• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Białystok Centrum

Znalezionych ofert: 52

15202610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 12477827 15202610 Oferta bez podatku PCC 2%! Ciepła Apartamenty to prestiżowa inwestycja na mapie Białegostoku wyróżniająca ją od swoich konkurentów . Budynek charakteryzuje się ponadczasowej architekturze i wyszukanym designie. Duże panoramiczne okna, w...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

665 000 PLN (15 114 zł/m2)

3
-
44 m2
2024
15849273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26962614 15849273 Na sprzedaż nieruchomość w ścisłym centrum miasta przy al. Piłsudskiego. Polecamy mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35m2. Lokal jest położony na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym. Nieruchomość posiada salon połączony z aneksem kuchennym ...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

425 000 PLN (12 143 zł/m2)

2
-
35 m2
1964
15864071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27264268 15864071 Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w doskonałej przy ul. Piłsudskiego. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort życia w centrum miasta z dostępem do pełnej infrastruktury. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w niskim bloku p...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

320 000 PLN (10 095 zł/m2)

1
1
31.7 m2
-
15821906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26623771 15821906 Luksusowy apartament w centrum Białegostoku Gotowiec inwestycyjny !!! Ten wyjątkowy i kompletnie wyposażony apartament zlokalizowany w samym sercu Białegostoku przy ul. Jurowieckiej , to idealna propozycja zarówno jako inwestycja pod w...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

860 000 PLN (19 111 zł/m2)

2
-
45 m2
2020
15704035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24255958 15704035 Mieszkanie na sprzedaż - Białystok, ul. Lipowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 46 m², położonego na 1. piętrze w urokliwej kamienicy przy ul. Lipowej w Białymstoku. Szczegóły mieszkania: Powier...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

529 000 PLN (11 465 zł/m2)

2
1
46.14 m2
-
15318612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 15660460 15318612 Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem położonym na 3 piętrze w niskim budynku zlokalizowanym przy ul. ModlińskiejBukowskiego na granicy Centrum i os. Bojary w Białymstoku. Na powierzchnię 107,3 m2 składają się: przestronny pokój dzienny z w...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

845 000 PLN (7 897 zł/m2)

4
-
107 m2
1998
15760349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25354380 15760349 Rezydencja Manufaktura - luksus w sercu Białegostoku W centrum miasta, w otoczeniu historycznych murów dawnej fabryki Beckera, powstaje inwestycja wyjątkowa - Rezydencja Manufaktura . To projekt, w którym tradycja spotyka się z nowoczesnością...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

845 000 PLN (16 250 zł/m2)

3
-
52 m2
2026
15760346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25354376 15760346 Rezydencja Manufaktura - luksus w sercu Białegostoku W centrum miasta, w otoczeniu historycznych murów dawnej fabryki Beckera, powstaje inwestycja wyjątkowa - Rezydencja Manufaktura . To projekt, w którym tradycja spotyka się z nowoczesnością...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

597 550 PLN (16 150 zł/m2)

2
-
37 m2
2026
15760344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25354375 15760344 Rezydencja Manufaktura - luksus w sercu Białegostoku W centrum miasta, w otoczeniu historycznych murów dawnej fabryki Beckera, powstaje inwestycja wyjątkowa - Rezydencja Manufaktura . To projekt, w którym tradycja spotyka się z nowoczesnością...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

658 588 PLN (15 316 zł/m2)

2
-
43 m2
2026
15760343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25354372 15760343 Rezydencja Manufaktura - luksus w sercu Białegostoku W centrum miasta, w otoczeniu historycznych murów dawnej fabryki Beckera, powstaje inwestycja wyjątkowa - Rezydencja Manufaktura . To projekt, w którym tradycja spotyka się z nowoczesnością...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

584 325 PLN (15 793 zł/m2)

2
-
37 m2
2026
15760350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25354382 15760350 Rezydencja Manufaktura - luksus w sercu Białegostoku W centrum miasta, w otoczeniu historycznych murów dawnej fabryki Beckera, powstaje inwestycja wyjątkowa - Rezydencja Manufaktura . To projekt, w którym tradycja spotyka się z nowoczesnością...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 003 162 PLN (16 719 zł/m2)

2
-
60 m2
2026
15760348 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25354379 15760348 Rezydencja Manufaktura - luksus w sercu Białegostoku W centrum miasta, w otoczeniu historycznych murów dawnej fabryki Beckera, powstaje inwestycja wyjątkowa - Rezydencja Manufaktura . To projekt, w którym tradycja spotyka się z nowoczesnością...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

396 752 PLN (14 170 zł/m2)

1
-
28 m2
2026