• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Biedrusko Smardzowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Smardzowa i Biedrusko

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15881088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wilanów 85 m2 4 oddzielne pokoje blisko Pałacu 27623746 15881088 Wilanów 85 m2 cztery oddzielne pokoje blisko Pałacu w WilanowieBiuro Nieruchomości Mościcki prezentuje mieszkanie, które łączy w sobie unikalny, niezwykle ustawny rozkład, prestiżowy adres i absolutną ciszę.NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:4 Oddzielne ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 320 000 PLN (15 579 zł/m2)

4
1
84.73 m2
1987
15850146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pok o powierzchni całkowitej 69 m2 26989270 15850146 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ul. Pazińskiego, położone w kameralnej części Anina. Lokal o powierzchni użytkowej 49,44 m² został funkcjonalnie powiększony o dodatkową, klimatyczną przestrzeń na poddaszu, co daje łącznie ponad 63 m² realnie wy...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (13 956 zł/m2)

3
1
49.44 m2
1963
15823143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641650 15823143 Na sprzedaż przestronny 2-pokojowy apartament w świetnej lokalizacji ścisłe centrum Poznania, ul. Wodna 15, przy skrzyżowaniu z ul. Garbary (nad Rossmannem). Szczegóły nieruchomości: - Powierzchnia: 54,...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

970 000 PLN (17 963 zł/m2)

2
1
54 m2
2012
15827148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka Wilanów Zawady 30m2 idealna inwestycja 26581190 15827148 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w Apartamentach Wilanów – Inwestycja lub Twoje Pierwsze MBiuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę nieruchomości położonej w prestiżowym kompleksie Warsaw Apartments. To mieszkanie, które dzięki przemyślanemu...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

448 000 PLN (14 884 zł/m2)

2
1
30.1 m2
2001
15896124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27970538 15896124 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,27 m² położone w Hajnówce przy ul. 3 Maja. Lokal znajduje się na 3 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku z 1987 roku i wyróżnia się funkcjonalnym, rozkładowym układem pomieszczeń, dużym salonem 24,4 m²...

Hajnówka (Podlaskie, gm. Hajnówka)

360 000 PLN (5 973 zł/m2)

3
1
60.27 m2
1987
15861215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27198465 15861215 Kawalerka po generalnym remoncie w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Dmowskiego 7.Ścisłe centrum miasta - to lokalizacja, w której wszystkie wygody miasta są w zasięgu ręki - komunikacja miejska, centra handlowe, uczelnie, restauracje.Mieszkanie położone na...

Gdańsk (Wrzeszcz górny) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

469 000 PLN (22 333 zł/m2)

1
1
21 m2
1958
15760507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25358623 15760507 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż wyjątkowy pakiet 4 nowoczesnych apartamentów o łącznej powierzchni 135,15 m², usytuowanych w eleganckim, pięciokondygnacyjnym budynku z 2022 roku. To doskonała propozycja ...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 399 000 PLN (17 770 zł/m2)

5
4
135 m2
2022
15704972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24273249 15704972 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Nowe wykończone mieszkanie z widokiem na morze. Taras 18m2.• Lokalizacja: mieszkanie położone w Gdańsku Letnicy, zaledwie 1 km od plaży. Kilkanaście minut spacerem od latarni morskiej w Nowym Porcie. Świetny punkt komunikac...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 550 000 PLN (26 724 zł/m2)

3
1
58 m2
2025
15752759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25174417 15752759 Klimatyczny, niepowtarzalny apartament w stylu loftowym z dużym balkonem - Centrum!Mieszkanie zostało zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół - idealne dla osób poszukujących niepowtarzalnego wnętrza!Na powierzchnię mieszkania składa się otwarta,...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

599 000 PLN (7 882 zł/m2)

2
-
76 m2
1939
15895125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
W Pełni Umeblowane | Miejsce Postojowe | Komórka 27959606 15895125 Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na warszawskim Ursynowie. Lokal o powierzchni 33,00 m2 usytuowany jest na siódmym piętrze budynku wyposażonego w windę. Układ mieszkania obej...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (19 697 zł/m2)

1
1
33 m2
2008
15894523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Marymont | 3 pokoje | zieleń | metro 27944419 15894523 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż klimatyczne, 3-pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Kiełpińskiej. Lokal jest z potencjałem, idealne zarówno dla rodziny, jak również jako inwestycja pod wynajem.Lo...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

779 000 PLN (14 698 zł/m2)

3
1
53 m2
1980
15893545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | gotowe do wprowadzenia | komórka 27913762 15893545 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy ul. Berensona.Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Na powierzchnię 54m2 składa się:- salon z aneksem kuchennym,...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

840 000 PLN (15 556 zł/m2)

3
1
54 m2
2015