• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Dynów Handlowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Handlowa i Dynów

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15896122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27970547 15896122 Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania z dużym potencjałem aranżacyjnym, położonego w zielonej i spokojnej części Sosnowca przy ul. Biała Przemsza. Lokal znajduje się w niskim, ocieplonym bloku po termomodernizacji. Do mieszka...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

199 800 PLN (4 757 zł/m2)

2
1
42 m2
1970
15893788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27921137 15893788 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na parterze przy ul. Jagiellońskiej w Przeworsku Idealne dla osób poszukujących harmonii pomiędzy spokojem codziennego życia a wygodnym dostępem do miejskich udogodnie...

Przeworsk (Podkarpackie, gm. Przeworsk)

350 000 PLN (5 793 zł/m2)

3
1
60.42 m2
1984
15891420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897101 15891420 Na sprzedaż mieszkanie 2pok rozkładowe z balkonem ( dwa oddzielne pokoje - oddzielna widna kuchnia ) przy ul. Kickiego - do niewielkiego remontuMieszkanie składa się- duży pok pow 19m2 z balkonem o pow 3,5m2- pokój pow13m2- kuchnia pow 9m2 - przedpo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

710 000 PLN (14 460 zł/m2)

2
1
49.1 m2
1965
15881179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27625332 15881179 ***NOWA OFERTA WYŁĄCZNIE W SDP NIERUCHOMOŚCI***Duża kawalerka tuż obok RynkuDoradca klienta:Tomasz Zelman tel: 602 101 602Opis mieszkania:Z przyjemnością oferujemy mieszkanie położone w samym sercu tętniącego życiem Wrocławia przy ul. Ruskiej na Star...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

480 000 PLN (11 429 zł/m2)

1
1
42 m2
1900
15848421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26937530 15848421 Opiekun oferty:Sebastian MatczakLicencja PFRN nr 317262-pokojowe mieszkanie na osiedlu Olimpia Port.Otoczenie nieruchomości:- inwestycja z całodobową ochroną, monitoringiem, cichobieżnymi windami, klubem mieszkańca, siłownią i wieloma udogodnieniami!...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (14 975 zł/m2)

2
-
40 m2
2014
15890670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882883 15890670 3-pokojowe mieszkanie na Pradze-Południe – ul. SzaserówBUDYNEK OSIEDLEMieszkanie położone jest na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2010 roku.NIERUCHOMOŚĆLokal o powierzchni 63,35 m² składa się z:przestronnego salonu z aneksem kuchennym...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (15 609 zł/m2)

3
1
64 m2
2010
15886706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27765494 15886706 Na sprzedaż funkcjonalne, mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na 1 piętrze osiedla Metro Art przy ul. Żupniczej 24 w Warszawie.To propozycja dla osób, które cenią miejski styl życia, wygodę i dobrą inwestycję kapitału.Lokal składa się z:- przes...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (21 980 zł/m2)

2
-
50 m2
2024
15884181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27695923 15884181 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Okólnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 1 piętrowym budynku.Rok budowy: 2011NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 86m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym – 33 m2 (ogrze...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 100 000 PLN (12 791 zł/m2)

4
1
86 m2
2011
15884146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27695854 15884146 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. FlisakówBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45,5m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (12 747 zł/m2)

2
1
45.5 m2
2019
15884155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27695852 15884155 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Szpitalnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 1963 -Budynek po przeprowadzonej termomodernizacji, co przekłada się na lepszą efektywność energe...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

560 000 PLN (11 915 zł/m2)

2
1
47 m2
1963
15884151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695849 15884151 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Konik Polny BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44,18 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-d...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

515 000 PLN (11 657 zł/m2)

3
1
44.18 m2
2025
15884149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27695847 15884149 1-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Warszawskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32m2 składa się z:- pokoju, - aneksu kuchennego, - łazienkiW cenie całe wyposażenie.Mieszkani...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (18 719 zł/m2)

1
1
32 m2
2001