• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Błonie

Znalezionych ofert: 6

15893675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do Remontu // Bezczynszowe // 27915850 15893675 OFERTA BIURA NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż mieszkanie o pow.25m2 , zlokalizowane w gminie Błonie , w miejscowości Rokitno ok. 4km od Centrum Błonia w budynku 4 lokalowym  Mieszkanie składa się z hallu , dużego pokoju ( do aranżacji aneks kuchen...

Błonie, Rokitno

169 000 PLN (6 760 zł/m2)

1
1
25 m2
-
15888624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do wprowadzenia // 2x miejsce post. // Osiedle Zam. // 27818687 15888624 OFERTA BIURA Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 53,66m2 zlokalizowane na obrzeżach Błonia , ok. 3km od ścisłego Centrum Błonia . Mieszkanie na zamkniętym osiedlu , z 2 przynależnymi miejscami parkingowymi w bloku z 2016 roku . Piętro ...

Błonie, ul. 4km Centrum //

590 000 PLN (10 995 zł/m2)

3
1
53.66 m2
2016
15889647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27856586 15889647 Mieszkanie 47,54 m² 3 pokoje Błonie blisko PKPFunkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku z wielkiej płyty z 1972 roku. Lokal do odświeżenia, z bardzo ustawnym układem żaden z pokoi nie jest przechodni, co sprawi...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

475 000 PLN (9 694 zł/m2)

3
1
49 m2
1972
15850677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27004578 15850677 Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie według własnego pomysłu? Ta oferta to świetna propozycja dla osób, które cenią przestrzeń, dobrą lokalizację i możliwość własnej aranżacji .Na sprzedaż mieszkanie o pow.78,2 mkw, położone w centrum ...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

625 000 PLN (8 013 zł/m2)

3
1
78 m2
1984
15766299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25501145 15766299 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż nowoczesne mieszkanie o całkowitej powierzchni 62,6m2 z przestronną loggią (8,45m2). Mieszkanie położone jest na 1 piętrze budynku z 2020 roku, przy ulicy Lesznowskiej w Błoniu. Inwestycja z windą oraz garażem podziemnym - mie...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

679 000 PLN (10 952 zł/m2)

3
1
62 m2
2020
15449567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18812492 15449567 Błonie -centrum- dwupokojowe mieszkanie o pow. 36m2 ok. 12 min pieszo od stacji PKP .Parter w niskim bloku z 1969r. (płyta). Budynek z dala od głównych ulic, wokół dużo zielonej przestrzeni oraz miejsc parkingowych.Mieszkanie rozkładowe.W skład lokal...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

399 000 PLN (11 083 zł/m2)

2
1
36 m2
1967