• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bielawa

Znalezionych ofert: 9

15868191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
350 m do lasu | 2 min do jeziora | 2015r. | balkon 27369130 15868191 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 51,06 m², położonego na podwyższonym parterze kameralnego budynku z 2015 roku przy ul. Korczaka w Bielawie. Nieruchomość wyróżnia się spokojną lokalizacją w otoczen...

Bielawa (Dolnośląskie, gm. Bielawa)

489 000 PLN (6 351 zł/m2)

2
1
77 m2
2015
15890102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27868916 15890102 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokersprzedam ładne, przestronne i jasne mieszkanie z widokiem na góry, do remontu z dużym potencjałem wg. własnego pomysłu albo do odświeżenia, budynek z cegły, nowy dach, wymienione wszystkie piony, niski czy...

Bielawa (Bielawa) (Dolnośląskie, gm. Bielawa)

239 000 PLN (4 780 zł/m2)

2
-
50 m2
1962
15858101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27138757 15858101 Wombat Nieruchomości prezentuje OFERTĘ SPRZEDAŻY MIESZKANIA - BIELAWA, OSIEDLE XXV-LECIA TYLKO U NAS !!!! Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży 3- pokojowego mieszkania z dużym potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowanego na cenio...

Bielawa (Dolnośląskie, gm. Bielawa)

270 000 PLN (5 294 zł/m2)

3
-
51 m2
-
15858088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27138438 15858088 Wombat Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania. Przedmiotem oferty jest komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54,40 m², usytuowane na 3. piętrze zadbanego budynku w Bielawie. Nieruchomość wyr&oacu...

Bielawa (Dolnośląskie, gm. Bielawa)

405 000 PLN (7 500 zł/m2)

3
-
54 m2
-
15840503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26777197 15840503 Wombat Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży eleganckiego mieszkania po kapitalnym remoncie - Bielawa. Przedmiotem oferty jest starannie wyremontowane, w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m² , usytuowane na pierwszy...

Bielawa (Dolnośląskie, gm. Bielawa)

389 000 PLN (6 483 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15864057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27264258 15864057 Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe - Bielawa 52 m² duży potencjał aranżacyjny WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w Bielawie o powierzchni 52 m², zlokalizowanego w zadbanym budynku z wyremontowanym...

Bielawa (Dolnośląskie, gm. Bielawa)

160 000 PLN (3 077 zł/m2)

3
-
52 m2
-
15792628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26024412 15792628 NA SPRZEDAŻDwupokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem ul. Tulipanowa, Bielawa Zdjęcia ofertowe przedstawiają przykładową wizualizację. INWESTYCJA:Tulipanowe Ogrody to nowoczesna inwestycja z materiałów najwyższej jakości, oferująca funkcjonalne rozwiąz...

Bielawa (Dolnośląskie, gm. Bielawa)

430 470 PLN (9 000 zł/m2)

2
1
47.83 m2
2026
15737692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24889492 15737692 NA SPRZEDAŻKawalerka z dużym ogródkiem! Zdjęcia ofertowe przedstawiają przykładową wizualizację. INWESTYCJA:Tulipanowe Ogrody to nowoczesna inwestycja z materiałów najwyższej jakości, oferująca funkcjonalne rozwiązania, takie jak windy, garaż podziem...

Bielawa (Dolnośląskie, gm. Bielawa)

309 890 PLN (9 500 zł/m2)

1
-
32.62 m2
2026
15737691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24889494 15737691 NA SPRZEDAŻTrzypokojowy apartament z tarasem z balkonem oraz tarasem na dachu! Zdjęcia ofertowe przedstawiają przykładową wizualizację. INWESTYCJA:Tulipanowe Ogrody to nowoczesna inwestycja z materiałów najwyższej jakości, oferująca funkcjonalne rozw...

Bielawa (Dolnośląskie, gm. Bielawa)

502 830 PLN (9 250 zł/m2)

3
1
54.36 m2
2026