• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Dęblin Podchorążych

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Podchorążych i Dęblin

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15878257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje | bezczynszowe | ogródek 79 m² | garaż 27591445 15878257 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. Morawska 4Metraż: 67,9 m²Piętro: 22Liczba pokoi: 4Rok budowy: 2017Stan prawny: odrębna własnośćCena: 999 000 zł (do rozsądnej negocjacji)Dodatkowo płatne: 69 000 zł (garaż, ogródek oraz pomieszczeni...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (14 910 zł/m2)

4
1
67 m2
2017
15877189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
50 m² | 3 balkony | Obok metra 27562567 15877189 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Ursynów, ul. Meander 22Metraż: 49,80 m²Piętro: 312Rok budowy: 2003Stan prawny: pełna własność z KWCena: 939 000 złMiejsce postojowe: 50 000 złKomórka lokatorska: 20 000 złPowierzchnia komórki lokatorskiej: 3,8...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

939 000 PLN (19 163 zł/m2)

2
1
49 m2
2003
15860807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Mieszkanie jak dom | garaż x 2 27184512 15860807 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. JeziorowaRodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami)Metraż: 70,32 m² lub 80,53 m²Układ: 3 lub 4 pokojePowierzchnia dodatkowa: balkony powyżej 10 m² oraz pry...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

746 236 PLN (10 661 zł/m2)

3
1
70 m2
2027
15860806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Mieszkanie jak dom | garaż x 2 27184511 15860806 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. JeziorowaRodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami)Metraż:  70,32 m² lub 80,53 m²Układ: 3 lub 4 pokojePowierzchnia dodatkowa: balkony powyżej 10 m² oraz pr...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 482 PLN (9 881 zł/m2)

3
1
80 m2
2027
15708462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24341796 15708462 SŁONECZNE 4 POKOJOWE MIESZKANIE Z WIDOKIEM NA FONTANNĘ. OSOBNA KUCHNIA I BALKON. Miejsce postojowe w garażu podziemnym.Oferta na wyłączność.Opiekun oferty:Wioletta GrzesiakNr Licencji PFRN 22583TEL. 602 101 602Polecam nowocześnie zaaranżowane mieszka...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

979 000 PLN (14 188 zł/m2)

4
-
69 m2
2018
15885482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27732175 15885482 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania, stanowiącego idealną propozycję zarówno dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia, jak i inwestorów zainteresowanych wyn...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (20 213 zł/m2)

2
1
47 m2
2001
15881487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27633750 15881487 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania, stanowiącego idealną propozycję dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Biał...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

880 000 PLN (11 733 zł/m2)

3
1
75 m2
2004
15877900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27583800 15877900 Nowoczesny apartament w pełni wykończony, gotowy do użytkowania, ze sporym tarasem i z 2 własnymi miejscami postojowymi przed budynkiem. Idealne miejsce do własnego wypoczynku w nadmorskiej miejscowości, ale także inwestycyjnie z możliwością zarabian...

Jantar (Pomorskie, gm. Stegna)

569 000 PLN (18 546 zł/m2)

1
1
30.68 m2
2024
15876056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27527572 15876056 Przestronne, nowoczesne 4 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, położone w bardzo atrakcyjnej i popularnej lokalizacji przy ul. Leśnej, w pobliżu jez. Długiego, Lasu Miejskiego. Blisko centrum Olsztyna. Apartamentowiec z windą, dwie piwnice, miejsce...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 495 000 PLN (13 509 zł/m2)

4
3
110.67 m2
2017
15872927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27506732 15872927 Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,8 m2 z piwnicą i miejscem postojowym.Idealna propozycja dla rodziny bądź inwestora pod wynajem. LOKALIZACJA:Nieruchomość położona w Mrągowie przy ul. Wojska Polskiego.W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usłu...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

419 000 PLN (6 466 zł/m2)

3
1
64.8 m2
1960
15872594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27498485 15872594 Atrakcyjny apartament usytuowany w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - centrum Mikołajek, zaledwie 50 m od brzegu jeziora Mikołajskiego. Na powierzchni 55 m2 znajdziemy pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienkę, wydzieloną sypialnię. Z okien widok na...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

775 000 PLN (14 091 zł/m2)

1
1
55 m2
2000
15869753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27408258 15869753 Klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w kamienicy na Olsztyńskim Zatorzu - Jagiellońska 29.Nieruchomość z potencjałem dla ludzi ceniących przestrzeń, bliskość centrum, a także doceniających urok kamienic.Obejrzyj WIRTUALNY SPACER:https:sb360...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

475 000 PLN (4 630 zł/m2)

3
1
102.6 m2
1900