• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Olsztyn

Znalezionych ofert: 26

15566546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21482417 15566546 Murowany garaż o pow. 18 m2 w bardzo dobrej lokalizacji na Zatorzu.LOKALIZACJA:Położony na Zatorze przy ul. Wrocławskiej Jagiellońskiej (za jednostką wojskową). W pobliżu Netto oraz inne punkty handlowo-usługowe.OPIS:Garaż murowany, o powierzchni 18...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

69 000 PLN (3 833 zł/m2)

1
-
18 m2
1990
15742902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25001326 15742902 Inwestycja w przyszłość Twojego biznesu w sercu Olsztyna! Przedstawiam wyjątkową nieruchomość komercyjną na sprzedaż, idealną dla przedsiębiorców z wizją. Ten przestronny lokal o powierzchni 425,20 m² znajduje się na 3. piętrze w prestiżowej lokaliza...

Olsztyn (Śródmieście) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 199 000 PLN (5 174 zł/m2)

12
-
425 m2
1963
15846036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 26873947 15846036 Garaż z kanałem i prądem Olsztyn, ul. Nad JaremNa sprzedaż solidny, murowany garaż o powierzchni 19 m², położony w doskonałej lokalizacji przy ul. Nad Jarem (Osiedle Wojska Polskiego). To nie tylko miejsce parkingowe, to pełnoprawny warsztat i bezpi...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

120 000 PLN (6 316 zł/m2)

11
-
19 m2
-
15662322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23496743 15662322 Wyjątkowa Oferta! Lokal Usługowy z Ogromnym Potencjałem przy Ul. 1 Maja w OlsztynieSzukasz idealnego miejsca dla swojego biznesu w samym sercu Olsztyna? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Na sprzedaż przestronny lokal usługowy o powierzchni 62,42 ...

Olsztyn (Śródmieście) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

730 000 PLN (11 774 zł/m2)

11
-
62 m2
2014
13570663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23398 13570663 Budynek o pow. 1.000 m2 na 4 kondygnachach w dzielnicy przemysłowej, z dobrym dojazdem i parkingiem. Nieruchomość położona w centrum inwestycyjnym Olsztyna, pośród licznych hurtowni i przedsiębiorstw. Doskonale nadająca się pod inwestycję z działką o...

Olsztyn (Track) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

8 500 000 PLN (8 500 zł/m2)

11
-
1000 m2
-
15520171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20381795 15520171 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIProjekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1. Prawo wła...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 317 417 PLN (3 221 zł/m2)

7
-
409 m2
-
15866174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Hala magazynowo-produkcyjna 3400 m² - Kołobrzeska 27313780 15866174 Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna o charakterze przemysłowo-usługowym położona w Olsztynie przy ul. Kołobrzeskiej.Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 6032 m² zabudowana budynkami o funkcji przemysłowej oraz niemieszkalnej, co stwarza...

Olsztyn (Pojezierze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

7 900 000 PLN (2 324 zł/m2)

11
-
3400 m2
1977
15812121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal handlowy przy ulicy Dąbrowszczaków 26465954 15812121 Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 49,30 m2, usytuowany na parterze budynku położonego w części śródmiejskiej Olsztyna, przy ulicy Dąbrowszczaków 24. 3-kondygnacyjny budynek z poddaszem użytkowym znajduje się wśród zwartej zabudowy ulicy ...

Olsztyn (Śródmieście), ul. Dąbrowszczaków 24

541 807 PLN (10 990 zł/m2)

3
-
49.3 m2
-
15363615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16863785 15363615 Nowa cena.Szukasz siedziby dla swojej firmy? A może chcesz zainwestować w powierzchnię pod wynajem? W obydwu przypadkach ta oferta jest dla Ciebie!Lokal o powierzchni 94,71 m2 idealny pod usługi położony na skrzyżowaniu ulicy BoenigkaWilczyńskiego.Ni...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

599 000 PLN (6 325 zł/m2)

1
-
94.71 m2
-
15790151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Garaż w Śródmieściu, ul. Na Skarpie 25955605 15790151 Murowany garaż oznaczony numerem 99, usytuowany przy ulicy Na Skarpie, w dzielnicy śródmiejskiej Olsztyna. Nieruchomość znajduje się w kompleksie garaży w zabudowie szeregowej. Powierzchnia zabudowy garażu wynosi 20 m2, natomiast po...

Olsztyn (Śródmieście), ul. Na Skarpie

54 000 PLN (3 121 zł/m2)

1
-
17.3 m2
-
13860140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 38387 13860140 Olsztyn, budynek biurowy, dom mieszkalny, 1102 m2, sprzedam, 1 350 000 zł, netto. Kompleks budynków pod działalność gospodarczą. Przedmiotem sprzedaży jest kompleks działek tworzących funkcjonalną całość o powierzchni 4566 m2 oraz prawo wła...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 350 000 PLN (1 225 zł/m2)

11
1
1102 m2
-
15753313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25194790 15753313 Na sprzedaż lokal użytkowy 178,5 m² – Olsztyn, Jaroty, ul. Janowicza 1921 Cena: 950 000 zł brutto do negocjacji Dostępność: od zarazLokalizacja Jaroty to jedna z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Olsztyna, z doskonałą komunikacją i pełną inf...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

950 000 PLN (5 322 zł/m2)

1
-
178.5 m2
-