• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Cieplewo Długa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Długa i Cieplewo

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15896124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27970538 15896124 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,27 m² położone w Hajnówce przy ul. 3 Maja. Lokal znajduje się na 3 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku z 1987 roku i wyróżnia się funkcjonalnym, rozkładowym układem pomieszczeń, dużym salonem 24,4 m²...

Hajnówka (Podlaskie, gm. Hajnówka)

360 000 PLN (5 973 zł/m2)

3
1
60.27 m2
1987
15861215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27198465 15861215 Kawalerka po generalnym remoncie w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Dmowskiego 7.Ścisłe centrum miasta - to lokalizacja, w której wszystkie wygody miasta są w zasięgu ręki - komunikacja miejska, centra handlowe, uczelnie, restauracje.Mieszkanie położone na...

Gdańsk (Wrzeszcz górny) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

469 000 PLN (22 333 zł/m2)

1
1
21 m2
1958
15760507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25358623 15760507 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż wyjątkowy pakiet 4 nowoczesnych apartamentów o łącznej powierzchni 135,15 m², usytuowanych w eleganckim, pięciokondygnacyjnym budynku z 2022 roku. To doskonała propozycja ...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 399 000 PLN (17 770 zł/m2)

5
4
135 m2
2022
15704972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24273249 15704972 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Nowe wykończone mieszkanie z widokiem na morze. Taras 18m2.• Lokalizacja: mieszkanie położone w Gdańsku Letnicy, zaledwie 1 km od plaży. Kilkanaście minut spacerem od latarni morskiej w Nowym Porcie. Świetny punkt komunikac...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 550 000 PLN (26 724 zł/m2)

3
1
58 m2
2025
15752759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25174417 15752759 Klimatyczny, niepowtarzalny apartament w stylu loftowym z dużym balkonem - Centrum!Mieszkanie zostało zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół - idealne dla osób poszukujących niepowtarzalnego wnętrza!Na powierzchnię mieszkania składa się otwarta,...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

599 000 PLN (7 882 zł/m2)

2
-
76 m2
1939
15895125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
W Pełni Umeblowane | Miejsce Postojowe | Komórka 27959606 15895125 Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na warszawskim Ursynowie. Lokal o powierzchni 33,00 m2 usytuowany jest na siódmym piętrze budynku wyposażonego w windę. Układ mieszkania obej...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (19 697 zł/m2)

1
1
33 m2
2008
15894523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Marymont | 3 pokoje | zieleń | metro 27944419 15894523 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż klimatyczne, 3-pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Kiełpińskiej. Lokal jest z potencjałem, idealne zarówno dla rodziny, jak również jako inwestycja pod wynajem.Lo...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

779 000 PLN (14 698 zł/m2)

3
1
53 m2
1980
15893545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | gotowe do wprowadzenia | komórka 27913762 15893545 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy ul. Berensona.Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Na powierzchnię 54m2 składa się:- salon z aneksem kuchennym,...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

840 000 PLN (15 556 zł/m2)

3
1
54 m2
2015
15889898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sady Żoliborskie | 3-Pokoje | Zielona Okolica 27863258 15889898 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Żoliborzu.Mieszkanie o powierzchni: 47.90 m2 znajduje się na 5 piętrze i składa się z:- Niezależnej kuchni (ok. 6 m²)- Salonu (ok. 16 m²)- Pokoju (ok. 6 m²)- Sypi...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (16 809 zł/m2)

3
1
47 m2
1971
15887939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gocław | 3 pokoje | 60 m2 | słoneczne | ciche 27797613 15887939 Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Gocławiu. BudynekMieszkanie znajduje się na 3 piętrze, 8-piętrowego budynku z windą z 1986 roku. Budynek ocieplony, wymienione kaloryfery...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (14 068 zł/m2)

3
1
59 m2
1986
15886753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-Pokojowe | Blisko Metra | Wola 27766440 15886753 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli.Mieszkanie o powierzchni: 36 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z:- Zamkniętej kuchni - Dwóch sypialni - Salonu - Łazienki Mieszkanie po remoncie, z ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

670 000 PLN (18 611 zł/m2)

3
1
36 m2
1960
15886415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
APARTAMENT | FLEMINGA I Z OGRÓDkiem 27757038 15886415 HOT OFERTA!  OFERTA W BIURZE PEPPER HOUSE!APARTAMENT Z PRYWATNYM OGRÓDKIEM FLEMINGA HIGH-ENDJeśli szukasz lokum, w którym „standard premium” to nie tylko pusty frazes z folderu dewelopera - właśnie je znalazłeś. Prezentujemy nowe, nigdy niezamieszk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (15 980 zł/m2)

2
-
50 m2
2021