• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Kołobrzeg

Znalezionych ofert: 38

15711505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24402789 15711505 Lokal użytkowy w sercu Kołobrzegu idealna lokalizacja dla biznesu!Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy lokal użytkowy przy ul. Emilii Gierczak o powierzchni 123,69 m, zlokalizowany w samym centrum kołobrzeskiej starówki. Lokal znajduje się bezpośredn...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 850 000 PLN (15 041 zł/m2)

3
-
123 m2
1996
14556288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 141277 14556288 Kołobrzeg centrum miasta na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 39,38 m2 położony w pasażu handlowym pod sklepem Rossmann.Lokal ma bardzo duże witryny wystawowe.Lokal składa się z:- sali sprzedaży z przymierzalnią,- pomieszczenia z wcCena sprzedaży: 390.0...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

390 000 PLN (10 000 zł/m2)

11
-
39 m2
2000
15694910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24094451 15694910 Lokal użytkowy położony na parterze budynku wielorodzinnego, w centrum miasta przy ul. Łopuskiego.Przed budynkiem parking na kilka miejsc.Lokal nadaje się na działalność biurową, usługową.Lokal składa się z - pomieszczenia obsługi klienta - pomieszcz...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

480 000 PLN (14 118 zł/m2)

3
-
34 m2
-
12455158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 786103 12455158 Klimatyczny lokal gastronomiczny o pow. 66,40 m2, zlokalizowany w Kołobrzegu przy deptaku prowadzącym do kanału portowego i latarni morskiej.Odległość od plaży ok. 150 m.Lokal usytuowany w parterze budynku z możliwością wystawienia stolików na zewnąt...

Kołobrzeg (Portowa) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 200 000 PLN (18 182 zł/m2)

11
-
66 m2
-
15890596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27879865 15890596 To nie jest zwykły lokal użytkowy.To adres, który buduje rozpoznawalność, przyciąga ruch i generuje wartość od pierwszego dnia.Na sprzedaż 79.33 m² funkcjonalnej przestrzeni komercyjnej z rzadką dziś przewagą rynkową: prywatnym tarasem o powierzchni ...

Kołobrzeg (Solne zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 190 000 PLN (15 063 zł/m2)

11
1
79 m2
2006
15791155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 25984946 15791155 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w samym sercu kołobrzeskiej Starówki!Jest to zlokalizowany w samym centrum miasta przy ratuszu i katedrze lokal handlowy o powierzchni 44,30 m2 usytuowany w podpiwniczeniu budynku pod arkadami z wejściem po schodach...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

310 000 PLN (7 045 zł/m2)

1
1
44 m2
1992
15737991 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 24900620 15737991 Na sprzedaż jedyna taka nieruchomość nad morzem w Kołobrzegu - cały Ośrodek Wypoczynkowy - gotowy i od lat prężnie działający biznes!Ten wyjątkowy Ośrodek położony w malowniczej okolicy, jedynie 800 metrów od plaży, istnieje od 1999 r. i w przeszłośc...

Kołobrzeg (Ogrody) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

12 000 000 PLN (6 734 zł/m2)

11
87
1782 m2
1920
15791154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 25984947 15791154 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w samym sercu kołobrzeskiej Starówki!Jest to zlokalizowany w samym centrum miasta przy ratuszu i katedrze lokal handlowy o powierzchni 47,54 m2 usytuowany na parterze budynku pod arkadami z wejściem po schodach od s...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

620 000 PLN (13 191 zł/m2)

1
1
47 m2
1992
15527663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 20543108 15527663 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży lokalu użytkowego w Kołobrzegu, położonego przy ul. Jedności Narodowej.Główne atuty nieruchomości:Prestiżowa lokalizacja: Idealne miejsce w sercu Kołobrzegu, gwarantujące stały przepływ klientów.Od lat funkcjonuj...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

749 000 PLN (11 703 zł/m2)

1
-
64 m2
2008
15199679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 12410502 15199679 Na sprzedaż garaż w hali garażowej w budynku przy ul. Wielkopolskiej w Kołobrzegu! Garaż w hali garażowej przy ul. Wielkopolskiej w Kołobrzegu o powierzchni 16,30 m.kw. w nowym budownictwie.Hala jest oświetlona i monitorowana. Zamontowano w niej czuj...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

99 000 PLN (6 188 zł/m2)

11
-
16 m2
2012
14066346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 4168 14066346 Lokal położony na parterze przy głównej ulicy w Kołobrzegu.- Przed lokalem 3 własne miejsca parkingowe.- Brak barier dla osób niepełnosprawnych - Dwa niezależne wejścia ( główne i na zaplecze )- WC dla klientów - Łazienka i zaplecze socjalne- Pomiesz...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 250 000 PLN (10 000 zł/m2)

5
-
125 m2
1992
15359187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16764104 15359187 UWAGA: Cena może być rozłożona na raty:- 500 000,- przy zakupie a reszta w ratach przez 10latLokal znajduje się w samym centrum Kołobrzegu , usytuowany na pierwszym piętrze.Lokal bardzo widny i przestronny, przestrzeń podzielona dużymi taflami szkła ...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

780 000 PLN (10 000 zł/m2)

5
-
78 m2
1999