• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Chojniczki Świerkowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Świerkowa i Chojniczki

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15890485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27878371 15890485 3 pokoje z balkonem 62,6 m² Trynek Duży potencjał 375 000 zł Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 6 2,6 m² , położone w Gliwicach przy ul. Asnyka 21A2, w dzielnicy Trynek. Lokal znajduje się na wyso...

Gliwice (Trynek) (Śląskie, gm. Gliwice)

375 000 PLN (6 048 zł/m2)

3
-
62 m2
1990
15890446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27877453 15890446 Mieszkanie 4-pokojowe z balkonem Stan deweloperski Kameralna zabudowa Rodzinna okolicaSzukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś!Współpracuję z wieloma sprawdzonymi deweloperami, dzięki czemu mam dostęp do szerokiej oferty mieszkań z...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

834 190 PLN (11 917 zł/m2)

4
2
70 m2
2027
15890411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27876206 15890411 Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem Stan deweloperski Kameralna zabudowa Gotowa inwestycjaSzukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś!Współpracuję z wieloma sprawdzonymi deweloperami, dzięki czemu mam dostęp do szerokiej oferty mieszkań ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

678 600 PLN (12 118 zł/m2)

3
2
56 m2
2025
15886950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27771974 15886950 Przestronne 4 pokoje (74,2 m²) z balkonem spokojna okolica Bojszów Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,2 m², położone na 1. piętrze w spokojnej części Bojszowa przy ul. Dąbrówka. ...

Bojszów (Śląskie, gm. Rudziniec)

279 000 PLN (3 770 zł/m2)

4
-
74 m2
1990
15875758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27526147 15875758 Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 56,9 m², które daje poczucie wygody i domowej atmosfery już od pierwszego wejścia. To miejsce, w którym łatwo wyobrazić sobie wspólne obiady, spokojne wieczory i codzienne życie w komfortowej...

Żagań (Lubuskie, gm. Żagań)

299 000 PLN (5 255 zł/m2)

2
-
56.9 m2
-
15875094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27525516 15875094 Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się bez żadnych remontów i dodatkowych kosztów? Ta oferta jest idealna dla Ciebie.Na sprzedaż oferujemy przestronne, w pełni urządzone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,74 m², położone na 3. pięt...

Żagań (Lubuskie, gm. Żagań)

289 000 PLN (3 766 zł/m2)

3
1
76.74 m2
1942
15849414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26965522 15849414 ​​​​​​BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesne osiedle, stan deweloperski. Wrocław Psie Pole. Planowana data realizacji: 30.06.2027 BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperski...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

582 915 PLN (15 340 zł/m2)

1
-
38 m2
2027
15848683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26947042 15848683 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Kameralne osiedle, stan deweloperski- budynki o niskiej zabudowie. Krzyki, Wrocław Po odbiorze technicznym. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stanie dewelop...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

598 000 PLN (13 907 zł/m2)

2
-
43 m2
2025
15841024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26787510 15841024 Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie (przy lesie) składające się z 4 rozkładowych pokoi (25m12m9m8m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu (loggia). Mieszkanie charakteryzuje się umiarkowanymi kosztami utr...

Toruń (Os. na skarpie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

549 000 PLN (7 521 zł/m2)

4
-
73 m2
1983
15823530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26636941 15823530 Mieszkanie - Gliwice, ul. Jowisza, os. Kopernika Przytulne mieszkanie o pow. 52,50 m2 , położone na 3 piętrze niskiego bloku , na popularnym i zielonym osiedlu Kopernika w Gliwicach. Lokal idealny zarówno dla pary, singla,...

Gliwice (Kopernik) (Śląskie, gm. Gliwice)

369 000 PLN (7 096 zł/m2)

2
-
52 m2
-
15798652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26177739 15798652 Deweloperskie, 2 pokoje z balkonem, miejsca postojowe, niska zabudowa. Planowana data odbioru na IV kwartał 2026r. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży dwupokojowe, deweloperskie mieszkanie o powierzchni 42,79 m.kw, znajdujące się...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

666 000 PLN (15 857 zł/m2)

2
-
42 m2
2025
15776589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25712912 15776589 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Kameralne osiedle, stan deweloperski- domy wolnostojące i szeregowe, 15 min. od centrum- Krzyki, Wrocław Po odbiorze technicznym. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży jedno...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

979 461 PLN (11 130 zł/m2)

5
-
88 m2
2024