• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 149

12298090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 84014 12298090 Oferujemy do sprzedaży budynek Biurowy o łącznej powierzchni 560m2, składający się z dwóch kondygnacji parter i piętro, posadowiony na działce 1200 m2. Budynek jest po gruntownym remoncie i posiada wszystkie media. Nieruchomość znajduje się na tzw...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 000 PLN (4 462 zł/m2)

1
-
560.34 m2
1989
15797250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26140068 15797250 OFERTA SPRZEDAŻY – LOKAL UŻYTKOWYSzczecin, ŚwierczewoPowierzchnia całkowita: 25,40 m² Rozkład pomieszczeń:Sala główna – 24,0 m² regularny prostokąt, wymiary: 4 m × 6 mZaplecze z WC – 1,40 m²Wysokość pomieszczeń: 2,75 mAtuty nieruchomości:...

Szczecin (Świerczewo), Stanisława Ignacego Witkiewicza

270 000 PLN (10 630 zł/m2)

1
-
25.4 m2
2001
15727047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24710892 15727047 Na sprzedaż przestronny lokal usługowy o powierzchni 47 m², położony przy ul. Jagiellońskiej 67A. Układ i wyposażenie: duża, ustawna przestrzeń główna, pokój socjalny, łazienka z WC, rolety antywłamaniowe, niskie koszty utrzymania: czynsz ...

Szczecin (Centrum), Jagiellońska 67A

469 000 PLN (9 979 zł/m2)

1
-
47 m2
2006
15578625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21730331 15578625 Na sprzedaż lokal użytkowy (87,22 m2) znajdujący się na parterze w budynku z 1992 r. na osiedlu Przyjaźni! W sąsiedztwie lokale usługowo - handlowe!W skład powierzchni wchodzi:- wiatrołap ok. 5 m2;- 2 pomieszczenia handlowo- usługowe (ok. 42 m2 ...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

750 000 PLN (8 599 zł/m2)

1
-
87.22 m2
1992
15609961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22394376 15609961 Oferujemy do sprzedaży nieruchomość zabudowaną 3 kondygnacyjnym budynkiem usługowym o zaprojektowanej powierzchni użytkowej 181,03 m2 i powierzchni całkowitej około 480 m2. wykorzystywanym na warsztat samochodowy. Na powierzchnię całkowitą 480 m2 sk...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 000 PLN (5 208 zł/m2)

5
-
480 m2
-
15768247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25537686 15768247 Przestronna przestrzeń biurowa w centrum Szczecina – ul. Księcia Bogusława XWyjątkowa oferta dla firm, które szukają prestiżowej lokalizacji i funkcjonalnej przestrzeni biurowej w sercu miasta. Lokal o powierzchni 112,16 m² mieści się na drugim piętr...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

799 000 PLN (7 134 zł/m2)

1
-
112 m2
2010
15791473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25992379 15791473 Do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 86.53 m2, położony w przyziemiu (z oknami) w budynku z cegły z 2002 roku.Doskonała lokalizacja w jednym z najatrakcyjniejszych miejsc w Szczecinie, na Starym Mieście. W bliskiej odległości liczne restauracje,...

Szczecin (Stare Miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

600 000 PLN (6 934 zł/m2)

2
-
86.53 m2
2002
15022913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 7169568 15022913 Niesamowita okazja prosperująca stacja diagnostyczna +warsztat samochodowy + komora lakiernicza +dom ,a to wszystko znajduje się w topowej lokalizacji na Osowie !!!Cena 1 990 000 !!!Oferuję na sprzedaż obiekt pełniący funkcję usługową jak i mieszkaln...

Szczecin (Osów), Chorzowska

1 990 000 PLN (2 892 zł/m2)

1
-
688 m2
-
15612639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 22452101 15612639 Planujesz skredytować tę nieruchomość – zadzwoń.Do sprzedania lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w samym centrum Szczecina (przy Posejdonie, Brama Portowa). W księdze wieczystej pow. użytkowa wynosi 181m2 natomiast faktyczna pow. użytkowa została ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

899 000 PLN (3 821 zł/m2)

1
-
235.3 m2
1920
15811921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26444839 15811921 Poleca się na sprzedaż lokal mieszkalny idealny pod działalność, w ścisłym Centrum Szczecina - tuż przy Palcu Zgody!Na sprzedaż atrakcyjny lokal mieszkalny zlokalizowany w prestiżowym budynku biurowym z połowy lat 90-tych, położony w ścisłym centrum ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

799 000 PLN (8 365 zł/m2)

1
-
95.52 m2
1993
15468655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19242579 15468655 Szczecin Centrum, Lokal parterowy, lokalizacja przy ciągu pieszo - jezdnym.Sąsiedztwo lokali użytkowych i mieszkalnych.Powierzchnia lokalu 72,50 m2, wejście do lokalu bezpośrednio od ulicy.Dodatkowo wygenerowana przestrzeń w postaci piętra o powierz...

Szczecin (Centrum), Władysława Jagiełły

437 000 PLN (6 028 zł/m2)

1
-
72.5 m2
1980
15174590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 11697420 15174590 Na sprzedaż mieszkanie w prestiżowym budynku w stylu loft ! Idealne na siedzibę firmy . Doskonałe na kancelarię prawną ,gabinet lekarski , salon kosmetyczny , biuro oraz inne działalności. W budynku mieści się wiele firm oraz mieszkania prywatne.Mies...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

520 000 PLN (10 222 zł/m2)

1
-
50.87 m2
-