• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Brzozówka Szkolna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Szkolna i Brzozówka

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15890670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882883 15890670 3-pokojowe mieszkanie na Pradze-Południe – ul. SzaserówBUDYNEK OSIEDLEMieszkanie położone jest na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2010 roku.NIERUCHOMOŚĆLokal o powierzchni 63,35 m² składa się z:przestronnego salonu z aneksem kuchennym...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (15 609 zł/m2)

3
1
64 m2
2010
15886706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27765494 15886706 Na sprzedaż funkcjonalne, mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na 1 piętrze osiedla Metro Art przy ul. Żupniczej 24 w Warszawie.To propozycja dla osób, które cenią miejski styl życia, wygodę i dobrą inwestycję kapitału.Lokal składa się z:- przes...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (21 980 zł/m2)

2
-
50 m2
2024
15884320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27699052 15884320 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. TokarzaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: budynek z lat 70-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32,4m2 składa się z:-pokoju dziennego,...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

516 000 PLN (15 926 zł/m2)

1
1
32.4 m2
1970
15884299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27698672 15884299 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Komputerowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2021NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32,61m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-s...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (23 030 zł/m2)

2
1
33 m2
2021
15884298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27698671 15884298 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Chmielnej w nowej inwestycji Chmielna Duo.BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 90m2 składa się z:- salonu ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 870 000 PLN (43 000 zł/m2)

3
1
90 m2
2025
15884296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27698668 15884296 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Korkowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,66m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-oddzielne...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

645 000 PLN (17 127 zł/m2)

2
1
37.66 m2
2010
15884295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27698667 15884295 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Cybernetyki BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40,91m2 składa się z:-przestronny salon z aneksem ku...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (21 755 zł/m2)

2
1
40.91 m2
2026
15884206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27696123 15884206 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana DługoszaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1935NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:-dwóch pokoi (22m2 i 15m2),-widnej k...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (16 980 zł/m2)

2
1
50 m2
1935
15884183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695939 15884183 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Dzieci WarszawyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 2005NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej kuchni,...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (16 418 zł/m2)

3
2
67 m2
2005
15884176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27695929 15884176 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Erazma CiołkaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 9 piętrowym budynku.Rok budowy: 1965NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40m2 składa się z:-widnej kuchni,-dwóch pokoi,-łazienk...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (16 250 zł/m2)

2
1
40 m2
1965
15884169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27695926 15884169 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. BagnoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 15 piętrze w 15 piętrowym budynku.Rok budowy: 1966NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 21m2 składa się z:-pokoju dziennego,-aneksu kuchenneg...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (35 714 zł/m2)

1
1
21 m2
1966
15884181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27695923 15884181 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Okólnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 1 piętrowym budynku.Rok budowy: 2011NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 86m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym – 33 m2 (ogrze...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 100 000 PLN (12 791 zł/m2)

4
1
86 m2
2011