• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bytom

Znalezionych ofert: 130

15771854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25595741 15771854 Lokal mieszkalny nr 10 o powierzchni 66,67 m2, zlokalizowany na III piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Ks. Jana Frenzla 62 wraz z udziałem wynoszącym 79810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem ...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

112 000 PLN (1 697 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15728675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24750003 15728675 Lokal mieszkalny nr 10 o powierzchni 43,29 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Wincentego Witosa 26 wraz z udziałem wynoszącym 18010 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem ...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

56 000 PLN (1 302 zł/m2)

1
-
43 m2
-
15771852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25595739 15771852 Lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 27,42 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Adolfa Piątka 18A wraz z udziałem wynoszącym 8310 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziale w pra...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

41 000 PLN (1 519 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15753970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25221035 15753970 lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni 34,12 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Młodzieżowej 13A wraz z udziałem wynoszącym 15310 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim sam...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

38 000 PLN (1 118 zł/m2)

1
-
34 m2
-
15777155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25730785 15777155 Lokal mieszkalny nr 11 o powierzchni 55,81 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Adolfa Piątka 22 wraz z udziałem wynoszącym 15510 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w pr...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

88 000 PLN (1 600 zł/m2)

2
-
55 m2
-
15756336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25251297 15756336 lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 44,78 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Piotra Czajkowskiego 4 wraz z udziałem wynoszącym 16010 000 w częściach wspólnych budynku oraz tak...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

58 000 PLN (1 318 zł/m2)

1
-
44 m2
-
15753969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25221032 15753969 Lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni 50,99 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Młodzieżowej 9 wraz z udziałem wynoszącym 22910 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

86 000 PLN (1 720 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15750346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25121506 15750346 Lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 29,97 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Orzegowska 7 wraz z udziałem wynoszącym 76110 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie w...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

40 000 PLN (1 379 zł/m2)

1
-
29 m2
-
15484088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19587728 15484088 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 70,00 m², położone w samym sercu Bytomia, w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie, znajdujące się w budynku przy ul. Mickiewicza, oferuje nowoczesne i wygodne mieszkanie, gotowe do zamieszkania po zakończeni...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

439 000 PLN (6 271 zł/m2)

4
2
70 m2
1970
15893373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27909721 15893373 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 24,28 m, położone w odnowionym, czteropiętrowym bloku przy ul. Piekarskiej w Bytomiu. Lokal znajduje się na 4. piętrze i stanowi idealną propozycję dla sin...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

129 000 PLN (5 375 zł/m2)

1
-
24 m2
1970
15833947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26781890 15833947 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowej nieruchomości w dobrym standardzie. Zarówno kamienica jak i mieszkanie przeszły gruntowny remont. Dzięki funkcjonalnemu układowi wnętrze jest w pełni ustawne i gotowe do zamieszkania bez konieczności w...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

274 900 PLN (5 498 zł/m2)

3
1
50 m2
1930
15779005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25764345 15779005 lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 63,48 m2 zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Ustronie 5 wraz z udziałem wynoszącym 81710 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie wła...

Bytom (Bobrek) (Śląskie, gm. Bytom)

162 000 PLN (2 571 zł/m2)

2
-
63 m2
-