• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 149

15272568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14391716 15272568 Do sprzedania 2 stanowiska , o powierzchni 15m2 za każde, razem 30m2, znajdujące się na Targowisku Turzyn w Szczecinie. Funkcjonuje od przeszło 20 lat! W 2017 roku przeszło generalny remont i dalej kontynuuje swoją działalność.Na Targowisku znajdują ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

85 000 PLN (2 833 zł/m2)

3
-
30 m2
1995
15449795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18816098 15449795 Lokal użytkowy zlokalizowany w parterze kamienicy położonej przy głównej prestiżowej ulicy o dużym natężeniu ruchu, w ścisłym Centrum Szczecina.Na ofertę sprzedaży składają się dwa lokale o łącznej powierzchni 240m2 z odrębnymi księgami wieczystymi. ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 600 000 PLN (6 667 zł/m2)

8
-
240 m2
1930
12865481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16915 12865481 Przedmiotem sprzedaży jest lokal 2-poziomowy o powierzchni 103,13m2 z wejściem z ulicy. Lokal znajduje się w samym centrum miasta przy ulicy Krzywoustego o wysokim natężeniu pojazdów, komunikacji miejskiej oraz pieszych. Ładna kamienica z nową elewac...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

830 000 PLN (8 048 zł/m2)

6
-
103.13 m2
1935
15403078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17761327 15403078 Lokal biurowy na 1 piętrze składający się z 5 pomieszczeń w centrum Szczecina przy ul. Jagiellońskiej- cześć przy nowo wyremontowanej al. Wojska Polskiego. Lokal posiada swoją witrynę przy wejściu do klatki schodowej. Lokal nadaje się pod prowadzenie...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

599 000 PLN (7 278 zł/m2)

5
-
82.3 m2
1930
15561117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21343433 15561117 Na sprzedaż nieduża kamienica o powierzchni użytkowej 267,85 m2 znajdująca się w zabytkowej części Szczecina na Podzamczu. Obiekt składa się z trzech kondygnacji. Na parterze znajduje się lokal użytkowy o powierzchni około 54 m2, który świetnie na...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 620 000 PLN (6 048 zł/m2)

1
-
267.85 m2
1999
14556249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 141279 14556249 Wyjątkowa zabytkowa nieruchomość o powierzchni 770mkw, z niezwykłą historią, odrestaurowana w każdym calu. Wybudowano ją w roku 1880 w stylu eklektycznym z elementami neorenesansowymi. Po wojnie w willi mieściły się kolejno: szkoła MO, mieszkania,...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

12 000 000 PLN (15 584 zł/m2)

12
-
770 m2
1880
15003899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 6602943 15003899 Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 725,12 m2. W budynku może być prowadzona działalność typu: usługi biurowe, handlowe, medyczne. Świetna lokalizacja, dobry dojazd komunikacji miejskiej. W skład nieruchomości wchodzą dwa lokale. Dostępny parking...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 713 280 PLN (6 500 zł/m2)

1
-
725.12 m2
1990
15629577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22830053 15629577 Zapraszam na prezentację lokalu o powierzchni 297,9 m2 w doskonałej lokalizacji w pobliżu CH Kaskada. Lokal składa się z dwóch części: dużej otwartej sala sprzedaży oraz pomieszczeń pomocniczych. Lokal bardzo uniwersalny może zadowolić gusta wymagają...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 000 PLN (8 276 zł/m2)

1
-
290 m2
1920
12626787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16905 12626787 Na sprzedaż lokal użytkowy położony w Centrum Szczecina. Główne wejście od ulicy o dużym natężeniu ruchu al. Wojska Polskiego (okolice Placu Zgody). Lokal znajduje się na parterze w kamienicy frontowej. Całkowita powierzchnia nieruchomości wynosi 128...

Szczecin (Śródmieście), al. Wojska Polskiego

2 599 000 PLN (20 305 zł/m2)

2
-
128 m2
1938
15768151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25535380 15768151 Wyremontowany lokal z bezpośrednim wejściem z ulicy i zamykanym, pięknie zagospodarowanym przed-ogródkiemŚródmieście, okolice ulicy Jagiellońskiej, 5 Lipca..., niedaleko al. PiastówNa powierzchnię lokalu (91,41 m2) składa się:- pomieszczenie biurowe...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

780 000 PLN (8 533 zł/m2)

1
-
91.41 m2
1930
15805666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26313435 15805666 Na sprzedaż przestronny lokal o powierzchni 94 m², położony przy jednej z najbardziej uczęszczanych ulic w Szczecinie – ul. Jagiellońskiej. Świetna propozycja pod działalność handlową, usługową, biurową, medyczną, a także branżę beauty (salon kosmety...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

799 000 PLN (8 500 zł/m2)

1
-
94 m2
1930
15737899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24897118 15737899 Jeżeli szukasz lokalu z duszą w atrakcyjnej lokalizacji w sercu miasta, to zdecydowanie powinieneś zapoznać się z tą wyjątkową ofertą. Lokal idealny pod działalność typu kawiarnia, klubokawiarnia, pub, sklep muzyczny lub pod inną branżę, gdzie lic...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

479 000 PLN (5 777 zł/m2)

1
-
82.91 m2
1920