• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Jaworzno Młyńska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Młyńska i Jaworzno

Znaleźliśmy 4,171 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne

15367194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 16938467 15367194 Tylko u Nas!Powierzchnia 67m2 + piwnicaLokal mieście się na parterze w budynku wielorodzinnym z wejściem od ulicy oraz dodatkowym wejściem od zaplecza.W lokalu znajduję się bezpośrednie zejście do piwnicy co daje nam dodatkową przestrzeń magazynową o...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (7 448 zł/m2)

1
-
67 m2
2000
15214511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 12803274 15214511 Sprzedaż, kamienica, nieruchomość inwestycyjna, Ostrów Wielkopolski, centrum, 1 600 000 zł do negocjacji. Do sprzedaży murowana kamienica położona w ścisłym centrum miasta Ostrowa Wielkopolskiego (100 m od Rynku), w zabudowie pierzejowej, w ciąg...

Ostrów Wielkopolski (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

1 200 000 PLN (1 054 zł/m2)

12
1
1139 m2
1900
15582974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obiekt inwestycyjny- 4km od S7 21837794 15582974 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Obiekt idealny na prowadzenie wszelkiej działalności produkcyjnej !Budynek przemysłowy znajdujący się na działce o pow. 1680m2, kt...

Ostaszewo (Pomorskie, gm. Ostaszewo)

999 999 PLN (1 961 zł/m2)

11
-
510 m2
1997
13572157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom weselny w doskonałej lokalizacji! 4843 13572157 WILSONS NIERUCHOMOŚĆI KOMERCYJNE Do sprzedania funkcjonujący, w pełni wyposażony DOM WESELNY O POWIERZCHNI 900 M2 z dwoma salami po 150 osób z bazą klientów.Na parterze znajduje się również profesjonalnie i nowocześnie wyposażona kuchnia z niezbędnym...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

3 900 000 PLN (1 345 zł/m2)

11
-
2900 m2
-
15876224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27533035 15876224 Atrakcyjny lokal użytkowy 38,49 mkw w Obornikach Śląskich , położony na parterze budynku z 2007 r. Składa się z dwóch połączonych ze sobą pomieszczeń ok. 22 m2 i 10 m2 oraz wydzielonych pomieszczeń socjalnego i sanitarnego. Wysokość lokalu: 2,79 ...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

249 000 PLN (6 553 zł/m2)

11
-
38 m2
2007
15548206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20903109 15548206 Atrakcyjna nieruchomość ze względu na szerokie możliwości jej zagospodarowania i lokalizację ( 10 km od Szczecina)Na działce o pow. 6.44 ha jest dom mieszkalny (po remoncie) o pow. 106 m2). Dom ma dwa mieszkania. parter, kuchnia, pokój, łazienka oraz...

Sierakowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 850 000 PLN (1 492 zł/m2)

1
-
1240 m2
1960
15867728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27350406 15867728 Budynek biurowo-magazynowy w spokojnej lokalizacji Kolumny kŁasku BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży budynek biurowo-magazynowy o łącznej powierzchni ok. 247 m.kw usytuowany w Kolumnie koło Łasku. Lokal jednopiętrowy w stanie og&am...

Łask (Kolumna) (Łódzkie, gm. Łask)

615 000 PLN (2 490 zł/m2)

11
-
247 m2
-
15894961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27953255 15894961 To nie jest zwykły budynek — to gotowa przestrzeń do zarabiania od pierwszego dnia. Ponad 1100 m² powierzchni użytkowej, trzy niezależne wejścia i działka ponad 7000 m² tworzą układ, który daje realną przewagę inwestycyjną. Lokalizacja przy granicy z...

Zabełków (Śląskie, gm. Krzyżanowice)

1 800 000 PLN (1 457 zł/m2)

11
-
1235 m2
-
15846126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26876103 15846126 Lokal usługowy na sprzedaż – Galeria Ursynów, al. KEN 36, WarszawaNa sprzedaż lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w Galerii Ursynów przy al. Komisji Edukacji Narodowej – w sercu warszawskiego Ursynowa, w bezpośrednim sąsiedztwi...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 750 000 PLN (7 919 zł/m2)

3
-
221 m2
2002
15790583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 25970846 15790583 Atrakcyjna oferta sprzedaży funkcjonujący Hotel w PoznaniuPrzedstawiamy wyjątkową nieruchomość inwestycyjną nowoczesny, w pełni działający Hostel położony w doskonale skomunikowanej części Poznania. Obiekt powstał w wyniku kompleksowej przebudowy p...

Poznań (Starołęka) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

39 500 000 PLN (5 612 zł/m2)

11
-
7038 m2
1974
15627835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 22791398 15627835 Świetna okazja!! - do kupienia nowoczesna fabryka w Swarzędzu pod Poznaniem.NOWA NIŻSZA CENA - 11 900 000 zł netto!!!Budynek zajmuje powierzchnię 3600 m², a całkowita powierzchnia objęta sprzedażą to 5700 m². Dodatkowo do nieruchomości przylega dział...

Swarzędz (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

11 900 000 PLN (3 306 zł/m2)

7
2
3600 m2
2010
15520818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20393889 15520818 Oferujemy nowoczesny i doskonale prosperujący salon 'beauty', możliwy do przejęcia na gotowo wraz z wyposażeniem, personelem i bazą stałych klientów. Lokal o powierzchni 72 m² usytuowany jest przy głównej ulicy w Gliwicach, w sąsiedztwie ma...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

999 000 PLN (13 875 zł/m2)

1
2
72 m2
2020