• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Przemyśl Rzeczna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Rzeczna

Znaleźliśmy 12 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne - Przemyśl

15887384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27782741 15887384 Wyciąg z ogłoszenia o przetarguPREZYDENT MIASTA PRZEMYŚLAogłasza kolejny przetarg ustny nieograniczonyna sprzedaż nieruchomości zabudowanej stanowiącej własność Gminy Miejskiej Przemyśl,położonej przy ul. Rzecznej 6 w Przemyślu.1. Działka nr 1393...

Przemyśl (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

230 000 PLN (2 156 zł/m2)

1
-
106.68 m2
-
15244307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 13671138 15244307 Do sprzedania poddasze-strych o pow. 160m2 w kamienicy jednopiętrowej w Przemyślu w bliskiej odległości od centrum pokryty blachą ze stropem drewnianym.Poddasze składa się z jednego pomieszczenia które można adaptować na pomieszczenia mieszkalne wedł...

Przemyśl (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

66 000 PLN (413 zł/m2)

1
-
160 m2
-
14441770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gabinet 127903 14441770 Do sprzedaży przeznaczony jest obiekt inwestycyjny, który łatwo można zaaranżować np. jako przychodnia lekarska czy dom senioraBudynek trzykondygnacyjny usługowo - mieszkalny zlokalizowany w Przemyślu przy ul. Prądzyńskiego, osiedle Kazanów. Nieru...

Przemyśl, Ignacego Prądzyńskiego

2 000 000 PLN (4 032 zł/m2)

12
-
496 m2
-
15618646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 22570661 15618646 PRZEMYŚL, na sprzedaż nieruchomość gruntowa z lokalem gastronomicznym typu Bistro o powierzchni ok 95 m2. Lokal znajduje się w wolnostojącym, drewnianym budynku przy ulicy Bohaterów Getta w Przemyślu. Nieruchomość jest ogrodzona, zamykana na bramę ...

Przemyśl (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

600 000 PLN (6 522 zł/m2)

2
-
92 m2
-
13464623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 89194 13464623 APARTAMENTY TATARSKA 4 – jedyna taka inwestycja zlokalizowana w centrum miasta Przemyśla. Planowany termin zakończenia I etapu inwestycji: maj 2021 r.OPIS LOKALU USŁUGOWEGOPrzedstawiamy Państwu lokal usługowe w nowym budynku wielorodzinnym, mieszkaln...

Przemyśl, Tatarska

1 010 000 PLN (4 300 zł/m2)

1
-
234.9 m2
-
15244398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 13671227 15244398 Obiektem sprzedazy sa dwie hale produkcyjno-magazynowe,jedna o powierzchni 600 m2,druga o powierzchni 500m2.Budynki sa murowane,ocieplone i kryte blacha.Okna platikowe,dwa pomieszczenia biurowe ogrzewane kominkiem.W jednej hali jest zaplecze socjalne...

Przemyśl (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

636 000 PLN (530 zł/m2)

1
-
1200 m2
-
15812835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26546295 15812835 Wyłącznie w homfi!!Na SPRZEDAŻ cały parterowy budynek z działką, z przeznaczeniem handlowo - usługowym przy ul. Mickiewicza 384, o powierzchni 233 m2. Wykończony w wysokim standardzie.BUDYNEK GOTOWY DO PRZEJĘCIA BEZ WYPOSAŻENIA - DO WŁASNEJ ARANŻACJI...

Przemyśl (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

1 299 000 PLN (5 575 zł/m2)

1
-
233 m2
-
15893624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27915142 15893624 Wyciąg z ogłoszenia o przetargu Prezydent Miasta Przemyślaogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej,stanowiącej własność Gminy Miejskiej Przemyśl, położonej przy ul. Zofii Chrzanowskiej 17w Przemyślu. 1. Oznaczenie n...

Przemyśl (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

400 000 PLN (1 674 zł/m2)

1
-
239 m2
-
15170303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 11561676 15170303 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży kamienicy w ścisłym centrum Przemyśla przy ul. 3 Maja przy Pl. Konstytucji, w dzielnicy Zasanie.Obiekt wybudowany około 1895 roku w technologii tradycyjnej murowanej, jako wielolokalowa kamienica usługowo-mieszk...

Przemyśl, 3 Maja

4 200 000 PLN (4 958 zł/m2)

1
-
847.1 m2
1895
15133374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 10613723 15133374 Zdjęcia należą do właściciela oferty. Na sprzedaż nieruchomość w Przemyślu o łącznej powierzchni 21543 m2 z czego : ● o łącznej powierzchni 21.543 m 2 , w użytkowaniu wieczystym do 5 grudnia 2089, z czego: - 15.725 m 2 (4 działki) to te...

Przemyśl (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

1 500 000 PLN (909 zł/m2)

11
-
1650 m2
1980
14176806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 104925 14176806 Przemyśl, obiekt użytkowy w ścisłym centrum miasta, w najlepszej i najdroższej lokalizacji Przemyśla, z własnym parkingiem, wyposażony we wszystkie sieci techniczne i internetowe, z tarasem widokowym na Stare Miasto, w pobliżu deptaka nad rzeka San,...

Przemyśl (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

6 400 000 PLN (2 283 zł/m2)

12
-
2803.46 m2
1913
15756158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25246319 15756158 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro oferuje Państwu możliwość zakupu przestronnego lokalu usługowego z możliwością podziału na dwie niezależne przestrzenie z osobnymi wejściami bezpośrednio z ulicy. Nieruchomość ta zlokalizowana jest w Przemyślu i id...

Przemyśl (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

840 000 PLN (3 555 zł/m2)

1
-
236.29 m2
2024