• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Augustów

Znalezionych ofert: 17

15888151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27803583 15888151 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIBardzo atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 40 m² .Jest zadbane, choć nosi zwyczajne ślady użytkowania.Pomimo niedużej powierzchni oferuje 2 pokoje, kuchnię, łazienkę i przedpokój. Dodatkowo zagospodarowany koryta...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

348 000 PLN (8 700 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15865082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zadbane 2-pokojowe mieszkanie obok basenu !!! 27284662 15865082 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż - funkcjonalne, dwustronne mieszkanie w świetnej lokalizacji przy basenie .Oferu...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

375 000 PLN (8 523 zł/m2)

2
1
44 m2
2001
15851233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3- pokojowe, 60,30 m 27012672 15851233 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 60,30 m² - centrum AugustowaNa sprzedaż przestronne i bard...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

419 000 PLN (6 348 zł/m2)

3
1
66 m2
1989
15851219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokoje Augustów 27012553 15851219 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję na sprzedaż przytulne i ciepłe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w Augustowie.Powie...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

330 000 PLN (6 600 zł/m2)

2
1
50 m2
1968
15851569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny Apartament 112 m² z Tarasami i Widokiem 27012754 15851569 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Luksusowy Apartament z Panoramicznym Widokiem na Jezioro Białe - 112,21 m² Zapraszamy do świ...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

1 400 000 PLN (12 500 zł/m2)

4
2
112 m2
2023