• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Rozdrażew Szkolna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Szkolna i Rozdrażew

Znaleźliśmy 4,165 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne

15876224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27533035 15876224 Atrakcyjny lokal użytkowy 38,49 mkw w Obornikach Śląskich , położony na parterze budynku z 2007 r. Składa się z dwóch połączonych ze sobą pomieszczeń ok. 22 m2 i 10 m2 oraz wydzielonych pomieszczeń socjalnego i sanitarnego. Wysokość lokalu: 2,79 ...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

249 000 PLN (6 553 zł/m2)

11
-
38 m2
2007
15548206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20903109 15548206 Atrakcyjna nieruchomość ze względu na szerokie możliwości jej zagospodarowania i lokalizację ( 10 km od Szczecina)Na działce o pow. 6.44 ha jest dom mieszkalny (po remoncie) o pow. 106 m2). Dom ma dwa mieszkania. parter, kuchnia, pokój, łazienka oraz...

Sierakowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 850 000 PLN (1 492 zł/m2)

1
-
1240 m2
1960
15867728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27350406 15867728 Budynek biurowo-magazynowy w spokojnej lokalizacji Kolumny kŁasku BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży budynek biurowo-magazynowy o łącznej powierzchni ok. 247 m.kw usytuowany w Kolumnie koło Łasku. Lokal jednopiętrowy w stanie og&am...

Łask (Kolumna) (Łódzkie, gm. Łask)

615 000 PLN (2 490 zł/m2)

11
-
247 m2
-
15894961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27953255 15894961 To nie jest zwykły budynek — to gotowa przestrzeń do zarabiania od pierwszego dnia. Ponad 1100 m² powierzchni użytkowej, trzy niezależne wejścia i działka ponad 7000 m² tworzą układ, który daje realną przewagę inwestycyjną. Lokalizacja przy granicy z...

Zabełków (Śląskie, gm. Krzyżanowice)

1 800 000 PLN (1 457 zł/m2)

11
-
1235 m2
-
13572157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom weselny w doskonałej lokalizacji! 4843 13572157 WILSONS NIERUCHOMOŚĆI KOMERCYJNE Do sprzedania funkcjonujący, w pełni wyposażony DOM WESELNY O POWIERZCHNI 900 M2 z dwoma salami po 150 osób z bazą klientów.Na parterze znajduje się również profesjonalnie i nowocześnie wyposażona kuchnia z niezbędnym...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

3 900 000 PLN (1 345 zł/m2)

11
-
2900 m2
-
15846126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26876103 15846126 Lokal usługowy na sprzedaż – Galeria Ursynów, al. KEN 36, WarszawaNa sprzedaż lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w Galerii Ursynów przy al. Komisji Edukacji Narodowej – w sercu warszawskiego Ursynowa, w bezpośrednim sąsiedztwi...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 750 000 PLN (7 919 zł/m2)

3
-
221 m2
2002
15790583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 25970846 15790583 Atrakcyjna oferta sprzedaży funkcjonujący Hotel w PoznaniuPrzedstawiamy wyjątkową nieruchomość inwestycyjną nowoczesny, w pełni działający Hostel położony w doskonale skomunikowanej części Poznania. Obiekt powstał w wyniku kompleksowej przebudowy p...

Poznań (Starołęka) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

39 500 000 PLN (5 612 zł/m2)

11
-
7038 m2
1974
15627835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 22791398 15627835 Świetna okazja!! - do kupienia nowoczesna fabryka w Swarzędzu pod Poznaniem.NOWA NIŻSZA CENA - 11 900 000 zł netto!!!Budynek zajmuje powierzchnię 3600 m², a całkowita powierzchnia objęta sprzedażą to 5700 m². Dodatkowo do nieruchomości przylega dział...

Swarzędz (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

11 900 000 PLN (3 306 zł/m2)

7
2
3600 m2
2010
15520818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20393889 15520818 Oferujemy nowoczesny i doskonale prosperujący salon 'beauty', możliwy do przejęcia na gotowo wraz z wyposażeniem, personelem i bazą stałych klientów. Lokal o powierzchni 72 m² usytuowany jest przy głównej ulicy w Gliwicach, w sąsiedztwie ma...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

999 000 PLN (13 875 zł/m2)

1
2
72 m2
2020
15557812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 mieszkania w centrum w kamienicy. 21207442 15557812 Nieruchomości ApartamentJulitta Stec533 844 505 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !!!Do sprzedania 2 mieszkania położone na I i II piętrze w Kamienicy Staromiejskiej w samym centrum Wińska. Budynek z roku około 1940. Powierzchnia łączna 2 lokali ...

Wińsko (Dolnośląskie, gm. Wińsko)

120 000 PLN (1 091 zł/m2)

6
-
110 m2
1940
15710533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gospodarstwo rolne Kaszuby 20 min od Kościerzyny 24382359 15710533 Gospodarstwo gotowe do rozpoczęcia działalności od zaraz!Na Kaszubach, w malowniczej wsi Półczno, pośród pól, lasów i jezior, czeka na Ciebie prawie 10-hektarowe gospodarstwo - gotowe do działania, zadbane, z pełnym zapleczem budynków i infrastruktur...

Studzienice (Pomorskie, gm. Studzienice)

2 397 000 PLN (24 zł/m2)

12
-
99390 m2
-
15618739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Hala produkcyjna, ogrzewana z oknami , socjal 22571707 15618739 Prezentujemy do sprzedaży halę o powierzchni 525m2 położoną w Głogowie Małopolskim na działce o powierzchni 30 a Nieruchomość z dojazdem z drogi asfaltowej z dostępem do autostrady A4 oraz drogi serwisowej lub dojazd z drogi gminnej łącząc...

Głogów Małopolski, Głogów Małopolski

1 200 000 PLN (2 286 zł/m2)

6
-
525 m2
-