• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Zbychowo Grabowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Zbychowo i Grabowa

Znaleźliśmy 4,170 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne

15835347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26725720 15835347 Lokal handlowo-usługowy położony na parterze budynku mieszkalnego - w centrum Ostródy, ul. Czarnieckiego 45 , jeden z głównych ciągów komunikacyjnych miasta.Lokal idealnie sprawdzi się jako gabinet lekarski, kancelaria adwokacka, biuro rachunkowe czy...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

339 000 PLN (6 673 zł/m2)

4
-
50.8 m2
1960
15823023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 26641660 15823023 Biuro nie pobiera prowizji od Kupującego! Na sprzedaż wyjątkowa, zabytkowa karczma wraz z zadbanym hotelikiem. Nieruchomość położona jest w Ptaszkowie w powiecie grodziskim, gmina Grodzisk Wielkopolski, przy drodze krajow...

Ptaszkowo (Wielkopolskie, gm. Grodzisk Wielkopolski)

4 200 000 PLN (424 zł/m2)

12
14
9900 m2
2000
15667092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 23591344 15667092 Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o pow. 234,09 m2 zlokalizowany w Pińczowie. W skład lokalu wchodzą następujące pomieszczenia: sala sprzedaży o pow. 176,64m2 kotłownia o pow. 26,92m2 pomieszczenie biurowe o pow. 5,06m2 pomieszczenie porządk...

Pińczów (Świętokrzyskie, gm. Pińczów)

2 460 000 PLN (10 513 zł/m2)

11
-
234 m2
2024
15582872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21836336 15582872 Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 1020,96 m2 , zlokalizowany na parterze budynku (nowe budownictwo) na osiedlu Sady. W skład lokalu wchodzą: - lokal handlowo-usługowy o pow. 517m2, - pomieszczenie handlowo-usługowo-bi...

Kielce (Sady) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

5 100 000 PLN (5 000 zł/m2)

11
-
1020 m2
2013
15548754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20919587 15548754 Na sprzedaż lokal usługowy o pow. 71,77 m2, dostępny na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Lokal jest oferowany w standardzie deweloper...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

794 493 PLN (11 190 zł/m2)

11
-
71 m2
2026
15318138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15654126 15318138 Na sprzedaż dom o charakterze usługowo-mieszkalnym o powierzchni ok. 155m2 zlokalizowany w centrum Pacanowa, w powiecie buskim. Dom usytuowany na działce o powierzchni 700m2 . W skład domu wchodzą: dwa pomieszczenia sklepowe, pokój, łazienka z WC, ...

Pacanów (Świętokrzyskie, gm. Pacanów)

490 000 PLN (3 161 zł/m2)

11
-
155 m2
1890
15738758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 24912721 15738758 Do sprzedaży obiekt MAGAZYNOWO-PRODUKCYJNY z zapleczem ekspozycyjno-biurowym o całkowitej powierzchni użytkowej 1430 mkw. Działka o łącznej powierzchni 4069m2 i prostokątnym kształcie, położona między dwoma drogami utwardzonymi, wjazd na działkę dwie...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

4 700 000 PLN (3 287 zł/m2)

1
-
1430 m2
2000
15666096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23584669 15666096 Na sprzedaż: lokal użytkowy 78 m² Chojnów, ul. Legnicka,Lokalizacja:Nieruchomość położona jest w doskonale skomunikowanej części Chojnowa, przy ulicy Legnickiej jednej z głównych arterii miasta, wyróżniającej się dużym ruchem pieszym i samochodowym...

Chojnów (Dolnośląskie, gm. Chojnów)

600 000 PLN (7 692 zł/m2)

5
1
78 m2
1845
15636746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 22967232 15636746 Zachęcam do osobistego zapoznania się z tą wyjątkową ofertą.Lokal położony jest w miejscowości Płośnica gmina wiejska w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie działdowskim.Lokalu usługowo -handlowy sprzedawany jest za cenę 300 000 PLN, o całk...

Płośnica (Warmińsko-Mazurskie, gm. Płośnica)

300 000 PLN (1 288 zł/m2)

1
-
233 m2
1975
15890159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27873400 15890159 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu położonego w Gdyni przy ulicy Swarzewskiej.Oferta dostępna TYLKO w biurze Gaudium.Lokalizacja:Lokal położony jest w Gdyni przy ul. Swarzewskiej.Dogodne położenie wśród zabudowy mieszkaniowej zapewnia stał...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

190 000 PLN (4 524 zł/m2)

1
-
42 m2
-
15108120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 9986544 15108120 Na sprzedaż lokal z sieciowym najemcą. Umowa najmu 5+5, począwszy od IV 2021r. Stopa zwrotu na poziomie 5%. Czynsz najmu pobierany jest w walucie euro, natomiast waloryzacja następuje na podstawie podanej przez GUS inflacji. Grunt własnościowy. Lokal...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

8 504 800 PLN (21 262 zł/m2)

1
-
400 m2
1900
13345355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 1636690 13345355 Do wynajmu lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w centrum. Posiada dużą witrynę, ogrzewanie miejskie. Wejście do niego po kilku schodkach. Lokal posiada klimatyzację oraz instalację alarmową. Czynsz do wspólnoty to ok. 400 pln.Powyższa propozycja ni...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 800 000 PLN (14 063 zł/m2)

1
-
128 m2
1900