• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Białystok Dziesięciny

Znalezionych ofert: 16

15893931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2-pokojowe Białystok 27922318 15893931 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przytulne i zadbane mieszkanie na sprzedaż w Białymstoku na osiedlu DziesięcinyNa sprzedaż j...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

429 000 PLN (9 128 zł/m2)

2
1
47 m2
1983
15887561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią 61 m² 27786227 15887561 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na osiedlu Dziesięciny, przy ul. Palmowej w Białymstoku. To propozycja dla osób, które szukają wygodnego układu, spokojnej lokalizacji i mieszkania, do którego można wejść bez rozpoczynania wielkie...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

449 000 PLN (7 361 zł/m2)

3
1
61 m2
-
15872923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27506463 15872923 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIBEZPOŚREDNIO GOTOWE DO WEJŚCIA 4 POKOJE MEBLE+AGD 3 PIĘTRO 46,5 m² CEGŁA3 niezależne pokoje2 piętroul. DziesięcinyAtuty mieszkania:słoneczne i ciepłe – okna wychodzą na dwie strony świata zapewniając natura...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

499 000 PLN (10 617 zł/m2)

3
-
47 m2
-
15863826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | Gajowa | 1 piętro | dwustronne 27257525 15863826 Słoneczne 2 pokoje na Dziesięcinach - idealne na start lub inwestycję!Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,70 m², położone na 1 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku przy ul. Gajowej w Białymstoku (os. Dziesięciny).Najważniejsze atuty n...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

339 000 PLN (9 686 zł/m2)

2
1
35 m2
1981
15838626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26733314 15838626 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,68 m², położone na IV piętrze niskiego bloku po termomodernizacji, na osiedlu Dziesięciny w Białymstoku. To funkcjonalna propozycja dla osób szukających kompaktowego lokum z czytelnym układem pomies...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

329 000 PLN (9 242 zł/m2)

2
1
35.6 m2
1985
15870010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje do własnej aranżacji 27415366 15870010 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,5 m² położone na 1 piętrze w budynku przy ul. Malino...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

435 000 PLN (7 250 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15851338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokojowe z piękną panoramą 27012705 15851338 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zamieszkaj w jasnym, przestronnym, 4-pokojowym, dwustronnym lokalu. Mieszkanie o funkcjonaln...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

462 000 PLN (8 105 zł/m2)

4
1
57 m2
1987
15858056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokojowe do zamieszkania! 27137793 15858056 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz 3 pokojowego mieszkania w rozsądnej cenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Mam do ...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

499 000 PLN (8 317 zł/m2)

3
1
60 m2
1985
15851510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokojowe mieszkanie z panoramą miasta! 27012839 15851510 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Dziesięciny. Nieruchomość dzięki swoje...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

400 000 PLN (7 018 zł/m2)

3
1
57 m2
1985
15861042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe dla rodziny. 27195627 15861042 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60 m2, położone na...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

495 000 PLN (8 250 zł/m2)

3
1
60 m2
1982
15851436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje 2 łazienki Ul.Kalinowa 1 piętro 27012838 15851436 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam ofertę dużego, 4-pokojowego mieszkania położonego na 1 piętrze niskiego bloku przy u...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

639 000 PLN (7 607 zł/m2)

4
2
84 m2
1988
15866884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27331374 15866884 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 72,10m2 zlokalizowane na 4. (ostatnim) piętrze w czteropiętrowym bloku z 1983 roku.Generalny remont przeprowadzony w 2019 roku: nowa instalacja gazowa, elektryczna, hydrauliczna, nowe grzejniki.Mieszkan...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

648 000 PLN (8 988 zł/m2)

4
1
72.1 m2
1983