• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Ostaszewo Długa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Ostaszewo i Długa

Znaleźliśmy 4,170 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne

15847527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26917560 15847527 Do wynajęcia nowy lokal handlowo-usługowy położony na parterze w inwestycji Metro Zachód.W sprawie ofert prosimy o kontakt pod numerem 730 820 800.Więcej interesujących ofert na naszej stronie www.coronanieruchomosci.plTreść niniejszego ogłoszenia ni...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 940 000 PLN (20 000 zł/m2)

2
-
97 m2
2025
15877803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27579138 15877803 Syndyk masy upadłości oferuje na sprzedaż obiekt restauracyjno - noclegowy, położony w bliskiej odległości autostrady A1 (węzeł Świerklany). Restauracja umożliwia prowadzenie działalności przez cały rok. Część noclegowa oferuje pokoje gości...

Świerklany (Śląskie, gm. Świerklany)

2 155 000 PLN (1 094 zł/m2)

12
-
1970 m2
-
15758516 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25323254 15758516 WÓJT GMINY MĘCINKA Męcinka 11, 59-424 Męcinka powiat jaworski, województwo dolnośląskie OGŁASZA III przetarg ustny nieograniczony na zbycie zabudowanej nieruchomo...

Męcinka (Dolnośląskie, gm. Męcinka)

468 000 PLN (1 926 zł/m2)

11
-
243 m2
-
14324974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 2635646 14324974 JSW KOKS S.A. z siedzibą przy ul. Pawliczka 1, 41-800 Zabrze ogłasza I przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: Prawa własności garażu nr 3 o pow. użytk. 15,81 m2 położonego w Wodzisławiu Śląskim ...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

28 000 PLN (1 867 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15894424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27942015 15894424 Kozanów 154m2 Gastronomia Usługi...Przedstawiamy Państwu lokal o powierzchni 154m2 na wrocławskim Kozanowie.Lokal posiada wejście bezpośrednio na chodnik oraz duże witryny.Przy lokalu znajduje się darmowy parking.Lokal od lat używany do prowadzenia...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

849 995 PLN (5 514 zł/m2)

1
-
154.15 m2
-
15883471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27675111 15883471 Prestiżowy lokal w sercu miasta – idealny adres dla Twojego biznesu! Wyjątkowa oferta sprzedaży lokalu gastronomicznego o powierzchni 132 m² użytkowej, 137m2 całkowitej, położonego przy jednej z głównych ulic ścisłego centrum. To miejsce, które łączy...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 090 000 PLN (7 941 zł/m2)

1
-
137.27 m2
1936
15896172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 domy na wynajem wakacyjny, 800 m do morza 27971162 15896172 TYLKO W PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI!Kameralne 4 domy o powierzchni ok. 40 m2: dwa wolnostojące, jeden w zabudowie bliźniaczej - na granicy Rewy i Mostów, ul. Księżycowa, posadowione na zagospodarowanej działce o powierzchni 1017m2, to idealna propozyc...

Rewa (Pomorskie, gm. Kosakowo)

1 299 000 PLN (8 119 zł/m2)

12
-
160 m2
-
15823003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26641661 15823003 Na sprzedaż parterowy lokal usługowo-handlowy położony w Poznaniu przy ul. 28 czerwca 1956 r. z bezpośrednim wejściem z ulicy. Lokal o pow. 44,46m2: - Sala obsługi 1: 14,91 m2 - Sala ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

360 000 PLN (8 182 zł/m2)

4
1
44 m2
1910
15869970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27413991 15869970 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Na sprzedaż nieruchomość w Tczewie przy ul. 30 Stycznia to połączenie doskonałej lokalizacji, rozwiniętej infrastruktury i dużego potencjału inwestycyjnego.Wirtualny spacer po nieruchomości : https:doroch.plbptczew_300125t...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

6 500 000 PLN (1 304 zł/m2)

11
-
4986 m2
1975
15865967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27308116 15865967 Lokal handlowo-usługowy na sprzedaż na osiedlu Komandorskie Wzgórze.Narożny lokal z trzema wejściami i dużymi witrynami położony w ciągu lokali handlowych na parterze budynku wielorodzinnego.Lokal sąsiaduje bezpośrednio z apteką, w kolejnych lokalach...

Gdynia (Oksywie) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 800 000 PLN (13 861 zł/m2)

3
-
202 m2
2008
15867840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 27352761 15867840 Mokotów to jedna z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Warszawy, oferująca doskonałą infrastrukturę oraz dogodny dojazd do centrum miasta. Cicha i zielona okolica zapewnia komfort życia, a liczne parki i tereny rekreacyjne sprzyjają aktywnemu ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

135 000 PLN (9 000 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15848461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gospodarstwo 26938220 15848461 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości gruntowej zabudowanej o łącznej powierzchni 21,4677 ha, położonej w miejscowości Kukowo, gmina Olecko.To unikalna propozycja dla inwestora, przedsiębiorcy lub rolnika...

Kukowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

2 700 000 PLN (13 zł/m2)

11
-
214677 m2
-