• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Gdynia Orłowo

Znalezionych ofert: 17

15895561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27962039 15895561 Apartament inwestycyjny w Orłowo Square Gdynia OrłowoNa sprzedaż lokale inwestycyjne w prestiżowej inwestycji Orłowo Square w Gdyni Orłowie: jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji biznesowych w Trójmieście.Dostępne są funkcjonalne lokale biur...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

634 200 PLN (20 000 zł/m2)

1
-
31.71 m2
2024
15864622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Biurowo-magazynowy w Orłowie – inwestycja 27269941 15864622 OFERTA INWESTYCYJNA Gdynia Orłowo - budynek usługowy z potencjałem dochodowymOferujemy trzykondygnacyjny budynek o łącznej powierzchni 258 m², idealny dla firm poszukujących siedziby łączącej biura i zaplecze magazynowe w jednym miejscu. Obiekt zosta...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 950 000 PLN (7 558 zł/m2)

11
-
258 m2
2001
15772386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25609372 15772386 Nowoczesna kamienica usługowo-mieszkaniowa w doskonałej lokalizacji w Gdyni-Dolne Orłowo. Świetna inwestycja pod najem krótkoterminowy, a także na lokale handlowo-usługowe lub pod siedzibę firmy.obejrzyj FILM: https:www.youtube.comwatch?v=SZlXAh12QzI...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

5 990 000 PLN (10 347 zł/m2)

12
-
578.9 m2
1936
15788351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość inwestycyjna 780m2 25933236 15788351 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Idealna oferta inwestycyjna. Budynek wolnostojący w Gdyni Orłowo, idealny na siedzibę firmy. Cena do negocjacji.ATUTY:Lokalizacja:...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 410 000 PLN (5 654 zł/m2)

11
-
780 m2
2003
15678022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal z witrynami podzielony na 2–Gdynia Orłowo 23807536 15678022 Na sprzedaż lokal handlowo usługowy, który został podzielony na 2 mniejsze przy głównej ulicy.LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w gdyńskiej dzielnicy Orłowo - najbardziej znanej, pożądanej i prestiżowej lokalizacji miasta. Swoją popularność i atr...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

995 000 PLN (11 706 zł/m2)

5
-
85 m2
2006