• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Chorzów Jagiellońska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Jagiellońska

Znaleźliśmy 4 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne - Chorzów

15744501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25039820 15744501 Na sprzedaż: Pawilon handlowy o powierzchni użytkowej 20 m² w Chorzowie.Lokalizacja: Chorzów, ul. Długa – osiedle mieszkanioweParametry:Powierzchnia zabudowy: ok. 20 m² (4,5 m x 4,5 m)Typ: pawilon handlowy kioskStan: do remontu – możliwość własnej a...

Chorzów (Batory) (Śląskie, gm. Chorzów)

20 000 PLN (1 000 zł/m2)

1
-
20 m2
1995
15889533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27852070 15889533 Na sprzedaż: Pawilon handlowy o powierzchni użytkowej 20 m² w Chorzowie.Lokalizacja: Chorzów, ul. Długa – osiedle mieszkanioweParametry:Powierzchnia zabudowy: ok. 20 m² (4,5 m x 4,5 m)Typ: pawilon handlowy kioskStan: do remontu – możliwość własnej a...

Chorzów (Batory) (Śląskie, gm. Chorzów)

20 000 PLN (1 000 zł/m2)

1
-
20 m2
1995
12788256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 1100293 12788256 Chorzów budynek biurowy na sprzedaż. Budynek jest po remoncie, posiada cztery kondygnacje naziemne oraz piwnice użytkowe. Powierzchnia całkowita ok. 3258 m2. Powierzchnia użytkowa: 1. Piwnice 350 m2 2. Part...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

4 990 000 PLN (1 535 zł/m2)

11
-
3250 m2
1990
15884245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27698380 15884245 Do sprzedania większoćciowy udział w kamienicy w Chorzowie Starym, ul. M. Rodziewiczówny.Kamienica została w latach 2019 do 2024 poddana remontowi, w czasie którego podłączono budynek do miejskiej sieci ciepłowniczej, ocieplono 3 ściany, wyremontowan...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

1 700 000 PLN (5 665 zł/m2)

1
-
300.11 m2
-