• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Dzierzążenko Widokowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Widokowa i Dzierzążenko

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15891007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27884568 15891007 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie DO WPROWADZENIA z ogródkiem 62,5 m² Żyrardów CentrumNowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 62,5 m², położone na parterze budynku z 2023 roku na Osiedlu Artystycznym w Żyrardowie. Lokal użytkowany od...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

830 000 PLN (13 387 zł/m2)

3
1
62 m2
2023
15890204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27874408 15890204 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 91,4 m², położone w samym sercu Trzebnicy – tuż przy parku Lokalizacja: ścisłe centrum, wszystko w zasięgu kilku minut spaceremMieszkanie 3 pokoje (2 przestronne sypialnie ok. 15–20 m²) oddzielna, jas...

Trzebnica (Dolnośląskie, gm. Trzebnica)

645 000 PLN (6 898 zł/m2)

3
1
93.5 m2
1910
15889648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856591 15889648 Są mieszkania, które widzisz i od razu wiesz, że mają potencjał - to jest jedno z nich. Co możecie Państwo sprawdzić osobiście podczas zaplanowanego na 23.05.2006 dnia otwartego, który odbędzie się w godzinach od 12:00 do 15:00 - zapraszam do zarezer...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

599 000 PLN (12 479 zł/m2)

2
1
48 m2
2002
15889624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856555 15889624 Na sprzedaż mieszkanie M4 o powierzchni 62m2 zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej przy al. Piłsudskiego na osiedlu Manhattan.Mieszkanie składa się z : kuchni, łazienki, wc, przedpokoju, sypialni oraz pokoju dziennego powiększonego kosztem małej sypialn...

Dąbrowa Górnicza (Gołonóg) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

439 000 PLN (7 081 zł/m2)

2
1
62 m2
1980
15889352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27847636 15889352 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie – Leszkowice, Aleja WolnościNa sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 64 m², położone na 1. piętrze w czteropiętrowej kamienicy przy ulicy Aleja Wolności w Leszkowicach.Nieruchomość zachwyca elegancką aranżacją wnęt...

Jelcz-Laskowice (Dolnośląskie, gm. Jelcz-Laskowice)

719 999 PLN (11 077 zł/m2)

2
1
65 m2
1925
15889070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27842638 15889070 WROCŁAW, PILCZYCE, UL. PILCZYCKA -OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m², położone w klimatycznej kamienicy z 1936 roku na wrocławskich Pilczycach. Układ mieszkania: 2 ustawne pokoje oddzielna kuchnia z...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

369 990 PLN (9 893 zł/m2)

2
1
37.4 m2
1936
15889037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27842631 15889037 Apartament 3 pok60mgaraż komórka Lux2010Polecamy na sprzedaż apartament ul Kubali Apartament znajduje się na zamkniętym osiedlu ,w spokojnej okolicy Na terenie osiedla teren rekreacyjny oraz plac zabaw.Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie Mie...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

779 999 PLN (12 603 zł/m2)

3
1
61.89 m2
2010
15889030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27841892 15889030 Elegancki apartament z duszą przedwojennej Warszawy - Chmielna 73B Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 103,74 m², położony w klimatycznej, przedwojennej kamienicy przy ul. Chmielnej, w samym sercu Warszawa. To propozycja dl...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 001 PLN (17 831 zł/m2)

3
1
103.75 m2
1920
15887979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27797898 15887979 Apartament 3 pok60mgaraż komórka Lux2010Polecamy na sprzedaż apartament ul Kubali Apartament znajduje się na zamkniętym osiedlu ,w spokojnej okolicy Na terenie osiedla teren rekreacyjny oraz plac zabaw.Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie Mie...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

779 999 PLN (12 603 zł/m2)

3
1
61.89 m2
2010
15887638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27789697 15887638 Lux kawalerka Top Ul Litewska topPolecamy na sprzedaż kawalerka 27 m² po generalnym remoncie Widok ul. LitewskaElegancka kawalerka po generalnym remoncie Widok Gotowa do zamieszkania ⸻Mieszkanie, do którego po prostu się wprowadzaszNa sprzedaż w...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

464 999 PLN (17 547 zł/m2)

1
1
26.5 m2
1984
15887614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27788073 15887614 Na sprzedaż wyjątkowy, 3-kondygnacyjny lokal mieszkalny w przedwojennej kamienicy – 134 m²Ząbkowice Śląskie Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 134 m², położony w klimatycznej, przedwojennej kamienicy. Nieruchomość zajmuje aż trzy ...

Ząbkowice Śląskie (Dolnośląskie, gm. Ząbkowice Śląskie)

145 000 PLN (1 082 zł/m2)

5
1
134 m2
1930
15885040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27716133 15885040 Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ul. Szymały. Nieruchomość usytuowana jest na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku, co zapewnia brak sąsiadów nad głową oraz większą prywatność. Lokal wymaga re...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

175 000 PLN (4 605 zł/m2)

2
1
38 m2
1970