w stanie deweloperskim, położon...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

699 244 PLN (12 056 zł/m2)

2
-
58 m2
2025
15861262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27202113 15861262 LOKAL UŻYTKOWY - 2 POZIOMY 12 BIUR GOTOWY DO PRACY Na sprzedaż wynajem przestronny, dwukondygnacyjny lokal użytkowy, położony w spokojnym miejscu w ścisłym Centrum Bydgoszczy NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE 12 niezależnych biur pokoi 4 łazienk...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

650 000 PLN (2 241 zł/m2)

11
-
290 m2
-
15889359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27848996 15889359 Nowa oferta! NA KUPNO OBIEKT NA HOTEL < DOM SENIORA< KLINIKĘ MEDYCZNĄ - PRZYCHODNIĘ>SZPITAL , PRZEDSZKOLE, SZKOŁĘ> Cena do negocjacji. Lokalizacja: Fordon - os. Przylesie, Bydgoszcz Powierzchnia użytk...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

7 800 000 PLN (2 271 zł/m2)

11
-
3434 m2
-
15888022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27799845 15888022 Na sprzedaż rozbudowany obiekt o charakterze przemysłowo-magazynowym z częścią biurową, usytuowany na działce o powierzchni 8 224 m². Łączna powierzchnia zabudowy wynosi około 4 693 m². Obiekt położony jest w dobrze skomunikowane...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

15 000 000 PLN (3 043 zł/m2)

11
-
4929 m2
-
15886815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27767977 15886815 Polecam na sprzedaż Obiekt Handlowo - Usługowy o powierzchni 850 m2. Działka 1295 m2. Na parterze znajdują się: -4 pomieszczenia ( 200m2, 100m2 , 10m2 x2 ). - hala 200 m2, wysokość - 4 m2 Na piętrze znajduje się: - 9 pomieszczeń ( od 10 m2-...

Bydgoszcz (Górzyskowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 999 000 PLN (4 705 zł/m2)

11
-
850 m2
-
15858359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27146988 15858359 Do sprzedaży prezentujemy atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni całkowitej 124,5 m 2 wraz z garażem na bydgoskich Bartodziejach. Nieruchomość składa się łącznie z trzech kondygnacji, w tym podpiwniczenia. Każda kondygnacja o powierzchni ok 37...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

760 000 PLN (6 129 zł/m2)

11
-
124 m2
-
15814009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26645167 15814009 Do sprzedaży atrakcyjny obiekt usługowo - biurowy o powierzchni 750 m 2 w doskonałej lokalizacji na Kapuściskach. Budynek dwukondygnacyjny, podzielony na biura, część sprzedażową oraz część sanitarną. Budynek posiada również dwie bramy wjazdowe ...

Bydgoszcz (Kapuściska) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 500 000 PLN (4 667 zł/m2)

11
-
750 m2
2000
15813992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26645168 15813992 Do sprzedaży prezentujemy doskonale zlokalizowany obiekt na Bartodziejach o powierzchni całkowitej 650m 2 . Obiekt dwukondygnacyjny o powierzchniach: 320m 2 parter i 330m 2 piętro. Przeznaczenie lokalu: gastronomiczny , biurowy , handlow...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

8 000 000 PLN (12 308 zł/m2)

11
-
650 m2
-
15764544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25451772 15764544 Proponujemy Państwu wyjątkowo atrakcyjny obiekt znajdujący się w ścisłym centrum Bydgoszczy nadający się doskonale pod siedzibę firmy. Obiekt parterowy z trzema dużymi bramami wjazdowymi o powierzchni ok 640m 2 znajduje się na terenie ogrodzonym,...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 000 000 PLN (3 049 zł/m2)

11
-
656 m2
-
12962743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 1271588 12962743 Na sprzedaż lokal przy jednej z ważniejszych ulic handlowych w Bydgoszczy . Ciąg pieszych przez cały dzień. Atutem są 2 bezpłatne miejsca parkingowe na terenie kamienicy dla właściciela lokalu. Lokal znajduje się na parterze odrestaurowanej ka...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 030 000 PLN (12 875 zł/m2)

11
-
80 m2
-
15020737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 7070434 15020737 Do sprzedaży polecamy atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 60m 2 w ścisłym centrum Bydgoszczy. Lokal usytuowany na niskim parterze odrestaurowanej kamienicy; składa się z przestronnej sali (możliwość podziału na dwa biura) oraz pomieszczeń soc...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

199 000 PLN (3 317 zł/m2)

11
-
60 m2
-
15729395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24761596 15729395 Do sprzedaży polecamy nowoczesny obiekt handlowo -usługowy w doskonałej lokalizacji na bydgoskim Miedzyniu. Obiekt o powierzchni 270 m 2 ; 3 piętra po 90 m 2 każde , usytuowany na działce o powierzchni 230 m 2 . Parking zarówno z przodu i z ty...

Bydgoszcz (Miedzyń) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 900 000 PLN (7 037 zł/m2)

11
-
270 m2
2015