• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bolesławiec

Znalezionych ofert: 14

15878938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27602837 15878938 Mam przyjemność zaprezentować słoneczne mieszkanie o powierzchni 52 m² z balkonem oraz przynależną piwnicą.Lokal znajduje się przy ulicy Jana Pawła II w Bolesławcu - w miejscu, które łączy bliskość centrum z codziennym spokojem. W najbliższej okolicy...

Bolesławiec (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

460 000 PLN (8 846 zł/m2)

2
1
52 m2
1970
15848835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26948750 15848835 Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na parterze budynku przy ul. Chrobrego w jednej z najbardziej praktycznych i cenionych lokalizacji w Bolesławcu. Lokal idealnie sprawdzi się zarówno dla p...

Bolesławiec (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

455 000 PLN (9 891 zł/m2)

2
1
46 m2
1960
15887554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27785464 15887554 Biuro nieruchomości Metrohouse oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,4 m², zlokalizowane na parterze kameralnego, 2-piętrowego budynku w spokojnej i zielonej części Bolesławca. To idealna propozycja do zamieszkania lub jako inw...

Bolesławiec (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

395 000 PLN (7 596 zł/m2)

2
1
52 m2
2008
15845431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26860801 15845431 Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni około 49 m² w tym piwnica 4 m² - zlokalizowane na parterze w spokojnej części miasta Bolesławiec, ul. Jana Pawła II.Idealna propozycja dla osób, które chcą wprowadzić się od razu, mieszkanie n...

Bolesławiec (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

410 000 PLN (8 542 zł/m2)

2
1
48 m2
1960
15818208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26619951 15818208 Biuro Metrohouse ma zaszczyt zaprezentować wyjątkową nieruchomość, która łączy prestiżową lokalizację w centrum Bolesławca z komfortem codziennego życia.Przestronne mieszkanie o powierzchni 69 m², położone na 2. piętrze zadbanego budynku, to propozyc...

Bolesławiec (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

640 000 PLN (9 275 zł/m2)

2
1
69 m2
2012
15884382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27700167 15884382 Przedstawiamy wyjątkową okazję dla inwestorów oraz miłośników górskiego klimatu. To prestiżowy obiekt hotelowy w standardzie trzech gwiazdek, usytuowany w sercu Karkonoszy — jednego z najbardziej rozpoznawalnych i chętnie odwiedzanych pasm górskich w...

Bolesławiec (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

194 287 PLN (9 252 zł/m2)

1
-
21 m2
2022
15852483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27033350 15852483 Apartament jak dom - przestrzeń, prywatność i niskie koszty utrzymania! Z przyjemnością prezentuję elegancki, dwupoziomowy apartament o powierzchni 100,74 m² plus użytkowe poddasze, które zapewnia komfort życia porównywalny z domem jednorodzinnym. To...

Bolesławiec (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

799 000 PLN (7 990 zł/m2)

4
2
100 m2
2021
15799137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26181872 15799137 Biuro Metrohouse z przyjemnością prezentuje nowoczesne mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowane przy ulicy Staroszkolnej w Bolesławcu. To inwestycja stworzona z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokiej jakości życia przyszłych mieszkańcó...

Bolesławiec (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

430 000 PLN (8 958 zł/m2)

2
1
48 m2
2022
15884379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27700164 15884379 Przedstawiamy wyjątkową okazję dla inwestorów oraz miłośników górskiego klimatu. To prestiżowy obiekt hotelowy w standardzie trzech gwiazdek, usytuowany w sercu Karkonoszy — jednego z najbardziej rozpoznawalnych i chętnie odwiedzanych pasm górskich w...

Bolesławiec (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

609 637 PLN (11 954 zł/m2)

2
-
51 m2
2022
15881458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27632573 15881458 Biuro METROHOUSE prezentuje nowoczesne mieszkania w stanie deweloperskim zlokalizowane w spokojnej części Bolesławca. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego mieszkania z dodatkową przestrzenią i niskimi kosztami utrzymania.Dostępne s...

Bolesławiec (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

510 000 PLN (6 986 zł/m2)

4
1
73 m2
2025
15502491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19979172 15502491 Mieszkanie w Łaziskach w spokojnej okolicy w bliskiej odległości do Bolesławca SZCZEGÓŁY OFERTY: - Mieszkanie o powierzchni 93,87 m2 z osobnym niezależnym wejściem położone na parterze w dwupiętrowym budynku. Dostępne od zaraz ! Teren ogrodzony . Moż...

Bolesławiec (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

359 000 PLN (3 826 zł/m2)

3
1
93.83 m2
-
15377414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 17176902 15377414 WIRTUALNY SPACER LINK: https:sb360.onlineoeoycwBiuro Nieruchomości Freedom zaprasza do zakupu luksusowego mieszkanie o dwóch poziomach na ekskluzywnym osiedlu ,,Kwiatowym Możliwa zamiana na dom jednorodzinny! Lub chcesz zamienić swoje dotychczasow...

Bolesławiec (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

890 000 PLN (7 417 zł/m2)

5
2
120 m2
2019