• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Stargard

Znalezionych ofert: 15

15888599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27818075 15888599 Na sprzedaż lub wynajem lokal użytkowy ok. 13 m² na parterze + antresola ok. 12 m² Funkcjonalny lokal z antresolą, na której znajduje się pokój socjalny oraz toaleta. Nieruchomość położona przy ul. Szczecińskiej, z bezpośrednim wjazdem z ulicy. Ideal...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

169 000 PLN (6 760 zł/m2)

1
-
25 m2
2004
13908259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 2215841 13908259 Nieruchomość zlokalizowana w Parku Nowoczesnych Technologii. Składa się z 4 hal o powierzchni 2 x 1450m2 i 2 x 2160m2 i budynku socjalno biurowego o pow. ok. 600m2. Wjazd do hal z poziomu 0, wysokość budynków 6,5m, posadzki bezpyłowe o nośności do 50...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

15 400 000 PLN (1 974 zł/m2)

1
-
7800 m2
2014
13908242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 2215797 13908242 Nieruchomość zlokalizowana w Parku Nowoczesnych Technologii. Składa się z 4 hal o powierzchni 2 x 1450m2 i 2 x 2160m2 i budynku socjalno biurowego o pow. ok. 600m2. Wjazd do hal z poziomu 0, wysokość budynków 6,5m, posadzki bezpyłowe o nośności do 50...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

15 400 000 PLN (1 974 zł/m2)

1
-
7800 m2
2014
15725234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 24671941 15725234 ! UWAGA ! NOWA CENA !OKAZJA INWESTYCYJNA: Obiekt Produkcyjno-Magazynowy w Stargardzkim Parku PrzemysłowymPrezentujemy na sprzedaż funkcjonalną nieruchomość komercyjną o profilu produkcyjno-magazynowym, zlokalizowaną w strategicznej, północnej części ...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 699 990 PLN (1 201 zł/m2)

1
-
1415 m2
2020
15725242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 24671972 15725242 ! UWAGA ! NOWA CENA !OKAZJA INWESTYCYJNA: Obiekt Produkcyjno-Magazynowy w Stargardzkim Parku PrzemysłowymPrezentujemy na sprzedaż funkcjonalną nieruchomość komercyjną o profilu produkcyjno-magazynowym, zlokalizowaną w strategicznej, północnej części ...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 699 990 PLN (1 201 zł/m2)

1
-
1415 m2
2020
15883692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27675412 15883692 Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 164 m², zlokalizowany w Stargardzie przy al. Żołnierza. Cena brutto: 1.414.500 zł.Nieruchomość położona jest przy jednej z głównych ulic miasta, co zapewnia dobrą widoczność...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 414 500 PLN (8 625 zł/m2)

1
-
164 m2
1990
15487593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 19673862 15487593 Na sprzedaż hala produkcyjna z biurami oraz zapleczem socjalnym, położona w Parku Przemysłowym Nowoczesnych Technologii w StargardzieW skład nieruchomości wchodzi:- hala produkcyjna o powierzchni użytkowej 3.112 m2- pomieszczenia socjalne 265 m2- biu...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

15 000 000 PLN (4 006 zł/m2)

1
-
3744.7 m2
2014
15845835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 26870403 15845835 Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntu położona w Stargardzie zabudowana dwoma budynkami. 1. Budynek biurowo-socjalno-magazynowy o powierzchni użytkowej 421,8 m kw. składający się z 12 pomieszczeń socjalno-biurowych, dwóch toalet, szatni z pryszni...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

790 000 PLN (1 176 zł/m2)

1
-
672 m2
-
13930997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 2240072 13930997 Na sprzedaż nieruchomość położona w bliskiej odległości od Stargardu. Obiekty magazynowo-produkcyjne o łącznej powierzchni ok. 1700m2, oraz 300m2 biur. Działka 6000m2. Obiekty obecnie są wynajmowane z bardzo dobrą stopą zwrotu. Uzbrojenie-energia ele...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

3 650 000 PLN (1 825 zł/m2)

1
-
2000 m2
-
15876998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27560250 15876998 Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 164 m², zlokalizowany w Stargardzie przy al. Żołnierza. Cena brutto: 1.414.500 zł.Nieruchomość położona jest przy jednej z głównych ulic miasta, co zapewnia dobrą widoczność...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 414 500 PLN (8 625 zł/m2)

1
-
164 m2
1990
15541045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 20852657 15541045 Obiekt produkcyjno-magazynowy o powierzchni 827 m2 składający się z dwóch hal produkcyjnych o powierzchniach 240m 2 i 320m 2 wraz z zapleczem socjalnym. Obiekt położony w Stargardzkim Parku Przemysłowym, może być wykorzystana na każdą działalnoś...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 390 000 PLN (1 681 zł/m2)

1
-
827 m2
-
15763594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25430006 15763594 Oferta Inwestycyjna - Obiekt Cukierni w Centrum Stargardu - funkcjonująca firma z wyposażeniem na sprzedaż!Na sprzedaż oferowany jest obiekt użytkowy o powierzchni całkowitej ok. **600 m²** wraz z funkcjonującą od 1995 roku cukiernią **Michael**, zlo...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

3 200 000 PLN (5 818 zł/m2)

1
-
550 m2
1999