• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Częstochowa

Znalezionych ofert: 113

15878018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27587776 15878018 Nowoczesna inwestycja z mieszkaniami z ogrodem lub balkonem, zlokalizowana w pobliżu terenów zielonych, takich jak Aleja Brzozowa i Park Parkitka. Budynki wyposażone są w nowoczesny system monitoringu części wspólnych, co gwarantuje prywatność i b...

Częstochowa (Parkitka) (Śląskie, gm. Częstochowa)

335 220 PLN (8 822 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15878131 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27589397 15878131 Nowoczesna inwestycja z mieszkaniami z ogrodem lub balkonem, zlokalizowana w pobliżu terenów zielonych, takich jak Aleja Brzozowa i Park Parkitka. Budynki wyposażone są w nowoczesny system monitoringu części wspólnych, co gwarantuje prywatność i b...

Częstochowa (Parkitka) (Śląskie, gm. Częstochowa)

422 676 PLN (8 993 zł/m2)

2
-
47 m2
2025
15503198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19992008 15503198 Ogłoszenie o sprzedaży ½ udziału w prawie własności nieruchomości lokalowej mieszkalnej. Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodar...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

49 460 PLN (1 030 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15691120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24011722 15691120 2 pokojowe mieszkanie na Tysiącleciu w CzęstochowieOkolica jest idealna dla rodzin z dziećmi czy osób aktywnych bliskość basenu, przedszkola oraz różnorodność sklepów i bliskość do centrum handlowego M1, czynią tę ofertę wyjątkową. Dodatkowo, Tysiąc...

Częstochowa (Tysiąclecie) (Śląskie, gm. Częstochowa)

330 000 PLN (8 919 zł/m2)

2
1
37 m2
1979
15896267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27974636 15896267 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo sprzedania mieszkanie w centrum Częstochowy o pow 66 m składające się z 3 pokoi, kuchni , łazienki. Na podłodze częściowo parkiet, okna za wyjątkiem jednego plastikowe, balkon. Mie...

Częstochowa (Zawodzie) (Śląskie, gm. Częstochowa)

219 000 PLN (3 318 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15861652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27209039 15861652 Mieszkanie jednopokojowe położone na drugim piętrze w niskim budynku w cichej części Rakowa przy ul. Łukasińskiego. Duży pokój z balkonem i wnęką idealną do zabudowy . Duża kuchnia bez zabudowy. Łazienka razem z WC. Mieszkanie wolne od zaraz. Ide...

Częstochowa (Raków) (Śląskie, gm. Częstochowa)

165 000 PLN (4 714 zł/m2)

1
-
35 m2
-
15861934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27217646 15861934 Do sprzedaży M-3 o powierzchni 49,6 m2, położone na parterze w bloku 4-piętrowym w dzielnicy Raków, ul. Limanowskiego. - 2 oddzielne pokoje, w jednym z nich balkon na szerokość całego okna - ładna, ustawna kuchnia - łazienka razem z WC - w przedp...

Częstochowa (Raków) (Śląskie, gm. Częstochowa)

239 500 PLN (4 888 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15841620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26792538 15841620 Do sprzedaży M-3 o powierzchni 49,1 m2 ,położone na 3 piętrze(nie ostatnim) w bloku 3-piętrowym w dzielnicy Raków-Łukasińskiego. - dwa oddzielne pokoje, w jednym szafa w zabudowie - ustawna kuchnia wraz ze sprzętem AGD(zmywarka, pralka, lodówko-z...

Częstochowa (Raków) (Śląskie, gm. Częstochowa)

225 000 PLN (4 592 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15893337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27908437 15893337 Do sprzedaży M-3 o powierzchni 34,48 m2, położone na 3 piętrze w bloku 3-piętrowym w dzielnicy Raków, ul. Leśmiana. W wersji pierwotnej było to M-2 jednak przestrzeń pozwoliła na aranżację, z której obecnie jest M-3. Jak to wygląda: - Pokój dzie...

Częstochowa (Raków) (Śląskie, gm. Częstochowa)

239 000 PLN (7 029 zł/m2)

2
-
34 m2
-
15867872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27355111 15867872 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam mieszkanie o powierzchni 51 m2. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki. a dodatkowo wydzielonej części na garderobę i loggii. Posiada również pomieszczenie przynależne - komórkę w piwnicy. Eks...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

310 000 PLN (6 078 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15884910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27714352 15884910 1 piętro przy ul. Iwaszkiewicza Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na pierwszym piętrze przy ul. Iwaszkiewicza 1 . Mieszkanie o powierzchni 52m2 posiada funkcjonalny układ i składa się z...

Częstochowa (Północ) (Śląskie, gm. Częstochowa)

309 000 PLN (5 942 zł/m2)

2
-
52 m2
-
15841692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26792792 15841692 Do sprzedaży M-4, o powierzchni 61 m2, położone na 2 piętrze w bloku 4-piętrowym w dzielnicy Północ. - 3 oddzielne pokoje - kuchnia w zabudowie - łazienka razem z WC - w przedpokoju szafa w zabudowie Dodatkowo: - duży balkon na szerokość...

Częstochowa (Północ) (Śląskie, gm. Częstochowa)

430 000 PLN (7 049 zł/m2)

3
-
61 m2
-