• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Klimkówka Pustki

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Pustki i Klimkówka

Znaleźliśmy 4,109 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne

15862411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 27226242 15862411 Do sprzedaży miejsce postojowe położone na poziomie -2 w garażu podziemnym w apartamentowcu Rondo Verona przy rondzie Powstańców Śląskich we Wrocławiu (rok budowy: 2008 )Do garażu wjeżdża się przez bramę otwieraną na pilota. Teren przed budynkiem mon...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

70 000 PLN (4 667 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15812608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26538854 15812608 Wyjątkowy 3-pokojowy apartament z widokiem na rzekę - 59,95 m English version belowMiasto Marina, ul. Na Grobli III piętro nowoczesna inwestycja w zabudowie hotelowo-biurowej nad Odrą Do lokalu przynależą dwie komórki lokatorskie o powierzchni 3,29...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 280 000 PLN (21 695 zł/m2)

3
-
59 m2
2019
15762362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25402221 15762362 Nowoczesny apartament inwestycyjny Wrocław Plac Grunwaldzki Apartament inwestycyjny Wrocław Plac Grunwaldzki Gwarantowany zyskApartament obecnie wynajmowanyROI 6%Na sprzedaż apartament inwestycyjny o powierzchni 15,79 m, zlokalizowany w inwestycji ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

329 000 PLN (21 933 zł/m2)

1
-
15 m2
2016
15465119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gospodarstwo 19156186 15465119 Na sprzedaż gospodarstwo położone w cichej i spokojnej okolicy, z daleka od miejskiego zgiełku. Ta wyjątkowa nieruchomość jest idealną propozycją dla osób szukających miejsca, gdzie mogą odpocząć i zregenerować siły po intensywnej pracy.Gospodarstwo ...

Komorowo (Mazowieckie, gm. Rząśnik)

207 000 PLN (17 zł/m2)

11
-
11904 m2
-
15823003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26641661 15823003 Na sprzedaż parterowy lokal usługowo-handlowy położony w Poznaniu przy ul. 28 czerwca 1956 r. z bezpośrednim wejściem z ulicy. Lokal o pow. 44,46m2: - Sala obsługi 1: 14,91 m2 - Sala ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

360 000 PLN (8 182 zł/m2)

4
1
44 m2
1910
15882839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673475 15882839 CENA DO NEGOCJACJIZapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości w Budzistowie — miejsca o ogromnym potencjale inwestycyjnym, które może stać się prestiżowym hotelem, eleganckim centrum eventowym lub ekskluzywną przestrzenią wypoczynkową. ...

Kołobrzeg (Budzistowo) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

3 200 000 PLN (4 776 zł/m2)

11
-
670 m2
1820
15726210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24695104 15726210 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość położoną w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Marklowickiej 7 w strefie podmiejskiej. Nieruchomość składa z się z hali usługowo - magazynowej oraz z części socjalno - biurowej, powierzchni użytkowej 530,55 m2 (prawo własn...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

1 500 000 PLN (2 830 zł/m2)

11
-
530 m2
-
15383113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17318246 15383113 Do sprzedaży kamienica w centrum Rybnika przy ulicy Jana III Sobieskiego 14 (pasaż) w sąsiedztwie kawiarni` Cafe Bosko` i Placu Wolności oraz w  pobliżu rynku. Bardzo dobre miejsce na prowadzenie działalności handlowej, usługowej i gastronomicznej...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

1 250 000 PLN (6 944 zł/m2)

11
-
180 m2
-
14840086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3100806 14840086 REZERWACJA! Oferujemy na sprzedaż ;Nieruchomość położoną jest w ;Wodzisławiu Śląskim przy ul. Marklowickiej ;w strefie podmiejskiej. Nieruchomość składa się budynków (hala, budynek magazynowy, budynek kotłowni) o powierzchni użytkowej 1438 m2 (prawo ...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

950 000 PLN (661 zł/m2)

11
-
1438 m2
-
15892684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899513 15892684 KROWODRZA - INWESTYCJA LOKAL WYNAJĘTY DLA SIECÓWKI SPOŻYWCZEJ Zdjęcia mają charakter poglądowy i mogą zawierać elementy wizualizacji komputerowej. Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny lokal handlowo-biurowy o powierzchni 96...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 880 000 PLN (19 583 zł/m2)

1
-
96 m2
2015
15441988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 18648167 15441988 Atrakcyjna nieruchomość ze względu na szerokie możliwości jej zagospodarowania i lokalizację! ( 10 km od Szczecina )OKAZJA !Na działce o pow. 6.44 ha jest dom mieszkalny (po remoncie) o pow. 106 m2). Dom ma dwa mieszkania. parter, kuchnia, pokój, łaz...

Sierakowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 850 000 PLN (1 492 zł/m2)

1
-
1240 m2
1960
15895485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27962034 15895485 Świetna inwestycja! Lokal użytkowy po remoncie - Gdynia Działki Leśne 40,5 m² Na sprzedaż funkcjonalny, świeżo wyremontowany lokal użytkowy o powierzchni 40,5 m², położony w centralnej części Gdyni. Idealny pod działalność usługową - w szczególności...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

399 500 PLN (9 864 zł/m2)

2
-
40.5 m2
1952