• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Biała Podlaska

Znalezionych ofert: 62

15728964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24754832 15728964 Mieszkanie na sprzedaż Biała Podlaska, ul. Królowej Jadwigi Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 73 m² zlokalizowane w samym sercu Białej Podlaskiej ul. Królowej Jadwigi. Lokalizacja:Mieszkanie położone jest w woj. lubelskim, powiat m....

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

380 000 PLN (5 205 zł/m2)

4
1
73 m2
1990
15826721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633275 15826721 Na sprzedaż mieszkanie ul. Zygmunta AugustaNa sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe położone przy ul. Zygmunta Augusta.Lokal może nabyć również obcokrajowiec bez konieczności uzyskiwania dodatkowych zezwoleń.Powierzchnia: 50,60 m²Liczba pok...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

310 000 PLN (6 200 zł/m2)

2
1
50 m2
1987
15780320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25801162 15780320 2 pokoje 54,5 m² 2. piętro blok z windą balkon 6 m² niski czynsz ~300 złSłoneczne, funkcjonalne mieszkanie przy ul. Aliny Fedorowicz idealne dla pary, singla lub jako pewna inwestycja na wynajem. Lokal położony na 2. piętrze zadbanego bloku z w...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

415 000 PLN (7 685 zł/m2)

2
1
54 m2
2015
15742896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25000507 15742896 Na sprzedaż mieszkanie w Białej Podlaskiej!  Lokalizacja: ul. Sidorska 101 B Piętro: 34 (blok bez windy) Powierzchnia: 63,5 m²Mieszkanie składa się z: 3 ustawnych pokoiosobnej kuchni łazienki WCprzedpokojuDodatkowe atuty: Balkon idealny na poranną k...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

410 000 PLN (6 508 zł/m2)

3
1
63 m2
1992
15719046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24558565 15719046 Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym i komórką lokatorską ul. Żeromskiego, Biała PodlaskaNa sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50,5 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego bloku z 2017 roku. Lokal zn...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

460 000 PLN (9 200 zł/m2)

2
1
50 m2
2017
15522817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20454099 15522817 MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ! Przestronne 65 m² do remontu, na 3 piętrze bez windy. Wyjątkowa okazja dla kreatywnych!Mieszkanie składa się z 3 pokoi, wc, łazienki, kuchni oraz przedpokoju oraz balkon . Do mieszkania przynależy tez piwnica. Pomieszczenia ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

315 000 PLN (4 846 zł/m2)

3
1
65 m2
1984
15591171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21998739 15591171 Zapraszam do kontaktu i oglądania tej wyjątkowej nieruchomości, która może stać się Twoim nowym, cichym i spokojnym mieszkaniem w sercu Białej Podlaskiej.To piękne mieszkanie, w pełni umeblowane, jest gotowe, by wprowadzić się bez konieczności dodat...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

395 000 PLN (8 977 zł/m2)

2
1
44 m2
2000
15399459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17662414 15399459 Mieszkanie przy ul. Stefana Żeromskiego feruje na sprzedaż mieszkanie na 3 PIĘTRZE przy ul. Żeromskiego w Białej Podlaskiej blok bez windy . Mieszkanie w stanie częściowo wykończonym do własnej aranżacji. Blok oddany do użytku w 2011 roku.Mieszkanie...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

325 000 PLN (7 738 zł/m2)

2
1
42 m2
2011
15882233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27658588 15882233 Nowoczesne 2 pokoje 2021 winda słoneczne ul. PileckiegoSzukasz mieszkania na już, bez kompromisów? To 39,13 m² w Białej Podlaskiej łączy nowoczesny standard, funkcjonalny układ i bardzo niskie koszty utrzymania. sypialnia + przestronny salon z an...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

389 000 PLN (9 974 zł/m2)

2
1
39 m2
2021
15613859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22485505 15613859 Rezerwacja.Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m², położone przy ulicy Królowej Jadwigi 2 w Białej Podlaskiej. Zlokalizowane na 4 piętrze dzięki czemu można delektować się pięknym widokiem i ciszą.Mieszkanie po generalnym ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

329 000 PLN (5 062 zł/m2)

3
-
65 m2
1996
15704125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24256487 15704125 Mieszkanie 3 pokojowe z funkcjonalnym układem. 58m2 zlokalizowane przy ul.Orzechowej w Białej Podlaskiej.Mieszkanie składa się z: pokoju dziennego z wyjściem na duży balkon , 2 sypialni łazienki osobnej kuchni, osobnej toalety, korytarza z dwoma szaf...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

309 000 PLN (5 328 zł/m2)

3
1
58 m2
1979
15765655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25478744 15765655 Na sprzedaż przestronne mieszkanie, położone przy ulicy Kolejowej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze.Układ:- salon z wyjściem na balkon,- trzy sypialnie,- kuchnia,- łazienka,-przedpokój.Dodatkowo do mieszkania przynależ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

285 000 PLN (4 750 zł/m2)

4
1
60 m2
1975