• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bratian Krótka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Krótka i Bratian

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15886265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27751279 15886265 Podstawowe zalety: idealna cisza, taras balkon (6,52 m2), dwustronny, wysoki, cichy i słoneczny apartament, miejsce postojowe, duża komórka lokatorska, bardzo dobra lokalizacja w Eko-Parku. Tylko u mnie. Oferta na wyłączność.Wyjątkowy, idealnie cich...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 999 000 PLN (25 961 zł/m2)

3
1
77 m2
2005
15886168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kompaktowe 3 pok. I świetny rozkład I cisza zieleń 27749866 15886168 English version below.WYJĄTKOWE MIESZKANIE W CISZY I ZIELENI!Na sprzedaż komfortowe 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Mehoffera 103 na warszawskiej Białołęce. W pobliżu Park Henrykowski, ulica Modlińska oraz przystanek SKM. Mieszkanie znajduje się na ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

783 000 PLN (13 982 zł/m2)

3
1
56 m2
2008
15876926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkaj tam, gdzie bije serce Warszawy. 27558769 15876926 Unique Tower Grzybowska 49 Widok na panoramę Warszawy Wysoki standard CentrumPrezentujemy wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Unique Tower przy ul. Grzybowskiej 49 - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w centrum Warszawy. To pro...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 375 000 PLN (31 977 zł/m2)

1
1
43 m2
2022
15860803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Mieszkanie jak dom | garaż x 2 27184508 15860803 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. JeziorowaRodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami)Metraż:  70,32 m² lub 80,53 m²Układ: 3 lub 4 pokojePowierzchnia dodatkowa: balkony powyżej 10 m² oraz pr...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 482 PLN (9 881 zł/m2)

3
1
80 m2
2027
15841313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TYLKO U NAS! MIESZKANIE TUR - OKAZYJNA CENA!!! 26788895 15841313 !!! Tylko w naszym biurze !!!Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Turze w bardzo okazyjnej cenie!W skład mieszkania wchodzą:2 pokoje (w KW 1 z tym, że jest pomieszczenie na jeszcze jeden pokój)toaletakuchnia (w przedpokoju)piwnicaMieszk...

Tur (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

77 000 PLN (1 974 zł/m2)

2
1
39 m2
1920
15800906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka dla singla lub pary I TOP LOKALIZACJA 26223567 15800906 Lokalizacja: Warszawa, ul. Symboliczna 3 druga linia zabudowy przy ulicy Jana KazimierzaMetraż: 24,5 m2Piętro: 36 (winda)Rok budowy: 2012Stan prawny: Pełna własność z KWCena: 570.000zł Czynsz: 320 zł Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 24,5 m2 w dzi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

570 000 PLN (23 750 zł/m2)

1
1
24 m2
2012
15896626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27984163 15896626 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Lenartowicza w Bytomiu. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję gotowa do zamieszkania bez dodatkowych n...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

379 000 PLN (6 891 zł/m2)

3
1
55 m2
1960
15896623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27984070 15896623 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMieszkanie gotowe do zamieszkania, po remoncie, umeblowane, na ul. Paderewskiego. Czynsz do Wspólnoty dla 1 osoby 450 zł z zaliczkami na wodę i ciepło. Parking na uliczce wewnętrznej przy bloku, duży. Miej...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

250 000 PLN (9 259 zł/m2)

1
-
27 m2
1970
15823143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641650 15823143 Na sprzedaż przestronny 2-pokojowy apartament w świetnej lokalizacji ścisłe centrum Poznania, ul. Wodna 15, przy skrzyżowaniu z ul. Garbary (nad Rossmannem). Szczegóły nieruchomości: - Powierzchnia: 54,...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

970 000 PLN (17 963 zł/m2)

2
1
54 m2
2012
15896518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27981651 15896518 Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 32,70m2 z loggią o pow. 15,27m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 8 piętrowym nowym apartamentowcu z windą przy ulicy Reymonta blisko zielonych terenów nadodrzańskich - świetnie skomunikowana lokalizacja ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

554 200 PLN (17 319 zł/m2)

1
1
32 m2
2026
15896486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27981134 15896486 Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 52,61m2 z tarasem o pow. około 15 m2 w jednej z topowych południowych lokalizacji na wrocławskich Krzykach w okolicy ul. Karkonoska. Mieszkanie jest rozkładowe, 3 - pokojowe ma pow. 52,61 m2 z...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

760 082 PLN (14 617 zł/m2)

3
1
52 m2
2026
15878284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27592415 15878284 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowe, nowe, wykonane w najwyższym standardzie 2 pokojowe Mieszkanie o powierzchni 50 metrów z wygodną loggią położone w świetnej lokalizacji tuż przy planowanej stacji Metro Żupnicza.To idealna pr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (21 980 zł/m2)

2
-
50 m2
2023