• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Pabianice Batalionów Chłopskich

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Chłopskich i Batalionów

Znaleźliśmy 6 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne - Pabianice

15867726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27350414 15867726 Lokal usługowy w centrum miasta BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży lokal usługowy o łącznej powierzchni 100 m.kw usytuowany w centrum Pabianic. Lokal składa się z sali głównej, łazienki i wydzielonego małego zaplecza na ...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

350 000 PLN (3 500 zł/m2)

11
-
100 m2
-
15786611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25911009 15786611 Lokal w Centrum miasta w nowym bloku, idealny pod usługi, lub do zamieszkania, z garażem w budynku. Oferta na wyłączność dostępna tylko w Bestate Nieruchomości. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży lokal usługowy mieszkalny o powie...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

308 130 PLN (4 970 zł/m2)

11
-
62 m2
2020
15881807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27649648 15881807 Oferta dostępna tylko w biurze BESTATE Nieruchomości. Lokal usługowo-handlowy pod market w świetnej lokalizacji Pabianic na Bugaju. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży w świetnej lokalizacji lokal usługowo-handlowy o łącznej powie...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

2 600 000 PLN (9 220 zł/m2)

11
-
282 m2
2022
15440935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 18617826 15440935 Na sprzedaż budynek z lokalami użytkowymi położony w samym Centrum Pabianic.  Budynek o łącznej powierzchni 668mkw. Możliwość podziału na kilka lokali. Aktualnie 2 lokale o pow. 216 mkw. wynajęte. Reszta niedawno się zwolniła. Dobra lokalizacja przy ...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

3 500 000 PLN (5 240 zł/m2)

3
-
668 m2
2010
15229157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 13313003 15229157 Obiekt z potencjałem przy drodze krajowej, działka przemysłowo-usługowa 5878mkw Obiekt restauracyjno-hotelowy blisko centrum.Na działce o powierzchni 5878mkw posadowiony jest budynek o łącznej powierzchni 1217 mkw, składający się z 3 kondygnacji. Piw...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

2 900 000 PLN (2 383 zł/m2)

11
-
1217 m2
1988
15887379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ostatni lokal usługowy 34 m² | Witryna + 2 wejścia 27782657 15887379 To ostatnia szansa na własną przestrzeń biznesową w tej inwestycji - dwa pozostałe lokale znalazły już swoich nabywców.33,90 m² o genialnym, dwustronnym układzie z wejściem bezpośrednio od chodnika oraz drugim od strony klatki schodowej. Lokal znajdu...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

199 000 PLN (6 030 zł/m2)

2
-
33 m2
-