• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bytom Lenartowicza Teofila Aleksandra

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Teofila, Lenartowicza i Aleksandra

Znaleźliśmy 126 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Bytom

15753153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25191212 15753153 Lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 53,19 m2, zlokalizowany na III piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 136 wraz z udziałem wynoszącym 39210 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim ...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

82 000 PLN (1 547 zł/m2)

3
-
53 m2
-
15752691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25173039 15752691 Lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 66,45 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 149 wraz z udziałem wynoszącym 12510 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w praw...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

122 000 PLN (1 848 zł/m2)

2
-
66 m2
-
15726055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24691621 15726055 Lokal mieszkalny nr 19 o powierzchni 58,42 m2, zlokalizowany na poddaszu w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Gwareckiej 1 wraz z udziałem wynoszącym 34110 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie w...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

95 000 PLN (1 638 zł/m2)

2
-
58 m2
-
15714323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24456255 15714323 Na sprzedaż duża kawalerka przerobiona na funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m² (plus piwnica 3,66 m²) położone blisko centrum Bytomia. Lokal znajduje się na 2. piętrze w zadbanym bloku.Mieszkanie składa się z:2 pokoi,kuchni,przedpok...

Bytom (Rozbark) (Śląskie, gm. Bytom)

140 000 PLN (3 889 zł/m2)

1
-
36 m2
1970
15697428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24131824 15697428 Na sprzedaż 3-pokojowe, umeblowane mieszkanie w Bytomiu Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 62m², zlokalizowane w jednej z najlepszych dzielnic Bytomia bezpośrednio przy urokliwym Parku Kachla.Układ pomies...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

420 000 PLN (6 774 zł/m2)

3
1
62 m2
1986
15852003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27023528 15852003 Opiekun ofertyWojciech Zająctel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 29,73 m, położonego na parterze w zrewitalizowanej kamienicy z końcówki XIX w. przy ul. Piekarskiej w Bytomiu.Mieszkanie...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

209 000 PLN (7 207 zł/m2)

2
1
29 m2
1893
15851983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27023187 15851983 Opiekun ofertyWojciech Zająctel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 30 m (powierzchnia podłogi 35m), usytuowanego na poddaszu (ostatnie piętro) w pięknie zrewitalizowanej kamienicy z końca XIX wieku ...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

239 000 PLN (7 967 zł/m2)

1
1
30 m2
1893
15764843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25455152 15764843 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękne, komfortowe i nowo wyremontowane mieszkania na sprzedaż!!!!W ofercie prezentujemy Państwu trzy niemalże bliźniacze mieszkania . Pierwsze z nich prezentowane na zdjęciach to mieszkanie o metrażu 32 m2. Mie...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

180 800 PLN (5 650 zł/m2)

2
-
32 m2
-
15797811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26154326 15797811 Na sprzedaż przestronne i niezwykle ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m², zlokalizowane w samym sercu Bytomia przy ul. dr. Józefa Rostka. To wyjątkowa szansa dla osób poszukujących nieruchomości do własnej aranżacji lub inwestycji.Lokali...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

280 000 PLN (3 944 zł/m2)

3
1
71 m2
1960
15681552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23860887 15681552 Mamy przyjemność zaoferować Państwu atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną, położoną w Bytomiu przy ul. Strzelców Bytomskich . To idealna propozycja dla osób poszukujących mieszkania generującego stabilny dochód od za...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

265 000 PLN (5 096 zł/m2)

2
-
52 m2
1926
15877008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27560257 15877008 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 116,99 m², które do tej pory funkcjonowało jako gabinet stomatologiczny. Lokal jest w pełni przystosowany do prowadzenia działalności gospodarczej, co stanowi ogromny atut dla osób poszukujących gotowej ...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

399 000 PLN (3 440 zł/m2)

4
1
116 m2
1920
15802188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 26257016 15802188 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 200 m², które zostało połączone z pierwotnie dwóch mniejszych mieszkań, znajdujące się na pierwszym piętrze eleganckiej, odnowionej kamienicy w samym sercu bytomskiego rynku.Aktualnie oba miesz...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

690 000 PLN (3 450 zł/m2)

7
2
200 m2
1910