• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Żerków Cmentarna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Żerków i Cmentarna

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15894572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27944621 15894572 Kawalerka do remontu - 26,05 m2 Gliwice, ul. Chorzowska 1 piętro Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 26,05 m2, położony na 1 piętrze w niskiej kamienicy w Gliwicach, przy ul. Chorzowskiej. Układ (zgodnie z KW): • 1 pok&oa...

Gliwice (Zatorze) (Śląskie, gm. Gliwice)

110 000 PLN (4 231 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15894530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27944535 15894530 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2021NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30 m2 składa się z:-pokoju dziennego,-kuchni,-łazienki,...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

520 000 PLN (17 333 zł/m2)

1
1
30 m2
2021
15894567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944525 15894567 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Kuligowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60m2 składa się z:Parter:-przestronny salon z aneksem k...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

770 000 PLN (12 833 zł/m2)

3
1
60 m2
2026
15894546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944522 15894546 OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIALOKALIZACJA:3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. MarywilskaBUDYNEKOSIEDLE:Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w pięciopiętrowym budynku. NIERUCHOMOŚĆ:Mieszkanie o powierzchni 57 m² składa się z s...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

963 300 PLN (16 900 zł/m2)

3
1
57 m2
2012
15894534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944521 15894534 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Bruzdowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,95m2 składa się z:-przestronny, jasny salon z otwar...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

920 000 PLN (18 057 zł/m2)

2
1
50.95 m2
2016
15894540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944520 15894540 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. KłopotBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym budynku. Rok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 66m2 składa się z:-salonu połączonego z kuchnią,-sy...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 800 000 PLN (27 273 zł/m2)

2
1
66 m2
2019
15863055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27238006 15863055 Zapraszamy na Dzień Otwarty 14.05. (czwartek) godz. 16:30-17:30. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu ustalenia godziny spotkania. Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 97,29 m2 - Gliwice, Karolinki taras + ogródek 2 ni...

Gliwice (Wojska polskiego) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 030 000 PLN (10 619 zł/m2)

4
-
97 m2
2021
15838908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26733219 15838908 Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 33,8 m² położonego na pierwszym piętrze bloku przy ul. Kasprowicza 13 w Gliwicach. Mieszkanie składa się z: pokoju oddzielnej kuch...

Gliwice (Sośnica) (Śląskie, gm. Gliwice)

225 000 PLN (6 818 zł/m2)

1
-
33 m2
1960
15773244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25632138 15773244 Opiekun oferty: Jakub Kruszyńskitel: 602 101 602Idealne mieszkanie blisko wrocławskich uczelni - zadzwoń już dziśOtoczenie nieruchomości: Ulica Nowowiejska znajduje się w sercu wrocławskiego Śródmieścia, w dzielnicy Ołbin. To lokalizacja o doskonałej...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

509 000 PLN (14 543 zł/m2)

2
-
35 m2
1970
15894494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27944107 15894494 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Mickiewicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1930NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 29m2 składa się z:-pokoju dziennego z aneksem kuchen...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

725 000 PLN (25 000 zł/m2)

1
1
29 m2
1930
15891422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897181 15891422 Prezentujemy Państwu kawalerkę w stanie deweloperskim znajdującą się w Centrum Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym oraz wyjściem na przestronny balkon, łazienka z wc oraz przedpokój.Mieszkanie w stanie dewelopersk...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

282 800 PLN (10 100 zł/m2)

1
-
28 m2
2024
15891321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sady Żoliborskie | 2-Pokojowe | Parter 27894842 15891321 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Żoliborzu.Mieszkanie o powierzchni: 41 m2 znajduje się na parterze i składa się z:- Niezależnej kuchni (ok. 4.70 m²)- Pokoju (ok. 16.30 m²)- Pokoju (ok. 12.80 m²)...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (14 610 zł/m2)

2
1
41 m2
1969