• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Legnica

Znalezionych ofert: 50

14519013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2822144 14519013 Wyjątkowa nieruchomość komercyjna na sprzedaż – zabytkowy kompleks 70 arów w centrum Legnicy Zapraszamy inwestorów do składania ofert na zakup 100% udziałów w unikalnej nieruchomości komercyjnej zlokalizowanej w Legnicy przy ul. Chojnowskiej 81....

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

580 000 PLN (113 zł/m2)

1
-
5116 m2
1920
14773663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 186839 14773663 Oferta dotyczy lokalu Handlowo-Usługowego znajdującego się w Legnicy w okolicach Centrum Miasta, głównym atutem nieruchomości jest bardzo duże natężenie ruchu pieszego oraz samochodowego.Lokal charakteryzuję się dużą witryną i oraz przestronnym i roz...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 200 000 PLN (9 231 zł/m2)

1
-
130 m2
-
14214924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 105823 14214924 LOKALIZACJA:Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w Legnicy przy ul. Bagiennej. OPIS NIERUCHOMOŚCI:Pierwsza hala o powierzchni 380 m2, druga o powierzchni 80 m2 stojąca na działce 1900 m2 podzielona jest na IV części - zabudowa z szerokimi przej...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

800 000 PLN (2 105 zł/m2)

3
-
380 m2
-
14214850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 105804 14214850 PRZEDMIOT OFERTY:Połowa bliźniaczej willi dwurodzinnej z lat 30 tych XX wieku. Budynek częściowo odremontowany. Druga połowa wyremontowana i zamieszkała. Teren leży na obszarze ochrony konserwatorskiej a budynek wpisany jest do rejestru zabytków. Dla...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

3 100 000 PLN (2 803 zł/m2)

1
-
1106 m2
1900
15721225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 24599912 15721225 Na sprzedaż nowy, funkcjonalny budynek o przeznaczeniu usługowo–handlowym z opcją prowadzenia lekkiej produkcji. Obiekt o powierzchni 1066m² położony jest na ogrodzonym terenie z placem manewrowym, częścią magazynową i zapleczem biurowym. Budynek zos...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

5 290 000 PLN (4 962 zł/m2)

1
-
1066 m2
2015
15711481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24402761 15711481 Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny Legnica, ul. KawaleryjskaOpiekun oferty: Paweł Grzesiktel. 602 101 602Cena: 3 250 000 złPowierzchnia użytkowa: 2 072 mNa sprzedaż wyjątkowy budynek wolnostojący z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położony w ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

3 250 000 PLN (1 569 zł/m2)

12
-
2072 m2
-
15254400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 13917327 15254400 Polecamy lokal na parterze w stanie deweloperskim w odrestaurowanym budynku w 2022r.Lokal idealnie nadaje się pod każdą branże biurową jak również pod gabinety medyczne.Powierzchnia 123 metrów kwadratowych składa się z dwóch dużych gabinetów, trzech ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

927 750 PLN (7 500 zł/m2)

1
-
123.7 m2
2022
14326466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 123114 14326466 Polecamy obiekt pod magazyn, lekką produkcje, hurtownie itp.Budynek składa się z trzech niezależnych pomieszczeń, części biurowej oraz zaplecza socjalnego.Jedna część magazynu około 500 mkw ma wykonaną nową posadzkę oraz instalację wentylacji mechani...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 990 000 PLN (1 805 zł/m2)

1
-
1102.8 m2
1990
15254399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 13917330 15254399 Polecamy lokal na parterze w stanie deweloperskim w odrestaurowanym budynku w 2022r.Lokal idealnie nadaje się pod każdą branże biurową jak również pod gabinety medyczne.Powierzchnia 162 metrów kwadratowych składa się z dużej sali obsługi klienta, trz...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 219 725 PLN (7 500 zł/m2)

1
-
162.63 m2
2022
15520168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20381794 15520168 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIProjekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1. Prawo wła...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

375 603 PLN (4 581 zł/m2)

4
-
82 m2
-
15741920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24981736 15741920 Do sprzedaży oferowane jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu użytkowego o powierzchni 1.543,70 m2 usytułowanego na dwóch kondygnacjach (piwnica i parter) w budynku mieszkalnym, wielorodzinnym zlokalizowanym w Legnicy przy ul. Wrocławskiej 2...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

2 800 000 PLN (1 814 zł/m2)

1
-
1543.7 m2
-
15190931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek usługowy- mieszkalny - wysoki standard ! 12135777 15190931 OfertaOferujemy Państwu na sprzedaż lokal usługowy z działającym biznesem. Lokal po generalnym remoncie składa się z trzech poziomów o łącznej powierzchni 312 m2Na najniższym poziomie znajduję się saunarium które składa się z: jacuzzi 5 osobowe marki...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 290 000 PLN (4 135 zł/m2)

11
-
312 m2
-