• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 479

15881659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27643838 15881659 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,39 m², usytuowane na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont - wykonano nową elewację, odnowiono klatkę schodową, a podwórze zostało na nowo za...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

280 425 PLN (7 579 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15880975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27620065 15880975 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m², usytuowane na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont - wykonano nową elewację, odnowiono klatkę schodową, a podwórze zostało na n...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

277 700 PLN (7 505 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15878002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27586709 15878002 Polecam kawalerkę po generalnym remoncie, umeblowaną z wyposażeniem! Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze od strony patio - ogrodu. Wystawa okien zachodnia, słoneczna z widokiem na zieleń. Mieszkanie o powierzchni 32,06 m2, w tym: - k...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

292 000 PLN (9 125 zł/m2)

1
-
32 m2
-
15846054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | ogród | nowoczesne | Kapuściska | 26874452 15846054 ! MIESZKANIE 3-POKOJOWE Z OGRÓDKIEM KAPUŚCISKA !ATUTY:Energooszczędność: System Logoterm oraz wentylacja hybrydowa.Komfort: Gotowa instalacja pod klimatyzację w cenie.Standard: Okna 3-szybowe, ściany malowane na biało, osprzęt Legrand.Lokalizacja: 5...

Bydgoszcz (Kapuściska) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

627 000 PLN (9 646 zł/m2)

3
-
65 m2
2023
15880905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Oferta PREMIUM-centrum-miejsce postojowe 27615577 15880905 Małgorzata Biskup 660244448Na sprzedaż tylko w naszym biurze!Przestronny apartament który powstał z połączenia dwóch mieszkań. Wykończony z materiałów o najwyższej jakości ze szczególną dbałością o każdy detal . Całość zaaranżowana wg indywidualnego ...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 750 000 PLN (22 000 zł/m2)

3
2
125 m2
2012
15876745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27550894 15876745 Wyjątkowy apartament w Nowym Porcie - jedyna taka oferta z rynku wtórnego w tej inwestycji! Na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończony apartament o powierzchni 63 m², położony na 5. piętrze nowoczesnego budynku w prestiżowej inwestycji w...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 330 000 PLN (21 111 zł/m2)

3
-
63 m2
-
15878300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Doskonałe lokalizacja,3 pokoje, loggia 27592617 15878300 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - dostępna tylko w naszym biurzeOpiekun oferty:Anna Zakrzewskatel. 798 857 340Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego na bydgoskich Bartodziejach - jednym z najbardziej pożądanych o...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

439 000 PLN (7 982 zł/m2)

3
1
55 m2
1972
15876143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje + kuchnia, Chodkiewicza-super lokalizacja 27531273 15876143 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z loggią - funkcjonalny układ Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie, idealne zarówno dla pary, singla, jak i inwestora pod wynajem.Lokalizacja:Nieruchomość położona jest w ba...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

399 000 PLN (9 279 zł/m2)

2
1
43 m2
1963
15803619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Śródmieście - 3 pokoje do wejścia! 26299633 15803619 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!Idealna propozycja dla osób ceniących bydgoskie śródmieście. Inwestycyjnie pod dalszy wynajem lub na pierwsze mieszkanie.Lokal zaprojektowany został tak, aby skontrastować dawny klimat bydgoskiego Śródmieścia z no...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

419 000 PLN (9 744 zł/m2)

3
-
43 m2
1930
15753724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
nowoczesne NOWE studio 2 pokojowe - od zaraz 25208290 15753724 Małgorzata Biskup 660244448Na Sprzedaż- w naszym biurze !nowocześnie  zaaranżowane dwa pokojowe, nowoczesna aranżacja - rozkładowe mieszkanie .Studio dostępny OD ZARAZ z umeblowaną kuchnią wykonaną na indywidualne zamówienie wyposażoną w sprzęt AGD. ...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

399 000 PLN (11 083 zł/m2)

2
1
36 m2
2025
15877207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w CENTRUM 300m od Wyspy Młyńskiej 27562661 15877207 Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe mieszkanie w pięknie odrestaurowanej kamienicy w centrum Bydgoszczy, zaledwie kilka kroków od Wyspy Młyńskiej i Starówki.Lokalizacja:Ścisłe centrum Bydgoszczy.Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze kamienic...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

799 000 PLN (6 194 zł/m2)

3
1
129 m2
1904
15876232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
LUKSUSOWY APARTAMENT W CENTRUM- 90M 3 POKOJE 27533057 15876232 WYJĄTKOWY APARTAMENT W CENTRUMNa sprzedaż oferujemy unikatowe mieszkanie o niezwykłym charakterze, położone w centrum miasta, na wysokim parterze. Lokal został gruntownie wyremontowany z dbałością o każdy detal - z wykorzystaniem materiałów najwyższe...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

825 000 PLN (9 167 zł/m2)

3
1
90 m2
1905