• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Czerwonak Przemysła Ii

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Przemysła i II

Znaleźliśmy 7 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Czerwonak

15885837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27742947 15885837 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w miejscowości Czerwonak w bloku 3 piętrowym na wysokim parterze. Budynek jest po termomodernizacji , okna nowe PCV, klatki odnowione. Blok jest ładnie usytuowany ,wśród...

Czerwonak (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

430 000 PLN (7 288 zł/m2)

3
-
59 m2
1993
15119507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 10276309 15119507 A MOŻE MIESZKANIE 5 POKOJOWE5 POKOJOWY, 2-POZIOMOWY APARTAMENT, PUSZCZA ZIELONKA, PLAŻA TROPIKANA, CZERWONAK, OWIŃSKA,5 pokojowy dwupoziomowy apartament położony w uroczej lokalizacji miejscowości Owińska. Piękny widok, woda, spokój, za rogiem Puszcz...

Czerwonak (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

569 000 PLN (6 185 zł/m2)

5
1
92 m2
2025
15889670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27858449 15889670 2 pokoje, 47,2m2, 490.000zł, Cena do negocjacji !!! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w miejscowości Koziegłowy w bloku 3 piętrowym na pierwszym piętrze. Mieszkanie o powierzchni 47,2m...

Czerwonak (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

490 000 PLN (10 426 zł/m2)

2
1
47 m2
2009
15882529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27667104 15882529 os.Leśne,2 pokoje, 52,4m2, 418.000zł, Cena do negocjacji !!! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w miejscowości Koziegłowy w bloku 4 piętrowym na drugim piętrze. Mieszkanie o powierzchn...

Czerwonak (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

418 000 PLN (8 038 zł/m2)

2
1
52 m2
1994
15059609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 8555447 15059609 UWAGA! MOŻESZ KUPIĆ WYKOŃCZONE POD KLUCZ I WYNAJĘTE, JAKO PRODUKT INWESTYCYJNY ! 3800 MIEŚMamy jeszcze w ofercie mieszkania  (5 POK-  115 mkw, 4-5 POK- 92,6 mkw) - zapytaj!MIESZKANIE 4- 5 pok, Z WIDOKIEM NA JEZIORO, BLISKO PUSZCZY, MIEJSCE PARKINGOWE...

Owińska (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

560 000 PLN (6 087 zł/m2)

6
2
92 m2
2023
15117590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 10232349 15117590 UWAGA! MOŻLIWE WYKOŃCZENIE POD KLUCZ, MOŻESZ TEŻ KUPIĆ WYNAJĘTE, JAKO PRODUKT INWESTYCYJNY ! 3800 MIEŚBEZ PCC 2 %, APARTAMENTY 4 lub 5 POK, WIDOKIEM NA JEZIORO, BLISKO TERENÓW LEŚNYCH, OWIŃSKAPosiadamy dostęp do wszystkich wolny lokali z inwestycji d...

Owińska (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

659 000 PLN (5 730 zł/m2)

5
2
115 m2
2024
15119091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 10271158 15119091 ! DOSTĘPNE TAKŻE MIESZKANIE Z OGRODEM ( 123 MKW OGRÓD 300 MKW )CHCESZ MIESZKAĆ W OTOCZENIU ZIELENI, W CISZY I NAD WODĄ? MIESZKANIE 5 POKOJOWE, OWIŃSKA Posiadamy dostęp do wszystkich wolny lokali z inwestycji dewelopera .Mieszkanie w nowej inwestycji ...

Czerwonak (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

659 000 PLN (5 884 zł/m2)

5
2
112 m2
2025