• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Żyrardów

Znalezionych ofert: 34

15891007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27884568 15891007 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie DO WPROWADZENIA z ogródkiem 62,5 m² Żyrardów CentrumNowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 62,5 m², położone na parterze budynku z 2023 roku na Osiedlu Artystycznym w Żyrardowie. Lokal użytkowany od...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

830 000 PLN (13 387 zł/m2)

3
1
62 m2
2023
15831256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26690089 15831256 Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,60 m², zlokalizowane w eleganckim budynku typu apartamentowiec w centrum Żyrardowa, przy ul. Okrzei.Inwestycja znajduje się na zamkniętym, w pełni monitorowanym terenie, zapewniającym wys...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

699 000 PLN (12 709 zł/m2)

2
1
55 m2
2020
15876756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27552612 15876756 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA.Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63 m², zlokalizowane na drugim piętrze w bloku na osiedlu Wschód w Żyrardowie. Lokal posiada Księgę Wieczystą.Mieszkanie jest przestronne i ustawn...

Żyrardów (Żyrardów) (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

540 000 PLN (8 571 zł/m2)

3
-
63 m2
-
15888765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27823567 15888765 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDzień dobry, sprzedam bezpośrednio mieszkanie własnościowe w Żyrardowie przy ul. Józefa Hallera (dawna Karola Doczkala). Możliwość zakupu w kredycie.Świetna lokalizacja – zaledwie 10 minut pieszo do dworca...

Żyrardów (Żyrardów) (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

329 999 PLN (7 857 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15863827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne 2 pokoje | 40,46 m² | balkon | przy PKP 27257529 15863827 Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,46 m², położone na 2. piętrze w budynku przy ul. Legionów Polskich w Żyrardowie - w bezpośrednim sąsiedztwie stacji PKP.Idealna propozycja dla osób dojeżdżających do Warszawy lub jako inw...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

549 000 PLN (13 725 zł/m2)

2
1
40 m2
2023
15888347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27810232 15888347 Lokal stanowiący odrębną własność z ułamkowym udziałem w gruncie o łącznej powierzchni wraz z powierzchnią przynależną strychu wynikającą z KW wynosi 64,27 m2. Powierzchnia mieszkalna to 59 m2. Mieszkanie w stanie deweloperskim, z własnym niezależnym...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

320 000 PLN (5 000 zł/m2)

4
-
64 m2
1920
15887889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27796843 15887889 Do sprzedaży mieszkanie z ogródkiem , bardzo ładnie urządzona kawalerka na osiedlu Wschód w Żyrardowie. Powierzchnia mieszkania wynosi 32,5 m2. Budynek z roku 2007, ocieplony. Mieszkanie znajduje się na parterze i składa się z widnej kuchni, ła...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

349 000 PLN (10 906 zł/m2)

1
1
32 m2
-
15888112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27802097 15888112 Kawalerka 32,5 m² ogródek parter ŻyrardówFunkcjonalna kawalerka o powierzchni 32,5 m² z piwnicą 2,2 m², gotowa do zamieszkania. Mieszkanie położone na parterze, z prywatnym ogródkiem osłoniętym wysokimi tujami, który daje więcej prywatności i prze...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

349 000 PLN (10 906 zł/m2)

1
1
32 m2
2007
15887876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27796897 15887876 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku. Lokal jest dwustronny, co zapewnia dobre doświetlenie przez cały dzień.Rozkład mieszkania:-2 ustawne pokoje (1 z balkonem)-oddzielna kuchnia-łazienka z wanną-...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

469 000 PLN (11 725 zł/m2)

2
-
40 m2
1976
15887874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27796900 15887874 Na sprzedaż 2-pokojowe, dwustronne mieszkanie położone na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym bloku. Lokal jest w trakcie remontu, co daje wyjątkową okazję, by stworzyć przestrzeń dopasowaną do własnego stylu bez konieczności przepłacania za czyjeś ...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

469 000 PLN (10 196 zł/m2)

2
-
46 m2
1976
15876906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27558414 15876906 Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie w kamienicy na os. Kościuszki w Żyrardowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze dwupiętrowej kamienicy z 1906 roku. Powierzchnia mieszkania wynosi 76,5 m2, na którą składają się: 3 pokoje, w tym przestronny p...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

459 000 PLN (6 039 zł/m2)

3
1
76 m2
-
15692057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24033154 15692057 Nowe mieszkania w samym Centrum miasta! Oferujemy unikalną okazję zamieszkania w prestiżowym budynku  który powstaje w samym sercu Żyrardowa, przy ulicy Narutowicza. To pięciokondygnacyjny kompleks usługowo-mieszkalny, łączący nowoczesność z komfo...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

402 318 PLN (9 356 zł/m2)

1
-
43 m2
2025