• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bytom Rostka Doktora Józefa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Rostka, Józefa i Doktora

Znaleźliśmy 128 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Bytom

15777032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25727653 15777032 lokal mieszkalny nr 2 o powierzchni 51,93 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Piotra Czajkowskiego 16 wraz z udziałem wynoszącym 24110 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem ...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

80 000 PLN (1 569 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15776741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25716529 15776741 lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 39,86 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Małgorzatki 12 wraz z udziałem wynoszącym 10310 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w praw...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

56 000 PLN (1 436 zł/m2)

1
-
39 m2
-
15756338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25251298 15756338 lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 36,52 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Konstytucji 30A wraz z udziałem wynoszącym 19110 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim sa...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

49 000 PLN (1 361 zł/m2)

3
-
36 m2
-
15884102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piętro kamienicy na Knajfeldzie z ogrodem 27695337 15884102 Eastate ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w najbardziej pożądanej lokalizacji BytomiaLOKALIZACJA:Knajfeld to jedna z najbardziej prestiżowych i uchodząca za najdroższą lokalizacja w Bytomiu, znana z klimatycznych ulic, historycznych willi i spo...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

385 000 PLN (6 638 zł/m2)

2
1
58 m2
-
15761362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25381036 15761362 Homfi ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zajmujące całe piętro budynku w śródmieściu BytomiaLOKALIZACJA:Lokalizacja ma doskonały dostęp do centrum miasta, co zapewnia bliskość urzędów, sklepów, restauracji oraz komunikacji miejskiej. W pobliżu z...

Bytom (Centrum) (Śląskie, gm. Bytom)

480 000 PLN (6 761 zł/m2)

3
-
71 m2
-
15795033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26087770 15795033 Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka z oddzielną kuchnią o pow. 28.83 m2, zlokalizowana na parterze (wysokim) w bloku po termomodernizacji przy ul. Reymonta w Bytomiu. W skład mieszkanie wchodzi:- pokój,- oddzielna, widna kuchnia,- łazienka,- WC,- po...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

163 700 PLN (5 678 zł/m2)

1
1
28.83 m2
1960
15798105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26162025 15798105 Homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie w śródmieściu Bytomia po kapitalnym remoncie do wykończenia.LOKALIZACJA:Znajdująca się na obszarze dzielnicy śródmieście ulica Reja oferuje bliski dostęp do centrum miasta jak i terenów...

Bytom (Centrum) (Śląskie, gm. Bytom)

239 000 PLN (3 794 zł/m2)

3
1
63 m2
-
15763376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25424062 15763376 Przedstawiamy Państwu piękne, słoneczne, nowo wyremontowane mieszkanie, w pięknej wyremontowanej i zadbanej kamienicy. Mieszkanie o metrażu 68 m2 znajduje się na trzecim piętrze w centrum Bytomia. Mieszkanie przeszło generalny remont wymienione zos...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

355 000 PLN (5 221 zł/m2)

3
1
68 m2
-
15736803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24879053 15736803 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość przy ul. Katowickiej w Bytomiu o powierzchni 92 m², która została podzielona na dwa osobne mieszkania. Mimo że prawnie jest to jedna nieruchomość, w praktyce funkcjonuje jako dwa niezależne lokale, co stwarza dosko...

Bytom (Centrum) (Śląskie, gm. Bytom)

500 000 PLN (5 411 zł/m2)

4
2
92.4 m2
1926
15483775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19576194 15483775 Oferujemy na sprzedaż - mieszkanie o powierzchni 34,72 m² w cenie 210 000 zł. Nieruchomość zlokalizowana jest w Bytomiu przy ulicy Marii Konopnickiej, w dzielnicy Rozbark. Mieszkanie usytuowane na 1. piętrze, posiada balkon, a budynek w którym się zn...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

196 999 PLN (5 794 zł/m2)

2
1
34 m2
1930
15723069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24629882 15723069 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Bytomia - 83,06 m² bez skosówOferujemy na sprzedaż ustawne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 83,06 m², położone na czwartym piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Dworcowej - w samym sercu B...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

399 000 PLN (4 807 zł/m2)

3
1
83 m2
1900
15886473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27758097 15886473 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam mieszkanie po remoncie w centrum Bytomia przy ul.Rostka,w 3-piętrowej kamienicy -wyremontowany dach,klatka schodowa oraz piwnice-na 2-piętrze,okna PCV na wschód i na zachód,instalacje wód-kan,gaz wymieni...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

489 000 PLN (4 486 zł/m2)

3
-
109 m2
1913