• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Sopot Centrum

Znalezionych ofert: 3

15891170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sopot Monciak – lokal dla twojego biznesu 27890598 15891170 Lokal użytkowy o powierzchni 9,72 m², położony w samym centrum Sopotu przy ul. Bohaterów Monte Cassino - jednej z najbardziej rozpoznawalnych i ruchliwych ulic w Trójmieście.Miejsce parkingowe na parkingu wewnętrznym na tyłach budynku,Lokal znajduje ...

Sopot (Centrum) (Pomorskie, gm. Sopot)

199 000 PLN (22 111 zł/m2)

1
-
9 m2
1960
15460544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal gastronomiczny w centrum Sopotu 19060613 15460544 Nowoczesny lokal gastronomiczny z potencjałem na apartamenty Sopot, ul. Morska. Oferujemy unikalną nieruchomość o powierzchni ok. 190 m², zlokalizowaną na parterze odrestaurowanej, reprezentacyjnej kamienicy w sercu Sopotu. budynek stanowi kwintesen...

Sopot (Centrum) (Pomorskie, gm. Sopot)

4 750 000 PLN (25 000 zł/m2)

6
-
190 m2
2008
14956089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal w Centrum Sopotu z dużym potencjałem 5563154 14956089 Przedmiotem sprzedaży jest lokal z funkcją usługową zlokalizowany w samym sercu Sopotu.LOKALIZACJA:Lokal usytuowany jest przy głównej arterii komunikacyjnej Sopotu, między Gdynią a Gdańskiem. Miejsce idealnie skomunikowane, w promieniu 100 metrów prz...

Sopot (Centrum) (Pomorskie, gm. Sopot)

2 200 000 PLN (8 730 zł/m2)

6
-
252 m2
1910